توییتر آغاز شده است در نهایت واقعیت-چک کردن تهمت

برای اولین بار, توییتر, تا واقعیت-بررسی رئيس جمهور تهمت توييتها. تا به حال توییتر گرفته هر گونه اقدام در برابر

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

برای اولین بار, توییتر, تا واقعیت-بررسی رئيس جمهور تهمت توييتها.

تا به حال توییتر گرفته هر گونه اقدام در برابر تهمت حساب یا توییتهایی حتی زمانی که او را مسخره پلت فرم رسانه های اجتماعی قوانین ارسال نادرست مضر و یا گمراه کننده محتوا. توییتر منطق اجازه تهمت ارسال این نوع توییتهایی شده است که چون او یک رهبر جهان پست خود در نظر گرفته ارزش خبری دارند و بنابراین یک استثنا در سیاست های خود. اما پس از سالها انتقاد در مورد آن موضع روز سه شنبه افزود: شرکت واقعیت-بررسی برچسبهای بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تویت های اخیر که اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری از طریق پست.

روز سه شنبه بعد از ظهر توییتر قرار داده و برچسب زیر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها این ادعا که پست الکترونیکی-در رای گیری برگه های رای در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود "چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی" و منجر به "تقلب در انتخابات". اگر شما با کلیک بر روی برچسب آنها شما را به یک واقعیت-بررسی صفحه کند که رئیس جمهور بیانیه نادرست است.

در حالی که توییتر حرکت استقبال خواهد شد توسط کسانی که به مدت طولانی به نام در توییتر برای شروع به استفاده از آن سیاست قوانین به رئیس جمهور حساب آن نیز مطمئن شوید که برای تنظیم کردن منتقدان محافظه کار که استدلال می کنند که با برچسب زدن به رئیس جمهور توییتر است که محدود کردن آزادی بیان بر روی پلت فرم و منعکس کننده یک ادعا — اما بی اساس — ضد محافظه کار دارد.

در اینجا چیزی است که این برچسب مانند نگاه:

برچسب لینک به یک واقعیت-بررسی "توییتر لحظات" صفحه که تماس مغلوب ساختن پیشی جستن و ادعای خود را درباره رای دهندگان بالقوه تقلب "بی اساس" و به نقل از اخبار از سی ان ان واشنگتن پست و دیگر رسانه ها.

این شرکت مشترک بیانیه زیر را در مورد تصمیم گیری:

"این توییت (اینجا و اینجا) به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale مشترک ابراز دولت نارضایتی با توییتر تصمیم در مدت کوتاهی پس از آن اعلام شد در روز سه شنبه.

"ما همیشه می دانستیم که دره سیلیکون می تونستم از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان. همکاری با گرایش جعلی رسانه های خبری 'واقع چکرز' تنها یک صفحه نمایش دود توییتر با استفاده از سعی کنید به قرض خود را آشکار سیاسی برخی از تاکتیک های غلط اعتبار" Parscale نوشت. "دلایل بسیاری وجود دارد که برگ برنده های کمپین کشیده همه تبلیغات ما از توییتر ماه پیش و روشن خود تعصب سیاسی یکی از آنها است."

پیشتر در ماه مه توییتر اعلام کرد این امر شروع به برچسب اطلاعات گمراه کننده که در آن شرکت می گوید از آن شده است با استفاده از کلید موضوعات شروع با 5G توطئه و اکنون مدنی صداقت و رای گیری.

این شرکت تصمیم در یک زمان می آید زمانی که رئیس جمهور تحت بررسی برای آخرین تویت ها — به طور خاص برای یک سری از پست های ساخت بی پایه و اساس اتهام قتل و همچنین ترویج این دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 بيمار که می تواند به طور بالقوه مضر است.

یک سخنگوی توییتر گفت Recode که این شرکت تصمیم به برچسب های پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی به ویژه در آنجا که آنها مقابله با آنچه این شرکت در نظر یک موضوع کلیدی در منطقه مدنی صداقت و رای گیری.

شرکت واقعیت-بررسی تهمت افزایش می دهد برخی از پرسش های بزرگ در مورد سابقه این مجموعه برای دیگر رهبران جهان. خواهد توییتر شروع واقعیت-چک کردن مردم مانند ونزوئلا نیکلاس مادورو چین چین و ایران روح الله خامنهای زمانی که آنها را اظهارات گمراه کننده بر روی پلت فرم ؟

توییتر می گوید: آن را نمی خواهد بود قادر به واقعیت-بررسی هر گمراه کننده ادعا می کنند توسط یک رهبر جهانی را شروع به انجام این کار برای برخی از دیگران نیز هست. آن را در حال حاضر حذف توییت از رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro و ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا که در آنها تایید و اثبات نشده برای درمان Covid-19. سال گذشته آن را نیز برداشته و یک پرینت از حساب گزارش مربوط به رهبر ایران خامنه ای خواستار اعدام رمان سلمان رشدی.

در حالی که توییتر حرکت سهشنبه افزایشی آن سیگنال های این شرکت در حال حاضر به بیشتر از یک ایستاده در گمراه کننده محتوا بر روی پلت فرم های خود را — حتی اگر فرد به tweeting که اطلاعات گمراه کننده است که رئیس جمهور ایالات متحده است. چالش خواهد بود که آن تصمیم می گیرد به مذاکرات بی پایان سطل نیمه حقایق تئوری های توطئه و دروغ آشکار سیاستمداران پست هر روز که به احتمال زیاد برای افزایش وزن که ما نزدیک به 2020 انتخابات ریاست جمهوری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن