تهمت و ادعا می کنند که DC پلیس نمی محافظت از کاخ سفید از معترضان غلط است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که پلیس در واشنگتن, DC, نمی, کمک به سرویس مخفی دفاع از کاخ سف

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که پلیس در واشنگتن, DC, نمی, کمک به سرویس مخفی دفاع از کاخ سفید در دوران جورج فلوید تظاهرات در شب جمعه.

اما بر اساس اظهارات از هر دو سرویس مخفی و DC شهردار موریل Bowser خود آن را به نظر می رسد مانند تهمت به صراحت دروغ گفتند.

هزاران نفر به خیابان آمده اند در سراسر کشور این هفته در پاسخ به مرگ فلوید 46 ساله سیاه, مردی که روز پنج شنبه در مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را گردن با زانو خود را برای بیش از هفت دقیقه.

روز جمعه تظاهرات صورت گرفت در نزدیکی کاخ سفید با برخی از معترضان تلاش برای حذف موانع موقت شده است که مجموعه ای تا به نگه داشتن تظاهرکنندگان دور برگشت از محل اقامت ریاست جمهوری و scuffling با سرویس مخفی. عوامل ساخته شده شش دستگیری و هیچ تظاهر کنندگان حتی نزدیک به 13-پا حصار امنیتی اطراف کاخ سفید اجازه دهید به تنهایی به طوفان قصر ریاست جمهوری.

صبح روز بعد به عنوان بخشی از یک توییتر موضوع تمسخر تظاهرکنندگان و ستایش خود را تیم امنیتی تهمت متهم DC شهردار موریل Bowser خود — که او گفته است: "همیشه به دنبال پول و کمک" — داشتن حاضر اجازه می دهد تا DC پلیس برای کمک به سرویس مخفی عوامل در حفاظت از کاخ سفید است.

آن را می شود کاملا رسوایی در صورتی که درست شد به عنوان DC پلیس اغلب کمک امن رئیس جمهور و مقامات دولتی. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا خواسته برای کمک و Bowser خود گفت: او را به پرتاب کردن او می تواند متهم از قرار دادن او دشمنی نسبت به رئیس جمهور پیش از وظایف خود است.

اما این تنها رسوایی واقعی در اینجا به نظر می رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر بازی سریع و سست با حقیقت است.

حدود چهار ساعت پس از رئیس جمهور, صدای جیر جیر, سرویس مخفی منتشر شد بیانیه توصیف چگونه آن را به حال دفاع کاخ سفید از برخی از "خشونت" شد. در این بیانیه به وضوح اشاره می کند که "اداره پلیس شهری" — که DC پلیس — "و ما پارک پلیس در صحنه است."

در حالی که این سرویس به طور منظم مسائل اظهارات عمومی از جمله از طریق آن حساب توییتر آن را بسیار غیر معمول برای چنین اظهارات به طور مستقیم در تضاد با رئیس جمهور.

حدود یک ساعت پس از سرویس مخفی بیانیه آمد شهردار Bowser خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار DC رئیس پلیس پیتر Newsham که در آن او خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

"من اداره پلیس در واشنگتن, DC, همیشه محافظت از DC و همه کسانی که زندگی می کنند و اینجا را ببینید. در واقع همان چیزی است که ما دیروز و شب گذشته" او گفت:. "هیچ کس نیاز به درخواست اداره پلیس شهری به درگیر شدن چون ما در حال حاضر درگیر است. ما پلیس انجام شد شغل خود را از شروع."

شایان ذکر است که Bowser خود نمی به طور مستقیم انکار داشتن در حال گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از آن تهمت کلمه برابر است که از هر دو سرویس مخفی و شهردار واشنگتن دی سی است. بر اساس است که به تنهایی آن را به نظر می رسد مانند تهمت دلیلی ساخته شده یکی دیگر از اظهارات نادرست — در زمانی که وضوح از رئیس جمهور این است که بیشتر مورد نیاز است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن