Coronavirus: Riverside County مسائل جدید ارشاد برای جامعه استخر استفاده

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:55 PM EDT مه 6 2020Riverside County مقامات بهداشت صادر راه

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

Riverside County مقامات بهداشت صادر راهنمایی های جدید در روز چهارشنبه برای استفاده ایمن از استخرهای شنا و چشمه های معدنی در مجتمع های آپارتمانی و استخر توسط مالکان' انجمن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شهرستان لغو ممنوعیت شنا در به اشتراک گذاشته شده-استفاده از استخر در آوریل 24, اجازه می دهد استخر در HOAs آپارتمان و کاندو در جوامع هتل ها و متل ها برای بازگشایی شده است. منظور مقرر است که استخرهای کار برای "اشغال تنها تنها" با تنها یک شناگر در یک زمان بدون در نظر گرفتن اندازه. علاوه بر این صاحبان مجبور به حذف و یا پشته مبلمان فضای باز برای جلوگیری از تجمعات.

جدید ارشاد برای جامعه استخر طراحی و توسعه توسط وزارت بهداشت محيط با ورودی از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر نشان می دهد شناگران باقی می ماند 6 فوت از هم جدا و خود را محدود به خطوط. در شلوغ ترین روز مدیریت اموال خواسته است به استفاده از زمان برنامه ریزی شده اسلات برای ساکنان.

هدایت می پرسد مردم به خودداری از درگیر شدن در اجتماعات بزرگ و استخر احزاب که صندلی و میز به درستی فاصله گرفته و نشان می دهد آبگرم استفاده کنید باید محدود به یک فرد یا خانواده در یک زمان.

ساکنان نیز خواست به پوشیدن ماسک یا پوشش در هنگام سفر از طریق زمینه های مشترک از اموال که در آن ممکن است ممکن است برای حفظ فاصله فیزیکی مانند و از استخر منطقه کباب و به اشتراک گذاشته دستشویی.

مدیریت اموال باید ادامه بررسی مشترک دستشویی به تایید آنها مواجه نگردند با دست و صابون و حوله کاغذی نوشته شده ضد عفونی طرح برای اغلب لمس سطوح و استفاده از مواد ضد عفونی کننده معمولا در لمس سطوح مانند گیتس و صندلی و استخر نرده.

شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: در توییتر که این هدایت تنها و "نه یک قاعده سفارش و یا لیست مورد نیاز است."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de