مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سفر بان کی مون به اهداف برزیل

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی ممنوعیت مسافران

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی ممنوعیت مسافران که از آخرین کانون: برزیل.

هر غیر شهروندی است که در برزیل در 14 روز گذشته روشن خواهد شد دور شروع سهشنبه در 11:59 بعد از ظهر تهمت بود در ابتدا گفت: این ممنوعیت نمی خواهد رفتن به اثر تا شنبه اما پس از آن نقل مکان کرد و تا تاریخ موثر.

برزیل دارای بالاترین روزانه Covid-19 مرگ و میر در سراسر جهان است و می تواند مرگ و میر افزایش پنج برابر در ماه اوت به 125,000. رئیس جمهور Jair Bolsonaro که اولویت نگه داشتن کسب و کار باز در برابر توصیه وزرای بهداشت و توصیف این ویروس فقط به عنوان یک "کمی آنفولانزا" هنوز برای پیاده سازی shutdown اقدامات به منظور کاهش میزان عفونت است.

"اقدام امروز کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی که در برزیل را تبدیل به یک منبع از عفونت های اضافی در کشور ما" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. "این محدودیت های جدید اعمال نمی شود به جریان تجارت بین ایالات متحده و برزیل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بر مه 19 که در حالی که او نمی خواست برزیلی "در آینده در اینجا و آلوده کردن مردم ما" او تضمین کرده است که دولت با ارسال هزاران نفر از هواکش به کشور که سلامت سیستم buckled آن را به عنوان چهره تقریبا 400,000 تایید coronavirus موارد است. این کشور با کمبود بودجه روبرو بیمارستان ها مجهز به بیمار برای مراقبت از بسیاری از برزیلی ها در فقر زندگی می کنند باید آنها را آلوده به عنوان همکار من Alex Ward می نویسد.

اما در حالی که تهمت بوده است و عموم دلسوز به مردم برزیل و خود را رئیس جمهور دیرین خود را متحد فرماندار سائو پائولو گفت که برزیل "دیپلماتیک و اقتصادی رابطه با آمریکا تحت تاثیر قرار خواهد شد توسط آقای تهمت تصمیم" برای محدود کردن سفر است.

برزیل فقط آخرین کشور به صورت محدودیت های مسافرتی در ایالات متحده است.

در ژانویه تهمت مسدود خارجی که اخیرا به چین سفر و در ماه فوریه او در اعمال محدودیت های بیشتر در ایرانیان بسیاری از آنها در حال حاضر موضوع به یک سفر بان کی مون ربطی به کوروناویروس. در ماه مارس تهمت شروع محرومیت ورود برای همه مسافران از اروپا و از جمله بریتانیا و ایرلند است. ما شهروندان که از دیدن این کشورها اما معاف بودند به این معنی که آنها می تواند وارد coronavirus بدون تشخیص.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین بنا به گزارش وزن یک سفر بان کی مون به روسیه که سومین شماره از تایید coronavirus موارد است.

هر چند این ممنوعیت ممکن است مانع برخی از انتقال از coronavirus آنها آمده اند در یک بزرگ اجتماعی و اقتصادی هزینه برای کشور تحت تاثیر قرار.

"اقتصاد چین در حال شکل گرفتن یک ضربه بزرگ با یک اثر موج دار شدن احساس در سراسر جهان" نیکول Errett مدرس در دانشگاه واشنگتن گروه بهداشت محیط و حرفه ای, علوم گفت. "فرودگاه ها و مرزها بسته زنجیره تامین در حال قطع کسب و کار در حال توقیف. بهداشت و درمان و نظام سلامت نیز تحت تاثیر قرار, به عنوان آن را دشوار می شود برای حمل و نقل کارکنان مراقبت های بهداشتی و منابع که در آن آنها مورد نیاز است و مردم برای جلوگیری از و یا می توانید دسترسی نیست معمول مراقبتهای سلامت است."

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ذکر شده این ممنوعیت به عنوان کلید سیاست های خود در پاسخ به این ویروس محققان هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه سفر ممنوعیت می تواند در جلوگیری از شیوع کروناویروس. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال اولیه خود را محدودیت های مسافرتی در افرادی که از چین در ابتدا از همه گیر آنها در حال حاضر باید یک درک بهتر از شرایطی که تحت آن محدودیت ممکن است موثر باشد.

نیوزیلند که به تعداد روزانه جدید کروناویروس موارد را به صفر و استرالیا است که فقط بیش از 7000 موارد باید هر دو تصویب دقیق مستندات و ارسال به خارج از کشور مسافران به اجباری 14 روز در قرنطینه به محض ورود.

چین و ایتالیا از سوی دیگر هر دو به تصویب رسید محدودیت های دقیق داخلی و بین المللی سفر اما قادر به جلوگیری از یک بیماری همه گیر.

چین تصمیم به قفل کردن داخلی حمل و نقل در استان هوبی که در آن ویروس سرچشمه همراه با مسافرت های بین المللی محدودیت منجر به تاخیر در گسترش ویروس در داخل و در کشورهای دیگر — یک مقاله برآورد حدود 2.9 روز. یکی دیگر از مقاله به تازگی منتشر شده در علم است که هنوز برای کارشناسی تعیین می شود که ترکیبی از این روش های تولید "بسیار بزرگتر اثر هم افزایی" از هر کدام از آنها را به تنهایی.

این هنوز روشن نیست که آیا محدودیت های مسافرتی در ایتالیا تا به حال مشابه تاثیر است. ایتالیا اولین کشور عضو اتحادیه اروپا برای ممنوعیت پرواز به و از چین در حساب از coronavirus رفتن در برابر توصیه سازمان بهداشت جهانی است.

جاشوا ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده گفت که این مطالعات موردی نشان می دهد که محدودیت های مسافرتی می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس اگر قرار به اندازه کافی زود و اگر آنها به اندازه کافی دقیق.

"مشکل با این ویروس این است که اگر آن را در اوایل به اندازه کافی ممکن است در نظر گرفته شده و اثر," او گفت:. "اگر شما ناقص ممنوعیت سفر و یا از آن می آید خیلی دیر آن را کمک نمی کند بسیار زیاد است. آن را مانند کشیدن حریق هنگامی که خانه در آتش."

آمریکا اولیه ممنوعیت مسافران چینی را پوشش نمی همه مردم که از چین به دلیل آنها می توانند دوباره مسیر را از طریق کشورهای دیگر و دور زدن ممنوع. چه تر است, این ویروس در حال حاضر رسیده ما کشف نشده بیشتر در آینده از اروپا است.

در این مرحله جامعه انتقال درون ما آنقدر زیاد است که بیشتر محدودیت های مسافرتی را به احتمال زیاد باید نسبتا حاشیه ای اثر — اما آنها جلوگیری خواهد شد حداقل برخی از انتقال. آیا برای جلوگیری از آن انتقال ارزش های آشکار سیاسی و اجتماعی و اقتصادی هزینه های خاموش کردن سفر است که هنوز هم یک سوال باز است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن