به روز رسانی: به عنوان Riverside County سرپرستان در نظر گرفتن بسته شدن سفارشات محلی نرخ بیکاری انتظار می رود به اوج

سام متز و ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:36 PM EDT مه 5 سال 2020به عنوان دولت های محلی همچن

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

به عنوان دولت های محلی همچنان به فشار علیه ایالت بسته شدن سفارشات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی کردند و با محدودیت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در کنار رودخانه شهرستان و سرپرستان و انتظار می رود که رای گیری امروز در یک پیشنهاد از سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل به اینکه یک سری از دستورات بهداشتی در محل قرار داده و با Riverside County سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر. آنها می خواهند برای تغییر دستور است که:

 • کارگردانی مدارس و کالج ها ،
 • محدود عملیات کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در سراسر شهرستان.
 • مجاز دوره های گلف برای بازگشایی به صورت محدود استفاده کنید.
 • موظف به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله در مکان های عمومی.

پیشنهاد خود را نشانه تلاش برای چین با Newsom طرح به بازگشایی کالیفرنیا در مراحل. این شهرستان را ابطال نمی شود و دولت stay-در-خانه اجتماعی فاصله و صورت-پوشش سفارشات.

با وجود پشتیبانی از برخی از مقامات محلی و انجمن های کسب و کار پیشنهاد تولید شده مقاومت مواجه از کارگران سازمان یافته; آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه را علامت Takano D-ریورساید و رائول رویز, D-نخل کویر; مجلس خوزه مدینا D-ریورساید; پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege; و Coachella Councilmember مگان Beaman جکینتو.

"در حالی که ناظران' پیام بر روی این موضوع تمرکز زیادی بر روی آنچه به آنها تماس بگیرید 'هماهنگی با دولت' حقیقت این است که دولت صرفا مجموعه ای از حداقل احتیاطی" Beaman جکینتو و Holstege نوشت: در بیانیه مشترک روز دوشنبه. "وجود دارد بیشتر مشورتی و راهبردی و جامعه متمرکز راه برای ما ساکنان بازگشت به کار و بازگشت به مدرسه و بازگشایی کسب و کارهای محلی و در این روند ما خواهد بود به احتمال زیاد برای جلوگیری از بیشتر و به طور بالقوه بدتر اقتصادی وقفه."

رویز نیز منتشر شد بیانیه ای در روز دوشنبه خواستار احتیاط رویکرد به بازگشایی با توجه به منطقه جمعیتی مانند به طور کلی مسن جمعیت در شهرستانها مانند پالم اسپرینگز.

"ما هنوز آمار ما coronavirus اوج دره ما بیمارستان COVID-19 نرخ اشغال می رویم تا دوباره" رویز گفت: "و ما اصلا پادمان مانند به اندازه کافی سریع, تست, تماس, ردیابی, انزوا, سیستم کسب و کار و کارگر اقدامات ایمنی و یا اجرای مکانیسم های در محل برای جلوگیری از و یا حاوی جدید شعله ور شدن یو پی اس."

در ضمن پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی قصد دارد 11 صبح سالن شهر امروز هدف صاحبان کسب و کار کوچک.

مجلس چاد Mayes; پالم اسپرینگز شهردار جف Kors; Nona واتسون از پالم اسپرینگز مجلسی; و مایکل دانیل از مرکز توسعه کسب و کار خواهد شد شرکت در یک جلسه علنی برای کسب و کار منطقه متاثر COVID-19.

گزارش: ولی نرخ بیکاری به آمار نزدیک به 32 درصد در ماه مه

در حدود یک در سه Coachella Valley کارگران از کار در بهار امسال با توجه به یک گزارش اقتصادی.

این Coachella Valley مشارکت اقتصادی گفت: منطقه نرخ بیکاری است که پیش بینی می شود نزدیک به 32 درصد در ماه مه بیش از چهار بار تقریبی 7.2 درصد نرخ بیکاری است که قبل از وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

CVEP دره متمرکز اقتصادی و کسب و کار گروه حمایت منتشر شده از چهره های اقتصادی تاثیر گزارش جزئیات این اثر است که همه گیر می تواند در منطقه نیروی کار و اقتصاد است.

در یک منطقه که در آن گردشگری با پشتیبانی از یک چهارم, مشاغل, منطقه بدتر از بسیاری از جاهای دیگر گفت: لورا جیمز CVEP معاون رئیس جمهور از نوآوری است. "ما در حال گرفتن سخت تر است اما ما کاملا به تنهایی نمی," او گفت:.

در مورد 53,795 مردم انتظار می رود که شغل خود را از دست از دسامبر تا مارس, این گزارش می گوید. که برگ های اطراف 133,424 کار مردم در یک منطقه با حدود 463,000 اقامت دائم.

برآورد نرخ بیکاری رقم را شامل نمی شود و کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک و یا پیمانکاران مستقل که ممکن است را نیز از دست داد در این بیماری همه گیر.

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County مقامات بهداشت گفت: 217 بیماران بستری با COVID-19 از جمله 78 در بخش مراقبت های ویژه. علاوه بر این مقامات گفت: 1,982 مردم را بهبود 11 بیماران بیشتر از روز قبل. Riverside County تایید کرده است در مورد 176 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,276 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 56,251 آزمون. ایالت با 747,874 تست های انجام شده به عنوان از آوریل 3, تست مجموع حدود 1,892 آزمون در هر 100 ، 000 نفر است.

مقامات شهرستان به گزارش روز شنبه 28 موارد جدید و 5 جدید مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که باید 738 موارد مثبت و 31 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 102 موارد و 1 مرگ
 • Coachella: 131 موارد و 3 و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 40 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 138 موارد و مرگ و میر 5
 • La Quinta: 75 مورد و 4 و میر
 • نخل کویر: 98 موارد و مرگ و میر 6
 • پالم اسپرینگز: 101 مورد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 27 مورد و 3 مورد مرگ و میر

Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 33 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 10 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 15 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: موارد 2 و 0 و میر

کالیفرنیا: 54,937 موارد مثبت و 2,254 مرگ و میر و از دوشنبه

روز دوشنبه آمار و ارقام نشان می دهد وجود دارد سه جدید مرگ و میر در لا کوئینتا بیشتر در Indio و یکی بیشتر در پالم دزرت که تا به حال هشت مورد جدید, بزرگترین افزایش در میان دره شهر است. هیچ مورد جدید و یا مرگ و میر گزارش شده در کویر چشمه های آب گرم Indian Wells یا Coachella.

در unincorporated جوامع, North Shore, بیشترین پرش با سه مورد جدید آوردن مجموع به 10.

در Imperial County, مقامات گفت که از صبح روز دوشنبه آنها تا به حال 368 موارد مثبت و نه مرگ. از آن 218 فعال بودند موارد و 141 نفر بهبود بود. شهرستان — که کمتر از 200,000 ساکنان — تا به حال انجام شده 2,350 آزمون.

بیشتر: "من به دام افتاده': کروناویروس در کالیفرنیا خانه های پرستاری

بیشتر: من تست شده برای کوروناویروس. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

بیشتر: ناظران می گویند Riverside County آماده برای بلند کردن coronavirus دستور حرکت به سوی بازگشاییtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن