زمین ترامپ به رای دهندگان انجیلی، در یک سخنرانی RNC

توضیح داد ابی جانسون با پیامی بسیار ساده به کنوانسیون ملی جمهوری خواهان آمد: اگر با سقط جنین مخالفت کنید، باید

توسط NEWSOULS در 5 شهریور 1399
توضیح داد

ابی جانسون با پیامی بسیار ساده به کنوانسیون ملی جمهوری خواهان آمد: اگر با سقط جنین مخالفت کنید، باید به دونالد ترامپ رای بدهید.

این فعال ضد سقط جنین سه شنبه شب پیش از فهرست کردن برخی اقدامات ترامپ برای محدود کردن سقط جنین، از جمله بازپس گیری حکومت جهانی گاگ، که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در خارج از کشور که کمک های آمریکا را از انجام یا بحث در مورد سقط جنین دریافت می کنند، می گوید: «او بیش از هر رئیس جمهور دیگری برای متولد نشده ها کار کرده است.»

سپس او درخواستی بی عاطفه به مخالفان سقط جنین مانند او ارائه داد: «این انتخابات انتخابی بین دو فعال رادیکال ضد زندگی و طرفدارترین رئیس جمهور زندگی است که تا به حال داشته ایم. این چیزی است که باید شما را وادار به عمل کند، درب به در برود، تماس برقرار کند، با همسایگان و دوستانتان صحبت کند و در ۳ نوامبر رای دهد.»

این یک استراتژی است که یک بار قبل از آن کار می کرد. در سال ۲۰۱۶ ترامپ به سختی یک انتخاب طبیعی برای بسیاری از رای دهندگان انجیلی و دیگر محافظه کاران اجتماعی بود. او چیز زیادی در مورد کتاب مقدس نمی دانست، به نظر نمی رسد اصول اولیه یک سرویس کلیسا را درک کند، و البته، او در نوار لاف زدن در مورد توانایی خود را برای گرفتن زنان "توسط گربه" گرفتار شده بود.

اما ترامپ وعده بزرگی به رای دهندگان انجیلی و دیگر مخالفان سقط Roe v. Wade جنین داد: هنگامی که او انتخاب شد، رو در برابر وید «به طور خودکار» واژگون می شد. این تنها درخواست تجدید نظر او برای انجیلی ها نبود، اما به احتمال زیاد به پیروزی طاقت فرسا او با رای دهندگان سفیدپوست در این جمعیت شناسی در سال ۲۰۱۶ کمک کرد.

در حال حاضر، حتی ممکن است بیشتر در برابر ترامپ انباشته شده وجود دارد. پاسخ فاجعه بار او به همه گیر کوید-۱۹ نزدیک به ۲۰۰ هزار آمریکایی کشته بر جا گذاشته است. اقتصاد در بحران است. چه بیشتر، او در واقع نتوانسته است بزرگترین وعده خود را به رای دهندگان ضد سقط Roeجنین انجام دهد: با وجود نامزدی دو عدالت محافظه کار، رو ، تصمیم دیوان عالی در سال ۱۹۷۳ که حق آمریکایی ها برای سقط جنین را تثبیت کرد، هنوز هم ایستاده است، حداقل در حال حاضر.

اما جانسون و دیگران شرط می بندند که برای متعهد ترین مخالفان سقط جنین، چشم انداز یک دولت بایدن-هریس دوستانه به حقوق سقط جنین کافی خواهد بود تا آنها را نه تنها متقاعد کند که به ترامپ شانس دوم بدهد - بلکه دوستان و همسایگان خود را همراه خود بیاورد. و ممکنه حق با اونا باشه

جانسون یک انتخاب طبیعی برای رساندن این پیام بود. او یک مقام منتخب نیست اما در این مرحله از حرفه اش، کمی مشهور است - شاید مثل خود ترامپ.

هنگامی که مدیر یک کلینیک پدر و مادر برنامه ریزی شده در تگزاس، جانسون در سال 2009 استعفا داد - پس از، او می گوید، تماشای سقط جنین سونوگرافی هدایت تغییر نظر خود را در مورد روش. او بعدها کتابی در مورد تجربه اش نوشت که در فیلم برنامه ریزی نشده در سال ۲۰۱۹ ساختهشد - که به ویژه در ایالت های قرمز بیش از حد عمل کرد.

جانسون پیش از سخنرانی کنوانسیون خود برای اظهار نظرهایی که در اوائل سال جاری مطرح شد که پلیس برای پروفایل نژادی پسرش که دو نژادی است «باهوش» خواهد بود، مورد انتقاد قرار گرفت. به گزارش وایس نیوز، او در یک ویدئو یوتیوب گفت: «از نظر آماری، پسر قهوه ای من بیشتر احتمال دارد که نسبت به پسران سفیدپوستم مرتکب جرم خشونت آمیز شود.» (جانسون روز سه شنبه با توییت کردن به انتقادها پاسخ داد که طرفداران حقوق سقط جنین «امشب آنقدر از سخنرانی من می ترسند» که «آنها در حال تقلا هستند تا سعی کنند چیزی برای کم کردن مردم از پیام من پیدا کنند».)

با این حال ، او سخنرانی خود را با فراخوانی پدر و مادر برنامه ریزی شده برای نژادپرستی آغاز شد ، تکرار ادعای نادرست است که این گروه استراتژیک محل درمانگاه در محله های اکثریت اقلیت.

او سپس به جزئیات موفقیت های ترامپ برای علت ضد سقط جنین پرداخت، از جمله قاعده ای که به کارکنان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد از انجام سقط جنین و انتصاب «تعداد رکورد قضات طرفدار زندگی، از جمله دو عدالت دیوان عالی کشور» خودداری کنند.

در حالی که ترامپ در واقع تعدادی از اقدامات اجرایی را برای محدود کردن سقط جنین انجام داده است، انتصابات قضایی او را نمی توان یک برد بی صلاحیت برای طرف ضد سقط جنین - هنوز- نام برد. با اضافه شدن عدالت نیل گورسوچ و برت کاوانا که هر دو توسط ترامپ منصوب شده بودند، بسیاری امیدوار بودند که دیوان عالی کشور در Roeسال جاری در مورد ژوئن خدمات پزشکی در برابر روسو واژگون شود یا حداقل به طور قابل توجهی رو را تضعیف کند. این اتفاق نیفتاد - در عوض، دادگاه به نفع یک کلینیک سقط جنین پیدا کرد و محدودیت سقط جنین لوئیزیانا را مسدود کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب