سیاست عدالت کیفری ترامپ، توضیح داد

رئیس جمهور دونالد ترامپ در تلاش است تا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود را در سال ۲۰۲۰ به سکوی «سخت در جرم و

توسط NEWSOULS در 19 شهریور 1399

رئیس جمهور دونالد ترامپ در تلاش است تا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود را در سال ۲۰۲۰ به سکوی «سخت در جرم و جنایت» به سبک سال ۱۹۸۰ مد روز کند. او در حال حاضر توییت "قانون و نظم!" بدون زمینه بیش از یک دوجین بار. او به کنوشا، ویسکانسین، محل اعتراضات و شورش های اخیر پس از تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک رفته است، تنها برای منحرف کردن سوالاتی در مورد اینکه آیا نژادپرستی سیستمیک واقعی است یا نه، استدلال می کنند که مردم «می خواهند پلیس پلیس باشد» و «خطابه های خطرناک ضد پلیس» را محکوم کنند.

این قماری است که به دنبال نقاب زدن به شکست های ترامپ در کاوید-۱۹ است. اما اگر برای انتخاب مجدد ترامپ کار کند، می تواند به تلاش ها برای اصلاح سیستم عدالت کیفری آمریکا آسیب یا معکوس کند - حتی در حالی که مردم همچنان در خیابان ها علیه وحشیگری پلیس، حبس دسته جمعی و نژادپرستی سیستمیک که در هر دو مطرح شده است، راهپیمایی می کنند.

ترامپ سیاست های «سخت در مورد جرم» را نه تنها از زمان نامزدی اش برای ریاست جمهوری در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، بلکه در دهه های قبل ترویج کرده است. در سال ۱۹۸۹ ترامپ یک آگهی محلی را اداره کرد که خواستار مجازات اعدام برای «پارک مرکزی پنج» بود که به دروغ متهم به حمله و تجاوز به یک سوارکار در شهر نیویورک شد. ترامپ در سال ۲۰۰۰ در کتاب The America We Deserveخود به نام آمریکا که سزاوار آن هستیم ادعا کرد که «سیاست های سخت جرم و جنایت مهم ترین شکل دفاع ملی است.» وی همچنین اظهار داشت: واضح است که ما افراد زیادی در زندان نیستیم. کاملا برعکس."

در دنباله مبارزات انتخاباتی آخرین بار در اطراف، ترامپ در سال ۲۰۱۵ استدلال کرد که "ما باید بسیار سخت تر" در جرم و جنایت. او در سال ۲۰۱۷ از خشن تر بودن پلیس در جریان دستگیری ها طرفداری کرد و ادعا کرد که به پلیس ها گفته است: «لطفاً خیلی خوب نباش.»

دولت ترامپ متعاقباً به تحقیقات مربوط به اداره های پلیس محلی و ایالتی متهم به سوء رفتار پایان داده است و استدلال می کند که پلیس ها نباید توسط دولت فدرال به بند کشیده شوند. دادستان های فدرال را تشویق کرده است که خشن ترین احکام ممکن از جمله مجازات های تنبیهی بیشتر برای جرایم سطح پایین تر و مجازات اعدام برای جرایم مواد مخدر را دنبال کنند. و اعدام های فدرال را دوباره آغاز کرده است.

دستور کار دوره دوم ترامپ هیچ اشاره ای به هر نوع اصلاح عدالت کیفری، چه برای حبس و چه پلیسی نمی کند. در عوض، یک بخش با عنوان "دفاع از پلیس ما"، وعده افسران پلیس بیشتر، مجازات های سخت گیرانه تر برای حمله به پلیس، تحت پیگرد قانونی رانندگی توسط تیراندازی به عنوان تروریسم داخلی، رفتن به دنبال "گروه های افراطی خشونت آمیز مانند ANTIFA،" و معکوس اصلاحات برای پایان دادن به وثیقه نقدی است.

در حالی که او برای آن دوره دوم اجرا می شود، ترامپ گهگاه در رکورد خود به پرت گاه اشاره کرده است. ترامپ اصلاح عدالت کیفری، قانون گام اول را به قانون امضا کرد. او حکم آلیس ماری جانسون را که پیش از این به خاطر نقشش در یک حلقه قاچاق کوکائین حکم حبس ابد دریافت کرده بود تخفیف داد و بعدها او را عفو کرد. این ها به نظر می رسد تناقضاتی هستند، اما در زمینه بیشتر شبیه نتیجه لطف های شخصی به نظر می رند: قانون گام اول توسط داماد ترامپ، جارد یانگ، و رفت و اوموت جانسون توسط مشهور کیم کارداشیان تحت فشار قرار گرفت.

ریچل بارکو، کارشناس عدالت کیفری در دانشگاه نیویورک به من گفت: «من می بینم که [قانون گام اول] فقط پرت تر در مورد آنچه در غیر این صورت یک رکورد واقعا ً ناجور در مورد مسائل عدالت کیفری خواهد بود.»

یک عنصر نژادی برای همه اینها وجود دارد. هنگامی که نئونازی های تحت اللفظی و اعضای KKK در شارلوتسویل ویرجینیا راهپیمایی می کنند و یکی از آن ها یک ضد معترض را به قتل می رسد، «قانون و نظم» ناگهان به «افراد بسیار خوب دو طرف» تبدیل شد. هنگامی که یک کودک ۱۷ ساله سفیدپوست به جرم کشتن دو نفر در یک اعتراض ماده زندگی های سیاه به قتل متهم می شود، ترامپ از فریاد هرج و مرج و بی قانونی در شهرهای بزرگ می رود تا در واقع از یک عمل خشونت آمیز خاص که به عنوان یک جرم طبقه بندی شده است دفاع کند. همانطور که از دهه 1970 تا دهه 90 درست بود، "سخت در جرم و جنایت" به نظر می رسد به سمت هدف قرار دادن بخش خاصی از جمعیت با آنچه که euphemistically به نام "قانون و نظم" بیش از پیروی از تفسیر تحت اللفظی از این عبارات بشود.

نتایج اجتماعی یا سیاستی ممکن است برای ترامپ مهم نیست. هدف اصلی او انتخاب مجدد است و هر کاری که فکر می کند به سمت آن هدف کار خواهد کرد خواهد گفت و انجام خواهد داد. پیام "قانون و نظم" به منظور درخواست تجدید نظر به یک پایگاه با دیدگاه های نژادپرستانه در مورد جرم و جنایت و جوامع اقلیت - آن را به عنوان آن را در گذشته - در حالی که شاید گرفتن برخی از رای دهندگان که واقعا در مورد قتل، شورش، و بی نظمی در شهرهای آمریکا نگران است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن