مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی بازرسان به طور کلی توضیح داده شده

"این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرس کل" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساخ

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

"این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرس کل" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای به رهبران کنگره در نامه مورخ 15 مه. "این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل."

که بازرس کل بود استیو Linick برگزار شد که این کار در وزارت امور خارجه از سال 2013 تا تهمت را رد کرد او در اوایل این ماه.

تهمت نمی ارائه جزئیات در مورد اینکه چرا او می خواهم از دست داده و اعتماد به نفس در سازمان دیده بان. وزیر امور خارجه مایک Pompeo تایید کرد که او می خواهم و توصیه می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن آتش Linick بود که در Pompeo کلمات "تضعیف" بخش. او نمی تواند به جزئیات اما گزارش نشان می دهد Linick ممکن است به دنبال Pompeo درمان از یک کارمند و توجیهی برای عربستان در ایران.

Linick نیست اولین بازرس کلی مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او از دست داده و اعتماد به نفس در به تازگی. از ماه آوریل نسبت ناروا تا اخراج دو دائم IGs و به جای سه اقدام بازرسان به طور کلی.

این نگرانی که رئیس جمهور — که خودداری کردند در تقریبا هر نوع نظارت در زمان تصدی خود را — در حال حاضر هدف قرار دادن ناظران خدمت در دولت او. به خصوص کسانی که در این دوره انجام شغل خود شرمسار رئیس جمهور و همکاران نزدیک خود را و یا دلالت آنها تخلف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند باید قدرت را به آتش بازرسان کلی که به عنوان قوه مجریه منصوب خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور. اما IGs هستند وظیفه حسابرسی و بررسی است که همان قوه مجریه — یک کار است که می تواند تبدیل به طور فزاینده ای به چالش کشیدن اگر این مقامات صورت تلافی آنچه که آنها تفتیش و بررسی.

کنگره و مردم آمریکا تکیه بازرسان به طور کلی حداقل در بخش برای کمک به دولت در اجرای موثر تر و نسبتا. بازرسان به طور کلی همیشه موفقیت در این هدف اما تضعیف نهاد می تواند مخل به نظارت.

که یک تهدید است اما به خصوص در طول زمان گسترده بحران است.

بازرسان به طور کلی اساسا دولت داخلی ناظران. گسترده آنها مبارزه با زباله های تقلب و سوء استفاده در سازمان های دولتی نگه داشتن هر دو سازمان سر و کنگره و اطلاع از یافته های خود را از طریق ممیزی و تحقیقات. چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد این است که سیاست های, هر چند در حالت ایده آل خود را به تحقیقات و بررسی خواهد شد کمک به اطلاع رسانی در سیاستگذاری و اجرای.

یک IG کار می تواند بزرگ و با مشخصات بالا مانند وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz بررسی از روسیه بررسی است. و یا می توان آن را کمی بیشتر خوب, ویژگی های صدایی مانند این بازرس کل گزارش "ناسا با رعایت نامناسب پرداخت اطلاعات, قانون برای سال مالی 2019." همه از آن در نظر گرفته شده است نشان می دهد که دولت ممکن است شکست و چگونه می تواند بهتر کار کند.

کنگره رسما تاسیس این نظارت موقعیت خود را در سال 1978. این قانون تصویب شد در این پست واترگیت اصلاحات عصر, اما کارشناسان به من گفت تلاش برای ایجاد نوعی از نظارت در درون قوه مجریه سازمان predated که تا به حال نگرانی در مورد سوء مدیریت و سوء استفاده در دولت فدرال است.

IGs در اصل اختصاص داده شده به فقط 12 آژانس های فدرال, اما این یافته به 74. بازرسان به طور کلی انتصاب. برای کابینه در سطح سازمان (مانند دولت و یا DOJ) رئیس جمهور نامزد یک فرد سنا و مجلس باید به تایید آنها. در برخی از سازمان های کوچک تر آژانس سر انتصاب IG به طور مستقیم و بدون سنا تایید مورد نیاز است.

کنگره طراحی شده این نقش به حدی متفاوت است که از میانگین سیاسی منصوب. "اصل قانون ساخته شده است در تعدادی از سیگنال اگر شما خواهد شد که این فرد قرار بود مستقل" گفت: Charles A. Johnson, استاد بازنشسته علوم سیاسی در تگزاس A&M دانشگاه و همکاری نویسنده از ما بازرسان کلی: پیشگویان حقیقت در زمان آشفته.

بازرسان به طور کلی کنگره گفت: باید در انتخاب "بدون توجه به وابستگی سیاسی" و "صرفا بر اساس صداقت و نشان دادن توانایی خود" در زمینه های مانند مدیریت مالی, قانون و دولت است.

در سال 2008 کنگره اصلاح IG قانون اضافه کردن مقررات است که در حالت ایده آل بهتر است در محافظت از استقلال بازرسان به طور کلی. قانون رسمی شورای بازرسان کلی برای یکپارچگی و بهره وری (CIGIE) یک سازمان از همه IGs که به بررسی بهترین شیوه و ترویج و توسعه حرفه ای.

این اصلاحات قانون همچنین شامل یک ماده است که گفت: رئیس جمهور باید به کنگره اطلاع 30 روز اگر او در نظر دارد به اخراج یک IG و این که رئیس جمهور باید با ارائه دلیل به رهبران کنگره.

زمانی که کنگره ساخته شده است که قاعده آن به طور کلی تا به حال تجربه کمی با رئیس جمهور آشکار شلیک یک بازرس به طور کلی. بر خلاف دیگر ریاست جمهوری منصوب که آمدن و رفتن های مختلف با ادارات بازرسان به طور کلی تمایل به چوب در اطراف.

در سال 1981 زمانی که رونالد ریگان در زمان او اخراج همه بازرسان به طور کلی بسیاری از آنها حرفه ای کارکنان فدرال. دبیر مطبوعاتی خود ادعا کرد در آن زمان که ریگان می خواستم به استخدام خود مردم خواهد بود "meaner از junkyard dog وقتی که می آید به ومعلول کردن زباله و سوء مدیریت."

کنگره هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها — تحت فشار قرار دادند, هشدار درباره سیاسی شدن این IG نقش. در پایان ریگان به پایان رسید تا استخدام حداقل پنج نفر از 16 او را رد کرد. هنگامی که جورج دبلیو بوش در زمان او فرستاده استاندارد نامه ای به ریاست جمهوری منصوب درخواست آنها را به مرحله پایین اما IG جامعه اعتراض خود را با استناد به استقلال. کنگره حمایت آنها و بوش کاهش یافته است این موضوع است.

کنگره دیرینه حمایت هر دو حزب از IGs کمک به ایجاد این هنجار شده است. بازرسان به طور کلی در حال, پاسخگو, به, کنگره, بر خلاف دیگر مقامات دولت است که می تواند بازی نازکن با قانونگذاران. IGs همچنین تسهیل کنگره نظارت کار است که به خصوص اگر شما یک نماینده مجلس از یک حزب متفاوت از دولت است. این بدان معنی نیست که کنگره همیشه یک copacetic رابطه با فردی IGs; در واقع کنگره معقول سابقه اعمال فشار بر بازرسان به طور کلی به استعفا.

اما به طور کلی کنگره به دفاع از این نهاد است. و به این ترتیب تا حد زیادی باید رئیس جمهور و آژانس سر. IGs کمک به اشاره به ناکارآمدی ذخیره مالیات دهندگان دلار و نگه داشتن دولت صادق است. مقامات غالبا در آغوش و پیاده سازی یک IG را توصیه و یا اصلاحات.

تنش را بوجود می آیند اما به دلیل IGs باید راه گریز در آنچه آنها را بررسی و برخی اوقات این تحقیقات می تواند شرم آور و یا به خصوص محکم برای مقامات بالا.

به عنوان سابق امنیت داخلی وزارت بازرس کل کلارک اروین به من گفت: "اگر شما یک بازرس کل و شما کار خود را به درستی و شما یکی از کسانی که بازرسان کلی که باد تا خدمت برای مدتی طولانی پس از آن در طول زمان, شما در حال رفتن به بیگانه دموکراتیک دولت و جمهوری خواه دولت. شما در حال رفتن به بیگانه و دموکرات ها در کنگره و جمهوری خواهان در کنگره است."

IGs, پس از آن باید نسبت به هر دو حزب کنگره و قوه مجریه. آنها همیشه نمی توانید آنها را خوشحال نگه دارید اما آنها را مجبور به حرکت و فشار از هر دو. آن چه Texas A&M Johnson به نام "راه رفتن روی سیم خاردار حصار."

مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج دو تایید بازرسان کلی: Linick به عنوان بحث شده در بالا و مایکل اتکینسون بود که بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین است و یا نقل مکان کرد به جای سه نفر دیگر اقدام بازرسان به طور کلی از شغل خود را; با این حال از آنجایی که آنها در خدمت یک اقدام ظرفیت پرسنل مختلط می تواند انجام شود بدون اطلاع کنگره است.

هر یک از این اخراج — و به خصوص کسانی که از Linick و اتکینسون — مخزن تلافی به عنوان IGs به تازگی گرفته شده یا اقدامات تحریک تحقیقات که خجالت و یا تا به حال بالقوه شرمسار تهمت یا متحدان سیاسی. است که از لحاظ تاریخی دقیقا چه کنگره می خواستم برای جلوگیری از: سیاسی از این watchdog نقش.

در اینجا این است که از کار اخراج شده است و شرایطی که منجر به اخراج در نظم عمومی از آن پایین رفت:

مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی

اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی از ماه مه سال 2018 بود که به طور ناگهانی اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ماه آوریل. مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاع رسانی به کنگره گفت که او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در اتکینسون.

اما اتکینسون به نظر می رسید به آخرین در یک رشته از مقامات که می شده است را رد کرد و از نقش خود برای انجام شغل خود را در این دوره از استیضاح رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است. اتکینسون اعلام کردند کنگره معتبر whistleblower شکایت از "نگرانی فوری" در مورد نامناسب تلفن تماس بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین. که خلاف کاران شکایت انگیزه استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود داشته است rumblings برای برخی از زمان است که تهمت می خواستم به آتش اتکینسون که او مقصر بی وفا بودن و گرفتن او را در استیضاح پرس و جو. مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر حداقل تا بعد از او تبرئه خود را در سنا محاکمه و به عنوان کشور شد پریشان افزایش coronavirus بحران به آتش اتکینسون در اواخر یک شب جمعه است. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به کنگره گفت او از دست داده بود اعتماد به نفس در IG او خیلی بیشتر پرده با خبرنگاران.

"من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه آوریل است. "او در زمان این وحشتناک نادرست و خلاف کاران گزارش و او آن را به کنگره است."

اتکینسون شده و در مرخصی اداری بلافاصله که اساسا مطرح است که 30 روز پنجره رئیس جمهور ملزم به کنگره است. اتکینسون همچنین خیلی بی پرده در مورد اینکه چرا او فکر او می خواهم خود را از دست داده است.

"این سخت است نه به فکر می کنم که رئیس جمهور دست دادن اعتماد به نفس در من مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل" اتکینسون در بیانیه ای گفت.

او اضافه کرد که آن را شغل خود را به اطمینان حاصل شود خبرچین احساس محافظت زمانی که آنها به دنبال کانال های مناسب برای افزایش نگرانی. "بازرسان به طور کلی قادر به انجام برسانند انتقادی خود را ناظر توابع چرا که آنها قرار بود مستقل از هر دو سازمان های اجرایی آنها نظارت و از کنگره" اتکینسون گفت.

بالا دموکرات تقبیح اتکینسون ایران. ایالت و سناتور " مارک وارنر (VA) هشدار داد که آمریکایی ها باید "عمیقا ناراحت مداوم تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی." یک گروه دو حزبی از سناتورها خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا او اخراج اتکینسون و متنبه او را برای قرار دادن اتکینسون ، اما در مورد آن بود.

گلن خوب, اصلی, معاون بازرس کل در وزارت دفاع

پس از کنگره تصویب آن 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک در مارس CIGIE شنود گذاشته خوب منجر به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) که او را به عنوان نقش های اضافی. خوب کار خواهد بود به پلیس تقلب و ضایعات در توزیع بودجه و اجرای قانون.

اما مدت کوتاهی پس از جریمه منصوب شد و در اواخر ماه مارس تهمت جایگزین او را به عنوان سرپرست وزارت دفاع بازرس کل قرار دادن آن بازرس کل سازمان حفاظت محیط زیست, Sean W. اودانل در آن نقش. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نامزد جیسون Abend ارشد مشاور سیاست ما در گمرک و حفاظت از مرزها را بیش از این نقش به طور دائم.

با توجه به کاخ سفید, Abend دارای تجربه کار در دفاتر بازرسان به طور کلی و از جمله در وزارت مسکن و توسعه شهری است. اما برخی از خوب دولت گروه باید سوال خود را تجربه مدیریت و انجام نظارت در یک سازمان به عنوان آلاینده به وزارت دفاع.

اما به خوب است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری به جای جریمه به عنوان سرپرست وزارت دفاع IG به معنای خوب رد صلاحیت شد, از نظارت بر همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته. (DOJ بازرس کل هوروویتس است که در حال حاضر در خدمت به عنوان سرپرست از PRAC.) وقتی پرسیده شد که در مورد خوب را حذف تهمت insinuated که او یک "اوباما holdover."

"ما بسیاری از IGs در دوران اوباما" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "و همانطور که می دانید این یک تصمیم گیری ریاست جمهوری."

"اما وقتی ما, شما می دانید, به گزارش تعصب و هنگامی که ما چیزهای مختلف در آینده است. من نمی دانم خوب است. من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات خوب," او اضافه شده است.

خوب نگه داشته و موقعیت خود را به عنوان اصلی معاون بازرس کل (در واقع او را به ماندن در عنوان دوم-در-فرمان). اما در روز سه شنبه او از پست خود استعفا داد موثر ژوئن 1.

"نقش بازرسان به طور کلی یک قدرت سیستم ما از دولت" خوب در بیانیه ای گفت. "آنها را فراهم مستقل نظارت برای کمک به بهبود عملیات دولت در شفاف راه است. آنها یک جزء حیاتی از ما سیستم کنترل و توازن و من سپاسگزار بوده است بخشی از این سیستم است."

کریستی Grimm, اصلی, معاون بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی

کریستی Grimm اصلی معاون بازرس کل در HHS در زمان کار در ژانویه 2020 شد و اقدام IG. هر چند نسبتا جدید به این پست Grimm کرده HHS دفتر بازرس کل از سال 1999.

در آوریل Grimm به دست آورد رئیس جمهور توجه پس از دفتر او انتشار یک نظرسنجی در آمریکا بیمارستان' آمادگی برای این بیماری همه گیر است که در بر داشت که برخی از امکانات مبارزه را برای درمان Covid-19 بیماران به دلیل کمبود در تجهیزات حفاظت فردی فقیر و تست ظرفیت.

این نقطه HHS بازرس کل یکی از یک گروه کر از مقامات و کارشناسان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به نام ما مشکلات با تست, PPE, کمبود, و بیشتر. اما هنگامی که درباره HHS IG گزارش در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "این اشتباه است."

"پس به نام من از بازرس کل" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: زمانی که یک خبرنگار پرسید: در مورد گزارش. "می تواند سیاست وارد شود؟"

روز بعد تهمت شکایت در توییتر در مورد IG بستن او به دولت اوباما با وجود او یک حرفه ای رسمی. "یکی دیگر از پرونده جعلی!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن از نامزد Jason C. وایدا, دستیار آمریکا در بوستون به سر می برد کار دائم در HHS. Grimm, بر خلاف, خوب, نیست, جایگزین در بازیگری نقش و باقی خواهد ماند تا زمانی که وایدا را تایید.

در روز سه شنبه, گریم و شهادت, قبل از خانه نظارت کمیته. او گفت که دفتر او بود و هنوز هم به دنبال حداقل 14 نظرات دولت را همه گیر پاسخ. گزارش قبلی او گفت: قانونگذاران بود "فقط آغاز کار" دفتر او انجام شد در coronavirus پاسخ.

"من شخصا و حرفه ای اجازه نمی تواند ایده ارائه منفور اطلاعات درایو تصمیم گیری در کار است که ما انجام می دهیم" Grimm همچنین گفت: نمایندگان مجلس از طریق ویدئو کنفرانس.

سیاسی از IG هم آمدند تا در جلسه. نماینده دموکرات کمیته Rep. کارولین Maloney نیویورک ستایش کار گریم و دیگر IGs گفت: "کنگره باید محافظت [IGs'] استقلال به منظور اطمینان حاصل شود که آنها قادر به انجام کارهای خود را بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه."

عضو Rep. جیم اردن (R-OH) در عین حال گفت: هر آنچه که Grimm حذف شد "برای صدور یک گزارش است که به سادگی اشتباه است."

استیو Linick وزارت امور خارجه بازرس کل

در یک شب جمعه در ماه مه نسبت ناروا به اطلاع کنگره که او از دست داده بود اعتماد به نفس در Linick که می خواهم به عنوان بازرس کل وزارت امور خارجه از سال 2013. فراتر از آن تهمت ارائه نمی دهد دلیلی برای شلیک Linick و توجه داشته باشید صدا خیلی شبیه یکی از رئيس جمهور فرستاده بود زمانی که او برداشته اتکینسون از این کار است.

Linick شلیک بلافاصله درو خشم از دموکرات ها در کنگره که پیشنهاد کرد که دولت ممکن است برای مقابله به مثل در برابر Linick چرا که او می خواهم گزارش افتتاح رسیدگی به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

به زودی پس از کنگره دستیاران به خبرنگاران گفت که Linick شده بود دنبال به اینکه Pompeo تا به حال شده است با استفاده از یک وزارت امور خارجه منصوب به اجرای کارهای شخصی برای او و همسرش از جمله ساخت رستوران رزرو و پیاده روی سگ خود را. علاوه بر این Linick ممکن است بررسی چند میلیارد دلاری ایران با عربستان سعودی است که تا به حال sidestepped کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت Pompeo توصیه کرده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن آتش Linick. "من او را نمی دانم. هرگز از شنیده می شود او. اما از من خواسته شد وزارت خارجه توسط مایک," او گفت. او همچنین با اشاره به Linick بودن اوباما منصوب.

Pompeo به تایید واشنگتن پست است که او می خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick اما او انکار کرد که آن را به حال چیزی برای انجام با رسیدگی به اقدامات خود در وزارت امور خارجه.

"من به رئیس جمهور و به او روشن که بازرس کل Linick نیست اجرای یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او که بود افزودنی برای دولت بسیار سازگار با آنچه که قانون می گوید او قرار است به انجام," Pompeo گفت. "انواع فعالیت های او قرار است به انجام به ما را بهتر به بهبود ما است."

برایان Bulatao وزارت امور خارجه به وزارتخانه برای مدیریت همچنین گفت: واشنگتن پست که Linick دفتر بود و اعتقاد به منبع از رسانه ها نشت (هر چند آنها تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که Linick خود را پشت سر آنها بود) در مورد رسیدگی به اینکه آیا وزارت خارجه منصوب کرده بود انتقام در برابر حرفه مقامات. اما یک بررسی توسط پنتاگون بازرس کل در سال گذشته هیچ مدرکی Linick یا دفتر کار خود بود که در نشت با توجه به سی ان ان.

مقامات همچنین گسله Linick برای عدم ترویج Pompeo را وزارت امور خارجه "اخلاق بیانیه" تخمگذاری کارکنان ماموریت در آژانس. (اخلاق بیانیه بوده است panned توسط برخی از حرفه مقامات که احساس آن را غیر ضروری با توجه به این که ماموران در حال حاضر سوگند به قانون اساسی است.)

Linick نیز قبلا صادر شده گزارش که نشان داد سیاسی انتصاب نزنی برابر شغلی مقامات از جمله یکی که اشاره به آنها را به عنوان "اوباما holdovers" و "خائن." و Linick منتشر شده یک گزارش در ماه سپتامبر گفت: Brian قلاب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نماینده ایران را هدف قرار داده بود کارکنان آنها تصور می شود وفادار به اوباما.

هر چند Pompeo انکار کرد که او انتقام در برابر Linick او در دفاع از این تصمیم به آتش Linick گفتن در جمع خبرنگاران گفت: "من رک و پوست کنده باید آن را انجام داده اند برخی از زمان در پیش است."

Pompeo را تایید می کنند که او تا به حال پاسخ پرسش از Linick در نوشتن هر چند او نمی تواند به جزئیات. اما او با رد اتهامات که او تحت بررسی است. "کسی که در راه بود من سگ برای فروش اسلحه به من خشک و پاک کننده. منظور من این همه فقط دیوانه" Pompeo گفت: در حال عمد منفرجه.

میچل Behm معاون بازرس کل وزارت حمل و نقل

به عنوان Linick بود ناگهان از کار اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز بی سر و صدا حذف بازرس کل برای بخش حمل و نقل و مایکل Behm.

Behm شده بود خدمت در بازیگری نقش از فوریه اما تهمت جایگزین Behm با دیگر, رسمی, هوارد "جست و خیز" الیوت است که در خدمت به عنوان مدیر خط لوله و مواد خطرناک مدیریت ایمنی در بخش حمل و نقل است.

بالا دموکرات اعتراض به حرکت میکند که آن را "آخرین در یک سری از انگیزه های سیاسی اخراج بازرسان به طور کلی." Behm نیز شده بود در خدمت همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیسیون تا حذف او به عنوان بازیگری IG.

دموکرات ها در حال بررسی Behm ایران و از آنها پرسید که آیا او برداشته شد چرا که او به دنبال به اینکه آیا وزیر حمل و نقل ایلین چائو داده بود درمان ترجیحی به ایالت کنتاکی هنگام ارزیابی زیرساخت های, کمک های مالی, میان چیزهای دیگر. چائو ازدواج سناتور کنتاکی و رهبر اکثریت میچ مک کانل.

دموکرات ها نیز مضطرب در مورد شخص شنود گذاشته به Behm جایگزینی به عنوان سرپرست IG. الیوت در حال حاضر دارای موقعیت دیگری در بخش حمل و نقل است که می تواند مقدار به تضاد منافع به عنوان هر دو موقعیت نیست دقیقا شغل پاره وقت. مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی جایگزینی دائمی برای نقطه بازرس کل کار: Eric Soskin یک دادگستری, رسمی, هر چند الیوت احتمالا خدمت تا او را تایید کرد.

تهمت قدرت به آتش ریاست جمهوری منصوب, اما رئیس جمهور باید تا حد زیادی خودداری از برکناری IGs آشکار است. IGs قطعا استعفا داد هر چند برخی تحت فشار از رئیس جمهور برخی تحت فشار کنگره و برخی به دلیل همکار IGs متوجه آنها نیست انجام کار خود را.

اما برای رئیس جمهور آن را واقعا نمی نگاه بزرگ را به آتش مردم وظیفه با بررسی دولت خود را. و از لحاظ تاریخی کنگره آمریکا حمایت قوی برای بازرسان به طور کلی آن را یک مخاطره آمیز و بحث برانگیز حرکت می کند.

علاوه بر ریگان تلاش برای اخراج تمام IGs پس از به دست گرفتن یک استثنا برای این قانون است — تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است — رئیس جمهور باراک اوباما. در سال 2009 اوباما اخراج بازرس کل برای شرکت خدمات اجتماعی و ملی جرالد Walpin.

اوباما اطلاع کنگره که او برنامه ریزی شده برای حذف Walpin اما هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان اعتراض به شیوه ای که در آن او را — که با نوشتن: "این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی. که دیگر در این مورد با توجه به این بازرس کل." (حدس می زنم ما می دانیم که در آن تهمت کردم قالب نامه ای از.)

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در کنگره انتقاد اوباما برای عدم دلیل برای Walpin ایران.

Walpin به تازگی به رهبری یک تحقیق فدرال کمک های مالی با توجه به غیر انتفاعی بود که به رهبری و پس از آن -- ساکرامنتو شهردار کوین جانسون که او نیز یک متحد اوباما. که بررسی کرده بود ادعا کرد که پول کمک مالی شده بود سوء استفاده و Walpin مراجعه کرده جانسون ممکن است اتهامات جنایی. ایالات متحده دفتر دادستان در نهایت مخالفت با ارجاع و انتقاد بخشهایی از Walpin بررسی هر چند غیر انتفاعی را پرداخت برخی از این وجوه است.

اوباما مقامات در نهایت رفت و برگشت به کنگره با جزئیات بیشتر گفت که آنها تا به حال برداشته Walpin به درخواست دو حزبی هیئت مدیره شرکت و گفت که پس از یک مه 2009 مدیره جلسه Walpin شده بود "گیج و آشفته و قادر به پاسخ به سوالات و به نمایش گذاشته رفتارهای دیگری که رهبری هیئت مدیره به سوال ظرفیت خود را به خدمت می کنند."

مقامات کاخ سفید همچنین گفت Walpin اصرار کرده بود کار از خانه در نیویورک و تا به حال نمایش داده شود "نگران کننده و نامناسب انجام شده است."

جمهوری خواهان هنوز در ایران اوباما sidelining از Walpin; فاکس نیوز میزبان گلن به عقب و حتی به Walpin یک سالخوردگی تست در هوا. Walpin شکایت کرد به کار خود بازگشت اما دادگاه در نهایت کاهش یافته است برای بازگرداندن او را به موقعیت خود را.

Walpin شلیک شد و بحث برانگیز در زمان و کنگره تحت فشار قرار دادند — حتی اگر آن را در نهایت شکست در امتداد خط حزب. اما این آخرین IG اخراج تا اتکینسون سرنگون شد در ماه آوریل است.

به همین دلیل است که تهمت های اخیر اخراج از Linick و اتکینسون بسیار غیر معمول است. کاخ سفید ارائه جزئیات بیشتر در چرا آنها برداشته شد — هر چند با اتکینسون مغلوب ساختن پیشی جستن است و در واقع اعتراف کرد او می خواست او را از این کار برای فیلدینگ موسس شکایت.

Linick و اتکینسون شد به وضوح رد کرد; دیگر موارد کمی squishier. خوب گریم و Behm شد همه خدمت در اقدام كرد. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هر راست و هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به طور یکسان احتمالا می گویند مسئولیت — برای معرفی دائم بازرسان به طور کلی به ادارات مختلف.

کاترین E. تازه وارد, یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن و همکاری نویسنده از ایالات متحده بازرسان کلیبه من گفت که جای خالی را تبدیل به یک مشکل واقعی در IG نقش یک پدیده است که واقعا در طول دولت اوباما.

اقدام IGs اغلب لازم نیست که مقام و یا قد و قامت از سنا تایید مقامات و است که می تواند به کاهش اعتبار IGs یا کار خود را حتی اگر اقدام بازرسان کلی سوال بود خوب ممکن است ستارگان اعتبار و تجربه کار در IG جامعه است.

بنابراین به طور کلی با تکیه بر اقدام IGs است ایده آل نیست. اما مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن را تجدید سازمان این است که نظرات خود و رفتار دقیقا نمی نشان می دهد او را مشتاق و علاقه مند به نظارت قوی. او را متهم طولانی در خدمت IGs بودن دولت اوباما holdovers هر چند آنها حرفه مقامات. (و حتی در دولت اوباما کار خود را همان بود: به بررسی.)

مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در نظارت در طول ریاست جمهوری خود دیدن آن را نه به عنوان یک فرصت برای اصلاحات اما به عنوان یک حمله شخصی. و اگر کنگره در نهایت دامپزشک خود تراکم به صورت دائمی و نقش و تهمت حذف برخی از این واجد شرایط اقدام IGs و جایگزین آنها را با دستچین و unvetted جانشینان در موقت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی بازرسان به طور کلی خطرناک است چرا که آن را تهدید به تضعیف استقلال اداری و سیاسی نهاد.

که می تواند تاثیر ناگواری بر کار بازرسان به طور کلی. بازرسان به طور کلی ممکن است تمایلی به آغاز مطالعات و یا ممیزی و آژانس سر ممکن است نادیده گرفتن نتايج حاصل از سوء مدیریت و یا بدتر کشف شده توسط IGs, تازه وارد به من گفت. "آژانس سر ممکن است احساس مانند," اوه,, ما واقعا نیاز به نگرانی در مورد اجرای این توصیه ها به دلیل بدترین می آید به بدترین ما فقط باید IG اخراج'," او گفت:.

کنگره شده است یکی از اصلی bulwarks در برابر دخالت بیش از حد در دفاتر بازرسان به طور کلی. و مطمئن انگیزه نیست و صرفا خود خواهی: IGs در فیلدینگ درخواست از کنگره اغلب انجام تحقیقات قانونگذاران بخواهند می توانند. اما حمایت خود را هنوز هم در کمک به حفاظت از جامعه و مانع برخی از تضاد بین دولت و بازرسان به طور کلی از ریختن بیش به این نوع از حملات می افتد در حال حاضر.

و کنگره قبلا کمک به مهار تهمت بدترین انگیزه های مورد IGs. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار خود را انتقال تیم رسیده به برخی از بازرسان به طور کلی درخواست آنها را به پایین. IGs اعتراض کردند و برخی از رسیده به کنگره برای کمک از جمهوری خواهان که تحت فشار قرار دادند. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است که تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک بازرسان به طور کلی در حال حاضر نشان می دهد که محدودیت ها و حتی کنگره را به حمایت هر دو حزب نهاد. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در کنگره را اعتراض به شیوه ای که در آن تهمت اخراج اتکینسون و بعد Linick. برخی مانند بهداشت ، میت رامنی (R-UT) شده اند بیشتر پرقدرت در انتقاد خود را نسبت به دیگران. "شلیک های متعدد بازرسان به طور کلی بی سابقه است; انجام این کار بدون علت خوب لرز استقلال ضروری به هدف خود" میت رامنی هنوز توییتی. "این یک تهدید برای پاسخگو دموکراسی و شقاق در قانون اساسی موازنه قدرت است." (تهمت به نام رامنی یک "بازنده" در توییتر.)

سناتور. چاک Grassley (R-IA) — که از لحاظ تاریخی در یک مدافع بزرگ برای IGs — نامه ای به کاخ سفید برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد چرا اتکینسون و Linick اخراج شدند. کاخ سفید مشاور پاسخ داد که اساسا تهمت از دست داده بود اعتماد به نفس در دو مقام است و آن را حق آنها را به آتش کشیدند اگر او می خواست.

Grassley روز سه شنبه گفت که کاخ سفید پاسخ کافی بود. "اگر رئیس جمهور یک دلیل خوب برای حذف یک بازرس کل فقط بگویید کنگره آنچه در آن است" Grassley گفت. "در غیر این صورت مردم آمریکا خواهد بود سمت چپ بینی چه سیاسی و یا منافع خود مقصر هستند. که خوب نیست برای ریاست جمهوری و یا دولت پاسخگویی."

Grassley همچنین اعتراض به قرار دادن سیاسی انتصاب در نقش بازیگری که نگرانی در مورد تضاد منافع است.

اما اعتراض خود را ممکن است مهم نیست. کنگره کند که برخی از ابزار در اینجا: آنها می تواند بررسی و یا برگزاری جلسات. دموکرات ها در حال انجام است اما این حرکت احتمالا باید خیلی بیشتر وزن و معنی اگر آنها دو حزبی امور. و تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان جمهوری خواه در کنگره شده اند و تمایلی به فشار رئیس جمهور بیش از حد سخت است. ابراز نگرانی کرده اند به ندرت انگیزه او را به تغییر مسیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نشان داده اند که محدودیت های قانون فعلی برای حفاظت از IGs. در طول سال 2008 اصلاحات قانونگذاران معرفی یک ماده است که IGs تنها می تواند حذف شود مانند غفلت از وظیفه و یا نقض قانون است. که نبود گنجانده شده در این لایحه نهایی. برخی از کارشناسان صحبت کردم که گفت: کنگره ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن که دوباره و یا به طور بالقوه با اضافه کردن محدودیت مدت به یک IG تصدی چیزی است که ذینفعان قبلا فکر می کردم غیر ضروری بود. اما قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح میتوانست به این هنجارها ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de