مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فکر می کنم وجود دارد می تواند هیچ coronavirus اگر وجود نداشت تست. آن کار نمی کند مانند آن است.

نزدیک به چهار ماه پس از اولین coronavirus مورد در آمریکا گزارش شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

نزدیک به چهار ماه پس از اولین coronavirus مورد در آمریکا گزارش شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به مبارزه برای آمدن به مقابله با چگونه تست برای ویروس کار می کند و چرا از آن مهم است.

در سخنان روز پنج شنبه در اونز & Minor مرکز توزیع در آلن تاون پنسیلوانیا تهمت سعی در تطهیر شدت ما را از شیوع کروناویروس با این استدلال که کشور نمی تواند پیشرو جهان در موارد اگر نیست آن را برای این واقعیت است که خیلی تست در حال انجام است در اینجا — به عنوان اگر coronavirus موارد به سادگی نمی خواهد وجود داشته باشد اگر ما نمی توانیم به آزمون برای پیدا کردن آنها.

"فراموش نکنید که ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان. اما چرا ؟ چون ما بیشتر تست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است. آنها [رسانه ها] نمی خواهید به نوشتن در آن است."

آن می ایستد به همین دلیل است که انجام تست های بیشتر در ارتباط با پیدا کردن بیشتر موارد — اما این یک چیز خوب است. بیشتر تست کمک می کند تا کارشناسان بهداشت عمومی و سیاستگذاران درک دامنه کامل از مشکل جدا کسانی که آزمایش مثبت و سپس ردیابی تماس های خود را به کمک شامل پتانسیل شیوع است. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت نزولی این است که آن را به رهبری خود استدلال که آن را در حال حاضر امن برای کشورهای آسانسور stay-at-home سفارشات که در حال صدمه زدن به اقتصاد و در نتیجه صدمه زدن به خود امیدوار گشتند.

نه انجام هر گونه تست برای coronavirus ممکن است آن را آسان تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استدلال می کنند او را به انجام یک کار بزرگ دست زدن به زمان بحران بهداشت عمومی, اما آن را می خواهم نتیجه در Covid-19 بیماری در حتی بیشتر-از-کنترل و کشنده شیوه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن از تمام مردم باید این را درک کنند. فقط در هفته گذشته کتی میلر, مطبوعاتی, وزیر, معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای coronavirus. میلر که تست مثبت آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی تست مثبت گفت: او بدون علامت به این معنی است که اگر او تا به حال شده است قادر به گرفتن تست شده — که هنوز هم مورد برای بسیاری از مردم در سراسر کشور — او ممکن است همچنان به کار و احتمالا گسترش این ویروس را به پنس تهمت یا دیگران مشغول به کار در کاخ سفید است.

اما اگر شما فکر می کنید که زنجیره ای از حوادث که به عنوان یک شوکی به ناروا در مورد اهمیت کسب و کار و مدارس و سایر موسسات مشابه تست ظرفیت به کاخ سفید می شود اشتباه است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اخبار میلر تست مثبت با این ادعا آن را به عنوان شواهدی از "چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ" چرا که "او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و پس از آن همه از ناگهانی او آزمایش مثبت است."

این است که چگونه بیماری های مسری کار — شما لازم نیست که آنها را تا زمانی که شما انجام دهد. نقطه تست است که اجازه می دهد مردم را به می دانم که زمانی که آنها یک بیماری به طوری که آنها می تواند اقدامات لازم برای گسترش آن است. که به ویژه مهم برای ویروس coronavirus است که می تواند گسترش حامل بدون علامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آن را روشن ساخته است از اوایل روز از شیوع کروناویروس که او را بالاتر از juking اعداد. به یاد بیاورید نظرات خود را از اوایل ماه مارس در مورد چگونه او تمایلی به اجازه آمریکا مسافران یک coronavirus آلوده کشتی کروز زیرا منجر به افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد خواهد بد نگاه برای او.

طی سخنان خود در پنسیلوانیا در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که به توصیف coronavirus تست به عنوان "مبالغه." اما کارشناسان گسترده توافق دارند که برای کسب و کار و مدارس برای بازگشایی در برخی از صورت ظاهر از یک شیوه ای امن ما تست ظرفیت باید یافت.

آیا رئیس جمهور از آن آگاه است یا نه پیشرفت در حال ساخته شده است.

با وجود آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن را شما باور ما نیست, پیشرو جهان در تست. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Worldometer در هر میلیون-مردم اساس ما در رتبه 39.

است که می گویند که آزمایش ظرفیت در ما پیشرفت نمی کند. به عنوان همکار آلمانی لوپز دقیق روز پنج شنبه در حدود 300,000 آزمون در روز در حال انجام در کشور در حال حاضر تقریبا دو برابر تعدادی از اوایل ماه آوریل. این شماره ها هنوز هم به طور قابل توجهی کوتاه از 500,000 آزمون در هر روز است که کارشناسان معتقدند حداقل لازم را به طور کامل کنترل شیوع اما پیشرفت در حال ساخته شده است.

این چنین نیست که به سطح شیب دار تا در تست باعث شده است که ما به بیش از پنج برابر بیشتر coronavirus موارد (بیش از 1.4 میلیون موارد تایید شده به عنوان 15 مه) از دوم-بدترین کشور (روسیه و تقریبا 263,000).

مردم ما نیست و فقط تست شده برای سرگرم کننده — آنها در واقع بیمار شدن و مردن. این منعکس شده است نه تنها در این واقعیت است که ما تحمل بیش از دو برابر تعداد مرگ و میر به عنوان دومین-hardest-آمار کشور (بیش از 85,000 و به دنبال آن انگلستان با بیش از 34 ، 000) اما همچنین که ما 13 است در جهان که آن را می آید به مرگ در هر میلیون نفر است. بالا شماره پرونده در اینجا در ارتباط با مرگ بالا شماره نه فقط بالا تست اعداد.

جالب اینجاست که یکی از دلایل شیوع کروناویروس شده است بنابراین در اینجا بد است زیرا ما کاهش یافت و راه کوتاه در تست در فوریه و مارس اجازه می دهد coronavirus به گسترش در سراسر کشور تا حد زیادی غیر قابل تشخیص از راه. بنابراین هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با امریکا خام تست اعداد مطلوب با کشورهایی مانند کره جنوبی, به عنوان او در پنسیلوانیا او برگ مهم زمینه است که کره جنوبی قادر به دریافت coronavirus تحت کنترل در اوایل راه ما نبود چون تا به حال تست بیشتر ظرفیت در طول یک دوره بحرانی.

تهمت بزرگ نیست در نکات دقیق وظریف که مرتب سازی بر اساس, به ویژه هنگامی که آن را نشان دهنده نامطلوب در او. او می خواهد اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و برای که او می خواهد مدارس و کسب و کار به بازگشایی ASAP. و اگر که به معنی ساخت یک مزخرف مورد در برابر این ایده از شی تداوم آن باشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن