مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تویت ها از یک واقعیت که در آن تظاهرات خارج از کنترل هستند

قضاوت صرفا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر صبح روز چهارشنبه شما می خواهم فکر می کنم

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

قضاوت صرفا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر صبح روز چهارشنبه شما می خواهم فکر می کنم در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس سهشنبه شب شامل تنها از غارت شورش و صدمه به اموال. اما اعتراضات باقی مانده عمدتا صلح آمیز به ویژه پس از جورج فلوید اعضای خانواده التماس معترضان به باقی می ماند بدون خشونت.

رئیس جمهور صبح را صرف بیشتر retweeting جناح راست میزبان رادیو باک سکستون بود که مشغول ایجاد یک روایت است که باندهای lawless تظاهر کنندگان بودند رومینگ خیابان های شهر نیویورک شکستن پنجره ها و غارت فروشگاه ها.

این خادم توییتهایی retweeted by مغلوب ساختن پیشی جستن بودند ساخته شده دوشنبه و با اشاره به حوادث یکشنبه. میزبان — که تا به حال رئیس جمهور خود را نشان می دهد در ماه مه نیز در زمان عکس در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه اهداف سیاسی رسانه ها و دموکرات ها ، "از طریق سی ان ان خوراک توییتر رسمی در حال حاضر. این یک کلاس کارشناسی ارشد در تبلیغات" خادم توییتی دوشنبه یک پیام را بازتوییت کرد صبح روز سه شنبه توسط رئیس جمهور.

تهمت نیز اضافه شده تفسیر به یکی از خادم رسانهها با استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای نشان می دهد که تظاهرات می تواند با استفاده از حضور بیشتر در اجرای قانون است.

"گارد ملی آماده است!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حالی که نقل قول-تویت ارسال شده از خادم این ادعا که معترضان شکست از ویندوز در 5th Avenue.

خادم ادعا می کنند که 5th Avenue فروشگاه تا به حال "بی شماری پنجره شکسته" بود و نه دقیق یکی. یک درخواست تجاری گزارش بازگویی آسیب انجام می شود به این شهر فروشگاه های خرده فروشی بیش از آخر هفته گفت که خیابان های لوکس, فروشگاه مانند یک نشان داده شده در روغن را عکس سوار شد تا قبل از اعتراضات و عمدتا چپ صدمه ندیده است.

فراتر از گمراه کننده عکس, رادیو میزبان نیز استفاده می شود تظاهرات — به عنوان رئیس جمهور خود به حمله دموکرات ها. خادم متهم آشوبگران در میان معترضان بودن "دموکرات که باعث خرابی شهرستانها در سراسر کشور" یک پیام همچنین بازتوییت شده توسط رئیس جمهور.

در حالی که وجود دارد برخی از غارت بیش از آخر هفته به معترضان در روز سه شنبه تا حد زیادی نگه داشته و همه چیز مسالمت آمیز با بسیاری از اقدامات تحریک آمیز که از پلیس. اما در retweeting روز توییت مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند یا نه نقاشی نادرست و خشونت آمیز — روایت از روز سه شنبه تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به عنوان او کار می کرد برای صیقل دادن تصویر خود را به عنوان یک رهبر که رعایت "قانون و نظم است." این پیام او ساخته شده است ماهرانه از طریق توییتهایی اعلام حمایت خود را از پلیس و به صراحت در آدرس مانند در یک سخنرانی او در کاخ سفید به باغ گل رز دوشنبه هنگامی که او گفت: "من رئیس جمهور از قانون و نظم است."

این تظاهرات به خشونت تغذیه این روایت و همچنین به عنوان ایده که دست سنگین نظامی پاسخ او نامیده می شود — که برخی از مقامات نظامی مخالفت کرده اند — توجیه است.

روز دوشنبه مأموران اجرای قانون اشک تانک های مسالمت آمیز معترضان در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید به منظور روشن شدن راه را برای رئیس جمهور عکس op در نزدیکی کلیسای سنت جان. تصمیم گرفته محکومیت گسترده از رهبران مذهبی از جمله خبرگزاری پت رابرتسون که آن را به نام "سرد نیست."

در یک کنفرانس ویدئویی تماس شنبه تهمت berated فرمانداران بیش از پاسخ خود به این کشور تظاهرات خواستار آنها را ضعیف و خواستار آنها را "تسلط" داعش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به عمدتا مشروع و مسالمت آمیز اعتراضات تا حد زیادی پشتیبانی نمی شود ، رویترز/ایپسوس نظرسنجی از 1,008 بزرگسالان انجام شده در دوشنبه و سه شنبه متوجه شد که 64 درصد از آمریکایی ها "دلسوز به مردم است که اعتراض در حال حاضر" با 27 درصد گفت: آنها حمایت نمی شود و 9 درصد مطمئن نیستید. این نظرسنجی دارای اعتبار فاصله از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

علاوه بر 55 درصد گفت: آنها پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این اعتراضات در حالی که فقط 33 درصد تایید شده است.

این نظرسنجی فقط یک آمار اولیه نقطه, اما آن را نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن hard-خط موضع در برابر معترضان می تواند در نهایت داشتن پیامدهای سیاسی برای او به خصوص در انتخابات سال زمانی که او تا حد زیادی ازمایش کرده presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

جالب اینجاست که با وجود تهمت تلاش به موقعیت خود را به عنوان کسی که نگه داشتن خط در برابر هرج و مرج ضربه او در بایدن در توییتر موضوع صبح روز سه شنبه به بیش از حد سخت بودن جرم و جنایت به نقل از معاون رییس جمهور سابق ایران در گذشت 1994, جرم, لایحه است که با اعتبار به طور چشمگیری افزایش, سیاه, حبس نرخ در ایالات متحده است.

تهمت نیز تکرار یکی از مورد علاقه خود را ادعا می کند که او را به انجام بیشتر برای آمریکایی ها بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن و حتی به عنوان او در تماس های نظامی برای سرکوب سیاه-led تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نشان می دهد که چگونه مبهم خود پیام است. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن, خوراک توییتر دموکرات مسئول باعث خرابی شهرهای آمریکا اجازه می دهد به بی قانونی در حالی که همچنین در گسل باعث خرابی سیاه و سفید خانواده ها به لطف خود را به قانون نظم و سیاست. دوئل روایات به سادگی حس را ندارد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن