مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر اوقات تلخی حواس پرتی برای همه — بلکه برای خود

وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در حال حاضر به حداقل می گویند — جهانی همه گیر یک رکود اقتصادی میلیون ها نفر از ا

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در حال حاضر به حداقل می گویند — جهانی همه گیر یک رکود اقتصادی میلیون ها نفر از افراد بدون شغل شورش پلیس به قتل یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا است. و در عین حال رئیس جمهور غنی در tizzy بیش از یک برچسب توییتر قرار داده و در دو توییت خود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که صرف اخیر روز آنلاین هل دادن یک تئوری توطئه در مورد یک کارمند سابق تلویزیون میزبان او نمی مانند است چرخید به خشم پس از توییتر برای اولین بار اضافه شده یک واقعیت-بررسی برچسب به دو توییت خود که اطلاعات گمراه کننده.

در توییت سوال که تهمت ارسال شده در سهشنبه, او ادعا کرد بدون شواهدی که وجود دارد این است که "به هیچ وجه" است که پست الکترونیکی-در برگه های رای "خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی" و به خصوص مشخص کالیفرنیا رأی-با-پست برنامه. توییتر اضافه شدن برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها تشویق کاربران به "حقایق" در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای و با اشاره آنها را برای اطلاعات بیشتر. (Recode را شیرین Ghaffary کامل شکست در واقعیت-بررسی درام.)

و سپس all hell broke loose.

رئيس جمهور را متهم توییتر از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و خفقان آزادی بیان است. او ادامه داد: برای راه آهن در برابر این شرکت پس و در حال حاضر تهدید به "به شدت تنظیم" و یا نزدیک کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها. او یک فرمان اجرایی را امضا روز پنج شنبه که تلاش خواهد کرد که اجازه می دهد تا تنظیم کننده پس از Facebook گوگل و توییتر برای نحوه اداره آنها مطالب ارسال شده در سیستم عامل خود را. او و دیگر جمهوری خواهان به طور خاص هدف قرار دادن بخش 230 بخشی از سال 1996 ارتباطات نجابت عمل است که به عنوان یک سپر و یک شمشیر برای سیستم عامل های اینترنت. آنها به طور کلی در قبال محتوای ارسال شده در سیستم عامل خود (سپر) و آنها می توانند پلیس سیستم عامل خود را با این حال آنها مانند (شمشیر). در حال حاضر مارک زوکربرگ وزن در. بنابراین بهداشت ، جاش هالی. و یک دسته از افراد دیگر است.

در اینجا چیزی است: جمهوری خواهان شکایت شده است قرار است در مورد رسانه های اجتماعی و تعصب در برابر محافظه کاران برای مدت زمان طولانی. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی شم رسانه های اجتماعی, نشست در کاخ سفید که در طی آن او کاهش یافته است به دعوت بزرگ رسانه های اجتماعی شرکت ها. و هاولی — گاهی جدی گاهی اوقات نه تا به حال یک چشم بر روی تکنولوژی برای مدتی.

مشروع وجود دارد سوال به کاوش در مورد قدرت و دامنه تکنولوژی غول های, و وجود دارد به بحث در مورد بخش 230 بیش از حد. دموکرات ها باید نگرانی در مورد آن را به عنوان به خوبی.

اما در حال حاضر واقعا زمان داده شده, شما می دانید, همه چیز ؟

در شب چهارشنبه رسمی coronavirus تعداد مرگ در ایالات متحده پیشی گرفته 100000 نفر. و در عین حال روز چهارشنبه و پنج شنبه تهمت اخراج کردن چند توییتهایی دربارهی دشمنی خود را با توییتر و آینده خود را اجرایی سفارش قبل از اذعان به مرگ و میر. وقتی پرسیده شد که در مورد زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور را کاهش داده بود پرچم به نیمه کارکنان از روز قبل.

به نظر می رسد به عنوان اینکه رئیس جمهور توجه در حال حاضر آموزش دیده است بسیار در توییتر, یک برچسب قرار داده و در یک صدای جیر جیر و یا نه او می تواند دروغ در رسانه های اجتماعی با مطلق مصونیت از مجازات که او انجام داده تا آزادانه توییتر را به اقدام در این هفته. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که توییتر حرکت بود و یکی کوچک. آن را پایین توییتهایی. آن را پایین حساب خود. و آن را سخت به تصور کنید توییتر تا کنون را چنین حرکت پس از آن سیاست به طور خاص اعطای استثنا به پست از رهبران جهان که در نظر گرفته "ارزش خبری دارند."

مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است بنابراین شما می توانید ببینید که چرا برای او این امر می تواند آزار دهنده است که یک پلت فرم ممکن است شروع به پرچم هنگامی که او آن را — به خصوص در ماه پیش از انتخابات ، این متناسب به وضوح تاسیس روایت و کمپین طرح او را دنبال کرد در حالی که برای منحرف کردن اذهان را فشار دهید و از بیشتر مسائل فوری و برای ایجاد یک سیاسی boogeyman در شرکت های فن آوری. و رئیس جمهور به دنبال سیاسی همه چیز از جمله بهداشت عمومی اورژانس که در نهایت تاثیر رسانه های اجتماعی چگونه شرکت ها رویکرد مهم است.

اما همه چیز برای او به تمرکز در حال حاضر آن را سخت برای توجیه اینکه چرا توییتر واقعیت-بررسی خواهد بود اولویت بالا.

به عنوان Vox آلمان لوپز دارای گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلف هفته ها و حتی ماه ها از وقت با ارزش در شروع coronavirus بحران آن را به عنوان گسترش در خارج از کشور و به ما. آن را عقب مانده کشورهای دیگر از نظر تست, تماس, ردیابی و مراقبت های بهداشتی با ظرفیت حیاتی لحظات. و این تاخیر نه تنها در سطح فدرال است اما در سراسر کشور منجر به حدود 36,000 زندگی بیشتر از اگر دولت تا به حال عمل کرده و هر چه زودتر با توجه به دانشگاه کلمبیا.

رئیس جمهور ماندن درست به فرم اغلب تبریک خود را برای او coronavirus پاسخ. در اوایل این هفته او تخمین زده است که اگر او تا به حال "انجام می شود کار خود را خوب" بیش از یک میلیون نفر فوت کرده اند. و برای هر کاستی های او تمایل به سرزنش دیگران — چین و ایالات متحده ،

در حالی که این وضعیت بهبود یافته است به میزان متوسطی در آمریکا coronavirus بحران نشده است. دانشمندان همچنان در جستجوی درمان و واکسن و معلوم نیست که آیا reopenings را در مورد یک تجدید حیات در بیماری و یا اگر ما دیدن موارد شروع به محصول تا دوباره در پاییز. و همچنین جنبه های اقتصادی از بحران: میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست; کسب و کار شده اند توقیف برخی به طور دائم و وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد آنچه پیش رو است.

آن را دشوار است به تجزیه کاخ سفید منطق در چه تعداد به عنوان فوری در تمام این و چه چیزی نیست. توییتر و برچسب ؟ کد قرمز. دولت اقتصاد going under? تقصیر خود, به خصوص اگر آنها در حال آبی متحده است. یکی دیگر از محرک? Eh شاید بیایید صبر کنید و ببینید. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به پیروزی دامان در coronavirus حتی اگر تست فقط در حال حاضر به سرعت و یک واکسن است که ماه ها و حتی سال های دور. وزارت دفاع روز پنج شنبه اعلام کرد آن را امضاء کرده است یک قرارداد برای افزایش تولید داخلی از N-95 یک فیلتر و ماسک — اما نه تا مرداد.

وجود دارد هیچ راهی برای رسیدن به رئيس جمهور است و به وضوح شناسایی انگیزه خود در این, اما آن را عادلانه به برخی آگاهانه قضاوت با توجه به الگوهای عمل و شخصیت. مطمئن شوید که او احتمالا ناراحت شده و توییتر. او همچنین می داند که این یک راه برای منحرف کردن اذهان از مسائل جدی تر است و به خوبی آگاه از این راه به نوعی خود را پایه و تولید خشم به کمک سوق دادن مبارزات انتخاباتی خود را به جلو. این آسان است, فشار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و او را تحت فشار قرار دادند قبل وجود دارد مشابه dustup بیش از رسانه های اجتماعی تعصب پیش نویس از کاخ سفید در ماه اوت سال 2019.

اما این فقط یک حواس پرتی برای رسانه ها و یا به صورت عمومی — آن را نیز یک حواس پرتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و رئیس جمهور است و در حال حاضر پذیرفته شده است که در اوایل حواس او را پرت مانع او coronavirus پاسخ. در ماه مارس او گفت که "احتمالا" sidetracked توسط استیضاح در اوایل این سال به عنوان ویروس گسترش یافته است. در حال حاضر نگران توییتر واقعیت-بررسی رييس جمهور sidetracked دوباره. آن را حیاتی لحظه برای کشور و او تمرکز خود را حق به دروغ در یک خاص پلت فرم آنلاین. به عنوان مارک زوکربرگ را روشن Facebook هیچ مشکلی با آن. تهمت می خواهد را به نفع خود انتخاب مجدد در نوامبر و این که تمرکز خود را در حال حاضر. هجوم توییتر است به این معنی که به پایان.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن