UCPIE نگه می دارد Coachella Valley کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه با انگیزه در طول همه گیر

ساندرا Gramajo ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:19 AM EDT Jun 12, 2020به عنوان جهانی COVID-19 pandemic مجبور اکث

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

به عنوان جهانی COVID-19 pandemic مجبور اکثر دانش آموزان به ادامه تحصیل خود را در صفحه اصلی یک سازمان محلی است که کمک ویژه نیازهای خانواده از طریق این تغییر است. "این سخت است هر کس می گوید:" گرگ Wetmore, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالات فلج مغزی از اینلند امپایر (UCPIE). "بسیاری از خانواده ها در حال غرق به خصوص والدین و سرپرستان کودکان و بزرگسالان معلول است."

پس از سال 1985 UCPIE ارائه برنامه ها و خدمات برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم, سندرم داون, فلج مغزی و دیگر نیازهای ویژه. خدمات ارائه شده در خانه مراقبت های پس از مدرسه برنامه های تطبیقی دوچرخه برنامه تسهیل مشاوره خانواده و منابع و ارجاع است.

"در حالی که این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر چگونه ما اجرا ما هفت پس از برنامه های مدرسه برای ما UCPIE مهارت سازندگان و ما همچنان متعهد به نگه داشتن ما ارائه زندگی در حال تغییر برنامه های آموزشی ما برای نیازهای ویژه خانواده" Wetmore می گوید. در محل و دست به تجربه مانند بازدید از موزه های محلی, فیلم, تئاتر, پارک, کاراته dojos بازی رایانه و فعالیت های دیگر جایگزین شده است آنلاین ،

"این بار اجتماعی فاصله ثابت شده است به چالش کشیدن برای ما UCPIE خانواده اما آن را نیز تبدیل به یک تجربه یادگیری خوب برای همه ما" Wetmore می گوید. "همه ما در حال یادگیری زیادی در مورد جهان و فن آوری است."

UCPIE اولین جلسات مجازی شامل کاراته و یک زن و شوهر از رقص احزاب است. سازمان شروع به دریافت پیام قدردانی از پدر و مادر, نگهبان, خواهر و برادر از نیازهای خاص افراد و دیگران. UCPIE می دانستم که آن را تا به حال بلافاصله گسترش مجازی برنامه نویسی. به عنوان UCPIE پس از برنامه های مدرسه نقل مکان کرد و به یک پلت فرم آنلاین Ronica Reaginsمهارت سازندگان منطقه ای, مدیر برنامه, کشف یک نیاز به آموزش برخی از پدر و مادر و سرپرستان در زوم و فن آوری های دیگر. به عنوان یک نتیجه Reagins در دسترس برای یک در یک آموزش از طریق تلفن.

سریع به جلو به در حال حاضر; UCPIE مجازی ماهانه تقویم باید برنامه نویسی شش روز در هفته با جمعه بودن تاکید مثبت روز برای همه است.

به پا زدن کردن خود را در ماه ژوئن فعالیت UCPIE کارکنان همراه با DJ-تولید کننده موسیقی-هنرمند رافائل "Alf آلفا" لوپز پرداخت مراجعه به UCPIE مهارت سازندگان از هر دو شرق و غرب دره. رانندگی بزرگراه 111 در یک رنگ سبز روشن, قدیمی, 1979, فولکس واگن, اتوبوس, خدمه انجام بارهای از لوازم مدرسه اهدا شده توسط ولز فارگو اعضای تیم از این کویر چشمه های آب گرم و یوکا ولی مکان. لوازم مدرسه پر شد در رنگارنگ کیف های اهدا شده توسط UCPIE دوستان کتی Schriefer و همین لارسون.

بسیاری از بچه ها در حال حاضر با حضور قبلی رقص احزاب در زوم با DJ Alf آلفا, تا زمانی که رنگ روشن, اتوبوس, سوار به آنها خیابان وافغان خود را از آهنگ های مورد علاقه وجود دارد مقدار زیادی از هیجان و تعداد زیادی از لبخند زیبا.

Tarcicio Murgaکه 12 ساله و پسر دیگومتولد شد با سندرم داون گفت: "قبل از UCPIE دیگو نمی به خوبی در او نیست, نشان دادن علاقه به فعالیت ها و نبود تعامل با دیگران است."

Murgo اضافه شده است که در سه سال گذشته او متوجه شده بسیار قابل مشاهده است و تفاوت مثبت در خود ، دیگو است که منظم تر متمرکز, او طول می کشد جهت پخش با دیگران را دوست دارد گردش است و حتی صحبت از یک چند کلمات او حتی شمارش به 10 در ژاپنی. "UCPIE نگه می دارد دیگو علاقه و توجه است. آنها با توانایی های خود را. اما مهمتر از همه UCPIE معتقد است در او که بهترین هر کسی می تواند برای یک کودک" Murga می گوید.

یکی دیگر از UCPIE مهارت سازنده که دوست دارد به رقص و هیجان زده بود برای دیدار با DJ Alf آلفا بود Alexa Luaیک 22 ساله متولد شده با سندرم داون که در Indio. Lua هرگز از دست رفته از یک پارتی. او بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا و متصل به خودش حتی با ارسال درخواست های خاصی به DJ. "الکسا بسیار غمگین هفته اول شهرستان stay-at-home سفارشات می گوید:" مادرش سیلویا. "این کمک های UCPIE ارائه شده از طریق مجازی برنامه نویسی به کمک نگه داشتن او را خوش پریشان و خندان. او چیزی برای نگاه به جلو به. آنها را به دیدن هر یک از دیگر چهره های عمل احمقانه, یادگیری موج در هر یک از دیگر و به اشتراک گذاری زمان. الکسا است و دیگر خسته شدم."

UCPIE می داند که پدر و مادر و سرپرستان باید شغل خود را به نگرانی در مورد — و یا حتی بدتر, برخی بیکار هستند و باید دیگر کودکان برای تمایل به در خانه. این سازمان با این نسخهها کار در هر روز برای کمک به اتصال بیشتر خانواده ها است. برخی از کارکنان در دسترس هستند از طریق تلفن همراه حتی در تعطیلات آخر هفته.

"ما نیازهای ویژه افراد عشق به فعال ماندن ابراز و رشد" Wetmore می گوید. "ما فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را درگیر و با انگیزه است. حتی اگر برخی از ما کودکان و بزرگسالان در حال غیرکلامی را حس قدردانی در قلب خود را نشان داده شده است در خود را روشن و چهره های خندان در زوم. و این زمانی است که ما می دانیم که ما در حال زندگی ما UCPIE ماموریت و هدف."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان بازدید ucpie.org.

ساندرا Gramajo توسعه و مدیر ارتباطات در ایالات فلج مغزی از Inland Empire. او همچنین نیازهای ویژه خواهر و یک برادر زندگی با فلج مغزی و دیگر معلولیت رشدی. در وقت آزاد خود او داوطلب با Kiwanis باشگاه پالم اسپرینگز و محلی دیگر سازمان های غیر انتفاعی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب