به روز رسانی: Riverside County رهبران فشار تلاش برای شروع مجدد فعالیتهای کسب و کار; موارد جدید شیب

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:10 PM EDT آوریل 4 سال 2020چند Riverside County سرپرستان و دیگر

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

چند Riverside County سرپرستان و دیگر مقامات منتخب و رهبران کسب و کار خود را مورد به روز دوشنبه برای بازگشایی بیشتر موسسات و تسهیل برخی مقررات بهداشت در طول زندگی جریان کنفرانس مطبوعاتی.

درخواست تجدید نظر است که در آینده یک روز قبل از شهرستان ریورساید ناظران انتظار می رود که برای رای دادن در یک پیشنهاد از سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل یک دموکرات و جمهوری خواه بود که در پایان یک سری از دستورات بهداشتی در محل قرار داده و با Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر. آنها می خواهند برای تغییر دستور است که:

 • کارگردانی مدارس و کالج ها ،
 • محدود عملیات کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در سراسر شهرستان.
 • مجاز دوره های گلف برای بازگشایی به صورت محدود استفاده کنید.
 • موظف به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله در مکان های عمومی.

پیشنهاد خود را نشانه تلاش برای همسو با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح به بازگشایی کالیفرنیا در مراحل. این شهرستان را ابطال نمی شود و دولت stay-در-خانه اجتماعی فاصله و در صورت پوشش سفارشات.

بیشتر: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. Coronavirus تست سطوح ناکافی و تحلیل نشان می دهد

بیشتر: آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن می شود Covid-19 آزمون

پس Newsom طرح گسترش تعطیلی مدارس اجازه می دهد تا گلف را دوباره برقرار اجتماعی فاصله دستورالعمل شامل coronavirus برخی از مقامات بر این باورند تخلیه قیصر سفارشات بیشتر از یک رویه حرکت می کند.

نگه داشتن اقامت در خانه سفارش در محل به طور نامحدود است "ایجاد یک جسمی و روانی تاثیر بر ساکنان نیز در حال از دست دادن شغل خود را از کسب و کار خود و توانایی خود را برای تغذیه خانواده خود را" ایالات انتشار اخبار از رودخانه شهردار فرسوده بیلی ،

انتظار این شرکت شامل: شهردار Bailey, تاج شهردار جیم اشتاینر Riverside County سرپرستان کوین Jeffries و کارن اشپیگل, هیئت مدیره, رئیس Gary مونتگمری با بیشتر ریورساید اتاق های بازرگانی و رئیس هیئت مدیره همین ویلیامسون با تاج اتاق بازرگانی است. همچنین ساخته شده مالک ریکو Alderette خواهد بود به نمایندگی از خرده فروشی منافع; Andrea تیلور صاحب یک Taylored بدن را نمایندگی تفریحی منافع و کشیش مت براون از صندل کلیسا را نشان دهنده ایمان منافع با توجه به انتشار اخبار.

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County اعلام کرد 16 مورد جدید در روز یکشنبه و هیچ مرگ و میر به عنوان آن مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس. شهرستان تایید کرده است در مورد 171 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,176 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 53,333 آزمون.

مقامات شهرستان گزارش روز یکشنبه پنج مورد جدید و یک مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها که 710 موارد مثبت و 26 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 101 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 131 موارد و 3 و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 40 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 138 موارد و مرگ و میر 4
 • La Quinta: 72 مورد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 90 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 99 مورد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 26 نفر و 3 و میر

Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 32 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 7 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 13 نفر و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: موارد 2 و 0 و میر

کالیفرنیا: 53,616 موارد مثبت و 2,215 مرگ و میر, یکشنبه

سان برناردینو شهرستان: مقامات بهداشت عمومی گزارش 69 جدید COVID-19 موارد جدید مرگ و میر در این شهرستان آخرین به روز رسانی در شنبه.

در مجموع مقامات تایید کرده اند 2,182 موارد و 97 مرگ و میر. تعداد موارد در این شهرستان دو برابر شده است در 10 روز گذشته.

مقامات گفتند که تست شده اند 20,696 بیماران که 10.5 درصد تست مثبت برای کوروناویروس.

شهرهای با بیشترین تعداد موارد سن برناردینو با 263 موارد فونتانا با 257 و یوکایپا با 177.

وجود دارد کمی بیشتر موارد در زنان (50.8.%) بيش از مردان (48.9%) با چهار مورد مشخص شده به عنوان "ناشناخته است." مرگ از COVID-19 است که در مردان شایع تر از زنان است.

Imperial County: مقامات بهداشت عمومی' آخرین به روز رسانی گزارش 358 موارد 141 بهبود بیماران و نه ویروس های مربوط به مرگ و میر, از شنبه. علاوه بر این 2,340 بیماران آزمایش شده اند به گفته مقامات بهداشتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن