وال Demings زمان تصدی به عنوان اورلاندو رئیس پلیس پیچیده او نظر برای معاونت

تشکر. Val Demings (D-FL) یکی از چندین قانونگذاران در نظر گرفته شده به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

تشکر. Val Demings (D-FL) یکی از چندین قانونگذاران در نظر گرفته شده به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن معاون رئیس جمهور مواجه است افزایش موشکافی از یک بخش خاص از رکورد: قبل از پیوستن به کنگره Demings به عنوان اورلاندو رئیس پلیس عنوان یک گروه که نام خود را برای استفاده بیش از حد از زور.

Demings پس زمینه در اجرای قانون که شامل بیش از سه سال به عنوان رئیس و 27 در نیروی در مجموع جدید دریافت کرده است توجه به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند همچنان در سراسر کشور است. در حالی که برخی از دیدن Demings تجربه به عنوان یک دارایی است که او را قادر می سازد برای اتصال با متوسط بیشتر رای دهندگان فعالان استدلال می کنند که حضور او در بلیط ارسال خواهد در مورد پیام در مورد دموکراتها در پلیس — به خصوص به عنوان حزب هایش با تعریف خاص خود را دارد رویکرد اصلاحات است.

"ما واقعا نیاز به خواندن این اتاق در این یکی می گوید:" ونسا Keverenge یک سازمان در اورنج کانتی فلوریدا. "نمادین آن را یک سیلی به هزاران نفر از معترضان که در اعتراض در دولت است."

منتقدان می گویند Demings بخشی از گسترده تر فرهنگ خشونت در پلیس که در حال حاضر در اورلاندو و فراتر از آن. با توجه به بررسی استفاده از نیروی حوادث توسط اورلاندو سنتینل که منتشر شد در سال 2015 اورلاندو اداره پلیس در سال 2010 درگیر در 20 درصد استفاده بیشتر از نیروی حوادث از Baton Rouge, یک شهر قابل مقایسه با اندازه و جمعیت. Demings بود در کابل از سال 2007 تا 2011.

"در این زمان است که وال تا به حال قدرت برای انجام کارهای و تبدیل سیستم او را شکست خورده می گوید:" استفانی Porta یک مدیر اجرایی سازماندهی فلوریدا که قبلا حمایت Demings در طول اجرای او ساخته شده برای اورنج کانتی شهردار در سال 2014.

Demings در ضمن گفته است که او با تمرکز بر اصلاح پلیس از درون و هم اکنون می توانید با استفاده از تجربه خود به قانونگذاری مقتدرانه در تغییر سیاست. "من به عنوان یک مددکار اجتماعی من به عنوان یک خدمت حرفه ای اجرای قانون افسر و من در خدمت در حال حاضر به عنوان یک عضو کنگره" Demings گفته وال استریت ژورنال. "من نمی خواهد تغییر هر یک از آن موقعیت و یا خواسته چرا که در هر یک از من تا به حال یک فرصت برای بهبود کیفیت زندگی برای افراد که فراموش شده بودند و پشت سر گذاشت و من آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره."

از این گذشته ممکن است Demings نیز منتشر شده op-ed در واشنگتن پست در پی اعتراضات جورج فلوید مرگ است که بسیاری از شهرها مأموران اجرای قانون باید در پاسخ به با خشونت است. "به عنوان یک سابق زن در آبی اجازه بدهید شروع با برادران و خواهران من در آبی: آنچه در جهنم میکنی؟," او نوشت. Demings سخنگوی کاهش یافته است به ارائه اضافی مورد نظر خود را ضبط.

برای برخی از دموکرات ها این رکورد که پیچیده است از نامزدی برای مهمانی معاون ریاست جمهوری بلیط.

Demings, 63, در حال حاضر نشان دهنده فلوریدا 10th, مرکزی فلوریدا منطقه که شامل اورلاندو. او اولین انتخاب شده به کنگره در سال 2016 زمانی که او را شکست داد و جمهوری خواه کارآفرین Thuy لاو.

در اوایل سال جاری Demings یکی از هفت استیضاح مدیران که نماینده آمریکا' پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح محاکمه یک نقش است که کمک به بالا بردن مشخصات ملی. او در حال حاضر نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه کمیته شده است و یک حامی قوی از قوانین کنترل اسلحه از جمله ممنوعیت سلاح حمله در طول زمان خود را در کنگره است.

قبل از کنگره اجرا Demings خدمت در اورلاندو نیروی پلیس برای نزدیک به سه دهه بود و اولین زن سیاه برای تبدیل شدن به رئیس خود. او در اصل از جکسون ویل فلوریدا و اولین کسی بود که در خانواده او فارغ التحصیل از کالج. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 1979 او را به عنوان یک مددکار اجتماعی برای دو سال قبل از پیوستن به نیروی پلیس است. شوهرش جری Demings نیز قبلا به عنوان اورلاندو رئیس پلیس است و در حال حاضر شهردار اورنج کانتی فلوریدا.

"من به سرعت متوجه شدم که ما نمی توانیم دستگیری ما راه خروج از برخی از چالش ها در جوامع ما است که ما تا به حال مستقیم تعهد به اجرای قانون برای رسیدگی به برخی از مشکلات اجتماعی که باعث فروپاشی در جوامع در وهله اول" Demings است گفت: در حالی که توصیف رویکرد او به پلیس در ماه ژوئن مصاحبه با ABC در این هفته.

در طول زمان او را به عنوان رئیس Demings نظارت مشخص کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در اورلاندو: با توجه به ملی 2015 ژورنال در مقاله ای توسط جک فیتزپاتریک جرم و جنایت خشونت آمیز در شهر غوطه ور 43.6 درصد بین سال های 2007 تا 2011.

Porta اعتبار خود را با یک پروژه است که مهمترین آنها کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در کف آپارتمان مجتمع مسکونی در اورلاندو است. این برنامه شامل ایجاد یک جامعه, پارک, راه اندازی پس از برنامه های مدرسه برای کودکان در این مجموعه و کمک به بزرگسالان ساکنان ثبت نام در GED و کار برنامه های آموزشی.

در طول Demings تصدی, اما, اورلاندو پلیس با آن برخورد چندگانه با استفاده از نیروی حوادث و شهرک های, از جمله یکی در سپتامبر 2010 شامل 84-ماه-پیر مردی که گردن شکسته بود توسط یک افسر پلیس در جریان درگیری. در حادثه ای دیگر این یکی در فوریه 2011 یک افسر پلیس توسط یک زن به پیاده رو و شکست دندان های خود را در حالی که او در پاسخ به اتهام اختلال. و در دیگری یک مرد شکایت کرد ماموران پلیس پس از گفته بودن حمله سگ پلیس زمانی که او فرار از دست پلیس پس از توقف ترافیک در دسامبر 2008.

استفاده از زور توسط OPD نیز اریب نژاد با توجه به داده ها را پوشش می دهد که بخشی از Demings تصدی. 2015 نگهبان گزارش مشخص شد که بین سال 2010 تا 2014, نیروی بیشتر بود به احتمال زیاد توسط پلیس استفاده می شود در افراد: "OPD ماموران با استفاده از نیروی بیشتر در سیاه مظنون: 55 درصد در یک شهرستان که در آن 28 درصد از جمعیت سیاه است." و 2008 بررسی توسط جفری Billman در اورلاندو هفتگی است که به بررسی سیستم هایی که پلیس پاسخگو به این نتیجه رسیدند که OPD "جایی که سرکش پلیس کار با مصونیت از مجازات و هیچ چیز وجود دارد هر کسی که می یابد خود را در انتهای اشتباه خود را کوتاه فیوز می توانید در مورد آن انجام دهد."

پس از انتشار اورلاندو هفتگی مقاله Demings اشاره کرد که "به دنبال یک داستان منفی در یک اداره پلیس است مانند به دنبال یک نماز در کلیسای" یک پاسخ که منتقدان را به عنوان زیرکی تأکید چگونه مشکلات فراگیر در پلیس هستند.

یک گزارش از اقیانوس اطلس بر چالش های منحصر به فرد که پلیس رهبران مواجه اند در حالی که دست و پنجه نرم کردن با خشونت پلیس و نژادپرستی در نیروهای خود را — و محدودیت های آنها در برابر اجرا در حالی که در تلاش برای اجرای اصلاحات. سنگر حفاظت ارائه شده توسط پلیس اتحادیه می تواند آن را دشوار برای رسیدگی به پلیس سوء برای مثال و رهبران مختلف بررسی انتظارات و نژادپرستی در مقایسه با همتایان سفید.

Demings تاکید می کند که او مشغول اصلاحات در حالی که او رئیس از جمله بهبود افسر آموزش برنامه. "نهاد من آنچه که ما به نام یک سیستم هشدار دهنده که به ما یک راه بهتر از ردیابی افسران بودند که احتمالا برگزاری نمایشگاه رفتاری که باعث نگرانی ما," او گفت: NPR. "ما می خواهیم آنها را بیرون بکشد از تکالیف ارسال آنها را به مشاوره اگر آنها به آن نیاز جابهجا آنها را به آنها آموزش های اضافی." Demings نیز حمایت آمریکا' پلیس لایحه اصلاحات که ایجاد یک رجیستری ملی برای پلیس سوء رفتار و اعمال فدرال ممنوعیت chokeholds.

گسترده هر چند فعالان می گویند Demings نمی به اندازه کافی برای تغییر فرهنگ اورلاندو پلیس در حالی که او مسئول است. "او وجود دارد به عنوان بخشی از این سنت پلیس در اورلاندو است که مضر به مردم و مردم فقیر" جاناتان Alingu یک مدیر شرکت مرکزی فلوریدا مشاغل با عدالت گفت: Vox.

پس از خروج از موقعیت خود به عنوان OPD ارشد در سال 2011 Demings دنبال یک خانه در منطقه 10 در سال 2012 و یک اورنج کانتی شهرداری اجرا در سال 2014. او در نهایت از دست داد اولین خانه مسابقه به جمهوری دانیل وبستر و خارج از شهرداری اجرا شود. پس از انتخاب به خانه در سال 2016 پس از redistricting تغییر ساخته شده است که 10 دموکراتیک تر او ادامه داد: به حمایت قوی در منطقه در حال اجرا unopposed در سال 2018 است.

به عنوان یک نماینده مجلس های قانونگذاری دستور کار بوده است تحت تاثیر حرفه ای, تاریخچه گاهی اوقات در یک شیوه ای است که ناشی از فعالان به افزایش نگرانی ها در انعکاس کسانی که آنها را مورد پلیس ضبط. یک مثال فعالان سوال او تصمیم به بازگشت به آنچه آنها به نام "آبی زندگی موضوع" لایحه 2018 قانون که در آن او تنها دموکراتیک حمایت کنند. که لایحه به نام حفاظت و خدمت به عمل خواهد شارژ افرادی که آگاهانه وارد بدن آسیب برساند در یک افسر پلیس با یک فدرال جرم و مجازات مجازات تا 10 سال در زندان است.

این قانون در نهایت ثابت می شود یک راه برای بسیاری از دموکرات ها برای نشان دادن حمایت خود را برای پلیس. در پایان به عنوان چشم انداز آمریکایی اشاره می کند بیش از 160 دموکرات ها رای به نفع آن یک بار آن را در کف یک حرکت که نشان می دهد که چگونه این حزب تنها اخیرا پیشرفته به نفع فراگیر اصلاحات است.

سیستمیک نژادپرستی پلیس و تعصب در حال آماده به مسائل عمده در انتخابات ریاست جمهوری و در برابر این پس زمینه Demings تجربه مطرح می تواند یک چالش قابل توجه در انتخابات عمومی به خصوص به عنوان حزب دموکرات به نظر می رسد به متحد خود را مترقی و استقرار بال.

فعالان تاکید می کند که او نامزدی نشان می دهد که این حزب در مصرف انرژی در این اعتراضات جدی است. "[معترضان هستند] راهپیمایی در برابر پلیس — چرا شما با قرار دادن یک پلیس در بلیط پرسید:" Porta. وجود دارد سوال هم در مورد اینکه آیا Demings را نامزد خواهد بیشتر ترکیب انتقادات که بایدن خود مواجه شده است و در خود قانون ثبت.

به عنوان بخشی از ریاست جمهوری خود را به پلت فرم بایدن به حمایت اصلاحات از جمله ایجاد یک ملی استفاده از نیروی استاندارد و گسترش حضور دوربین های بدن هر چند او خودداری از تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و انتقال پول بیشتری نسبت به دیگر برنامه های خدمات اجتماعی. او دریافت گسترده مقاومت مواجه به عنوان به خوبی برای نقش خود در نوشتن 1994, جرم, لایحه که شامل مقررات که به متحده بودجه ساخت و زندانها.

وجود کارشناسان سیاسی اما بر این باورند که Demings تجربه می تواند با توسل به برخی از رای دهندگان که ارزش تخصص او در انجام ندادی. "من او را به پس زمینه و ثبت در اجرای قانون به عنوان یک مزیت و یک عیب می گوید:" دانشگاه فلوریدا استاد علوم سیاسی شارون Austin. "او اجرای قانون پس زمینه می تواند به نفع بایدن کمپین اگر او را انتخاب کرده اند چرا که از دانش او از پلیس شیوه و نوع اصلاحات که مورد نیاز هستند."

و تشکر. لوئیس فرانکل یکی دیگر از اعضای فلوریدا در کنگره هیئت گفته است که Demings' ترکیبی از تجربه در کنگره و نیروی انتظامی او را یک انتخاب ایده آل برای معاون ریاست جمهوری است. "او یک کلانتر در شهرداری برای سال بنابراین او می داند که مسائل داخلی به خوبی و به عنوان یک عضو از امنیت و هوش کمیته های او کردم او سیاست خارجی لغو احکام صادره ی" فرانکل گفت: تپه.

Demings نیز تحسین کرد از فلوریدا یک نوسان دولت که مهم خواهد بود و دوباره این چرخه: در سال 2016 سابق دموکرات نامزد هیلاری کلینتون از دست به تهمت و تنها بیش از 1 درصد وجود دارد. برخی از جمله فلوریدا وکیل و سیار جمع آوری کمک جان مورگان پیشنهاد کرده اند که داشتن نماینده مجلس به عنوان یک همسر در حال اجرا می تواند کمک بایدن شانس در دولت است.

"وال می شود معاون رئیس جمهور 1 به 2 امتیاز اضافی در فلوریدا. خواهد شد که تفاوت" مورگان گفت: Vox. با توجه به دانشگاه ایالتی فلوریدا استاد علوم سیاسی براد گومز, اما او را نمی شناخته شده در سطح ایالت پس از آن معلوم نیست چقدر از افزایش حضور او در بلیط ارائه می کنند.

به عنوان بورسی را الا Nilsen نوشته شده ریاست جمهوری نامزد تکیه معاون ریاست جمهوری تراکم کمتر به ارائه خود را در خانه متحده و یا توان عملیاتی نسبت به ایجاد یک بیانیه در مورد اولویت های خود را و قضاوت و به ارسال "علامت اولیه در مورد آنچه که یک دولت آینده ممکن است مانند نگاه." و این است که چرا بسیاری از فعالان نگران Demings بودن انتخاب شده است.

در طول نامزدی ریاست جمهوری روند — و به طور فزاینده ای در میان تظاهرات خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند — است و فشار برای بایدن برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا یک تصمیم گیری است که می تواند به افزایش تنوع در دیدگاه ها که در بلیط. برخی از قانونگذاران که مطرح شده برای این نقش از جمله Demings و بهداشت ، کامالا هریس باید به دست آورد مترقی پوش بک برای کار خود را در اجرای قانون و پیگرد قانونی.

و این فشار برخی از فعالان نگران است. آنها از ترس انتخاب کسی مثل Demings یا هریس خواهد سیگنال بایدن است نه بیش از حد علاقه مند به دنبال اصلاحات مترقی. شد Demings بدون انتخاب بیشتر تلاش هماهنگ به تعامل با اورلاندو جامعه در مورد اثرات مضر پلیس Alingu می گوید او می خواهم نا امید شود. "من آن را به عنوان یک پیام است که آن را در مورد نمایندگی در پایان روز و واقعا در مورد سیاست تغییر" او اشاره کرد. "اگر که اتفاق می افتد و هیچ سطح از توسعه واقعی و آشتی, من آن را به عنوان در مورد نمایندگی."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن