مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در رسانه های اجتماعی است که از نظر قانونی غیرقابل اجرا, کارشناسان می گویند

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید که جمهوری خواهان ممکن است تعطیل رسانه های اجتماعی شرک

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید که جمهوری خواهان ممکن است تعطیل رسانه های اجتماعی شرکت ها در تلافی واقعیت-چک کردن توییت خود منظور اجرایی او امضا شده در روز پنج شنبه تعجب نمی آید در هر نقطه ، حتی در نظم بیشتر دامنه محدود کارشناسان حقوقی می گویند آن دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش جدید با هدف محدود کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها حمایت های حقوقی اگر آنها نمی پایبند به نامشخص استانداردهای بی طرفی. از آن می آید فقط دو روز پس از توییتر واقعیت-بررسی دو تا از توییت خود ساخته شده است که گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری از طریق پست در سال 2020 انتخابات است.

"توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تهدید به "به شدت تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها" و یا نزدیک آنها را در دسترس نباشد و هشدار داد که "اقدام بزرگ" در حال آمدن است.

جهت تماس برای محدود کردن حمایت های که یک قانون به نام بخش 230 ارائه می دهد شرکت های فن آوری مانند Twitter, Facebook و گوگل با برگزاری آنها را مسئول آنچه که کاربران پست در سیستم عامل خود را. (Recode را سارا موریسون توضیح می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بخش 230 اینجا.) برای این منظور وظایف رگولاتور در کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای ایجاد قوانین جدید است که می تواند به جلو و عقب برخی از کسانی که حمایت بالقوه باز کردن آنها را به یک پرونده از پرونده های حقوقی برای تهمت, افترا و شکایت دیگر.

"در حال حاضر غول رسانه های اجتماعی مانند توییتر دریافت بی سابقه مسئولیت سپر بر اساس این نظریه که آنها خنثی پلت فرم است که آنها نه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در روز پنج شنبه. "ما با آن تغذیه. این ناعادلانه است و آن را بسیار ناعادلانه است."

منظور به طور خاص اشاره توییتر شش بار بیشتر از آن بزرگتر و مسلما بیشتر نفوذ رقبای Facebook و YouTube.

این استدلال می کند که شرکت هایی مانند Twitter, Facebook و YouTube "در حال درگیر شدن در انتخابی سانسور است که آسیب رساندن به ما گفتمان ملی" که گفته می شود به نفع برخی دیدگاه های سیاسی بیش از دیگران است. برخی از محافظه کاران به مدت طولانی استدلال — بدون شواهد واقعی — که سیستم عامل رسانه های اجتماعی هستند و مغرضانه خود را در برابر سیاست است.

منتقدان از جمله بنا به گزارش برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار مشاوران — هشدار داده اند که منظور مجموعه ای می تواند خطرناک و خلاف قانون اساسی سابقه که رئیس جمهور می تواند با استفاده از قدرت اجرایی به طور موثر بازرس شرکت به دلایل سیاسی. بسیاری از کارشناسان حقوقی می گویند منظور این است که تا حد زیادی بی دندان و خواهد بود در دادگاه به چالش کشید.

"واضح ترین چیزی که من می گویند در مورد این دستور این است که آن را نه اجرا — این نوع از یک قطعه سیاسی تئاتر" کیت Klonick استاد از اینترنت قانون در سنت جان دانشگاه گفت Recode (Klonick صحبت کردن در مورد یک پیش نویس از این جهت بود که شبیه به آنچه که به پایان رسید تا بودن امضا شده در پنج شنبه).

هنوز منظور این است که به عنوان نمادی تهدید به رسانه های اجتماعی شرکت ها به خصوص به عنوان آنها همچنان به دست و پنجه نرم کردن با تعدیل ستیز گفتار.

محافظه کاران را متهم به رسانه های اجتماعی شرکت های لیبرال تعصب نقطه به زمانی که این سیستم عامل را ممنوع چهره های محافظه کار مانند راست مفسر الکس جونز و جناح راست فعال لورا Loome پس از آنها بارها و بارها نقض سایت' آزار و اذیت سیاست.

بسیاری از لیبرالها در ضمن استدلال کرده اند که این سیستم عامل انجام نمی دهد و تقریبا به اندازه کافی به متوسط تئوری های توطئه مضر و سیاسی گمراه کننده محتوای به اشتراک گذاشته شده در سایت های خود — از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook ads است که ادعا می شود لینک به ما سرشماری اما به جای هدایت مردم به یک نظرسنجی برای انتخاب مجدد مبارزه است. پس از Recode و دیگران در گزارش های گمراه کننده تبلیغات Facebook در نهایت آنها را در زمان پایین.

یکی دیگر ناخواسته عوارض از مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرایی می تواند تاثیر خود را توییتهایی: شرکت های فن آوری ممکن است تبدیل به "تهاجمی تر در مورد پلیس پیام هایی که فشار مرزهای" به گزارش نیویورک تایمز برای محافظت از خود را از شکایت کرد که بدون حمایت از بخش 230.

"این نا امید کننده است برای ورود به" FTC رئیس سابق بیل Kovacic که منصوب شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت Recode. Kovavic گفت: به منظور ارائه فوری چالش های قانونی و این که هر دو حزب FTC و FCC به احتمال زیاد خواهد مردد به اجرای این. "باید وجود داشته باشد اعتراض محافظه کاران بیش از حد چرا که چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور آینده که یک دموکرات خسته از گوش دادن به فاکس و یا نمی تواند ایستاده ملی بررسی کنه؟"

FCC و FTC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همانطور که من قبلا توضیح داده شده, گذشته از گرفتن FTC و FCC پردازنده تهمت همچنین دارای چالش های جدی پیش رو در تلاش برای به اجرا درآوردن این منظور در درجه اول به دلیل آن مسلما نقض متمم اول قانون اساسی.

[T]او متمم اول قانون اساسی محدود نمی کند Twitter, Facebook, Google, و یا هر پلت فرم رسانه های اجتماعی. آن را محدود به دولت نیست و شرکت های خصوصی از متخلف در آزادی مردم را به آنچه آنها لطفا. این بدان معناست که شما نمی توانید به رفتن به زندان برای گفتن, وبلاگ نویسی بی اساس تئوری های توطئه در مورد روشن فکران اما شما می توانید لگد کردن یک شبکه اجتماعی — درست مثل شما می توانید از اخراج از شغل خود برای دروغ گفتن یا گفتن چیزی نژادپرستانه به یک همکار.

جالب اینجاست که این در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن — نه توییتر — که wading را خلاف قانون اساسی قلمرو اینجا. اگر تهمت بود به سعی کنید به تعطیل کردن شرکت رسانه های اجتماعی در اقدامی تلافی جویانه برای توییتر واقعیت-بررسی توییت خود خواهد بود که روشن نقض متمم اول قانون اساسی. این خواهد بود که مطمئن شوید که به دعوت شدید چالش قانونی خواهد بود و سیگنال هشدار دهنده از تلاش های رئیس جمهور ایالات متحده به اداره کردن خود قدرت اجرایی در برابر یکی از اساسی ترین حقوق بشر در این کشور است.

تهمت می توانید سعی کنید برای دریافت مصوبات که انتخابی جمع اوری شرکت های فن آوری' حمایت های حقوقی مگر اینکه آنها به دنبال برخی از استانداردهای بی طرفی و اجرایی خود را جهت انجام وظایف دادستان کل به پیش نویس یک طرح پیشنهادی برای این قانون. اما دموکرات — که برخی از آنها نیز فشار برای اصلاحات به بخش 230 هر چند در این راه تهمت است نشان می دهد که نیاز به همچنین در هیئت مدیره به منظور شمارش رای کافی برای تصویب این قانون از طریق حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان.

در عین حال سوال بزرگ این است که چه اتفاقی می افتد بعدی برای رسانه های اجتماعی شرکت ها. آنها شروع به رول سیاست های جدید آنها به منظور قرار دادن در محل در سراسر پلیس, hate speech, مضر, مطالب و اطلاعات گمراه کننده?

"من فکر نمی کنم [رسانه های اجتماعی شرکت های] خود را تغییر محتوای اعتدال سیاست های یک شبه. این واقعا بستگی دارد که چگونه واکنش عمومی به منظور اجرایی است" گفت: Klonick. توییتر و دیگر شرکت ها می تواند "بازی کمی از مرغ" برای دیدن اگر مردم به دنبال اقدام قانونی علیه آنها — و یا آنها می توانید سعی کنید به دنبال یک دادگاه دستور به توقف اجرای سفارش.

توییتر کاهش یافته است به نظر و Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن