مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک تئوری توطئه است که یک مرد مسن زدم توسط پلیس است "antifa provocateur"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش بی اساس تئوری توطئه شنبه نشان می دهد که 75 سال است که در شرایط ب

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش بی اساس تئوری توطئه شنبه نشان می دهد که 75 سال است که در شرایط بحرانی پس از او محکم به زمین در یک تظاهرات توسط بوفالو, نیویورک, پلیس در ژوئن 4 است که در واقع یک "antifa provocateur."

"بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur. 75 سال, Martin Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز سه شنبه.

رئیس جمهور با اشاره به ویروسی تصویری از یک حادثه نشان پلیس ضربه زدن بیش از 75 سال سن مارتین Gugino در حالی که تلاش برای کنترل تظاهرات علیه خشونت پلیس در غرب شهر نیویورک است. پس از تحت فشار قرار دادند توسط یک افسر Gugino سقوط ظاهر می شود برای ضربه زدن سر خود را در یک پیاده رو و نادیده گرفته شد توسط ده ها تن از افسران او به عنوان خون از گوش او حرکت.

تصویری از این حادثه کرده و در عین حال یکی دیگر از رسوایی پلیس رفتار در میان ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس تظاهرات. تعدادی از تظاهرات شده اند خدشه دار خشونت پلیس که منجر به اخراج و یا بازداشت افسران در آتلانتا و لویی. دو افسر که گفته می شود تحت فشار قرار دادند Gugino — هارون Torgalski و رابرت McCabe — دستگیر شنبه و به اتهام حمله درجه دوم منتشر شد اما بدون وثیقه. Torgalski و McCabe دریافت یک معامله بزرگ در حمایت از همکاران خود: 57 افسران از گروه پاسخ اضطراری تیم باید پس از استعفا در اعتراض به دستگیری آنها. در ضمن Gugino باقی مانده در بیماری جدی است.

به عنوان بورسی را ربکا جنینگز توضیح داد ، Gugino جامعه organizer — مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که Gugino ممکن است یک ضد فاشیستی به نظر می رسد آمده از پخش از جناح راست یک امریکا, شبکه خبری صبح روز سه شنبه که ذکر یک بی اساس پست وبلاگ محافظه کار در خانه (CTH) ادعا Gugino بود و به کارگیری آنچه OANN به عنوان "یک ترفند قدیمی استفاده شده توسط antifa" برای پیگیری پلیس حرکات زمانی که او تحت فشار قرار دادند به زمین.

کار CTH اصلی گزارش به نظر می رسد به طور کامل در حدس استنتاج که Gugino شد تلاش برای استفاده از یک برنامه بر روی تلفن خود را به تصرف پلیس ارتباطات به نمایندگی از antifa چرا که او بیان کرده است "چپ نمایش" در رسانه های اجتماعی.

"در این فیلم حرکت آهسته را ببینید Gugino با استفاده از یک گوشی به عنوان ضبط اسکنر" نوشت: محافظه کار Treehouse بلاگر "sundancecracker." "شما ممکن است شنیده اصطلاح "skimming'; آن را اساسا همان. سازمان دیده بان او با استفاده از دست راست او برای اولین بار اسکن mic افسر یک (بالا سمت چپ قفسه سینه). سپس Gugino حرکت دست خود را به ارتباطات کمربند افسر دوم."

اما CTH داستان معنا ندارد. هر کسی با police scanner برنامه را بر روی تلفن خود و یا دسترسی به رادیو پلیس دریافت فرکانس می توانید گوش دادن در ارتباطات پلیس که می تواند خیلی بیشتر به راحتی انجام می شود از ایمنی از خانه از طریق پیچیده طرح شناور توسط محافظه کار پردازان توطئه.

این مورد که رئیس جمهور خواهد بود بسیار مشتاق به اجرا با یک تئوری توطئه است که سرچشمه با یک وبلاگ نویس بی نام اما این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن — یا OANN — انجام داده است چنین چیزی.

OANN محافظه کار است, اخبار شبکه های موجود در DirecTV و ورایزون Fios و متعهد به وفاداری پوشش (و پوشش) رئیس جمهور از او در انتخابات ریاست جمهوری 2016. با توجه به واشنگتن پست, رابرت, شاه ماهی, صاحب OANN شرکت پدر و مادر شاه ماهی سیما ممنوع شبکه از پخش هر کمپین انتخابات نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

شبکه های پوشش تنها رشد بیشتر طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن پس از انتخابات خود را و لذت بردم مقدار زیادی از ارتقاء از رئیس جمهور حساب توییتر که در آن او تا به استناد آن بیش از 20 بار این سال است. شنبه است به دور از تهمت و ترویج یک بی اساس تئوری توطئه که او را دیدم در OANN به عنوان توضیح داده شده توسط Vox را هارون Rupar:

یکی از پنج بار مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج OANN در توییتر بیش از ماه گذشته بود و در اشاره به یک بخش شامل یک بی اعتبار توطئه نظریه پرداز نام لری جانسون تصریح کرد که یک بی اساس ایده برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و دو سال پیش در مورد دولت اوباما "جاسوسی" در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

...

که صدای جیر جیر نبود اولین بار تهمت پخش خبر جعلی که سرچشمه با OANN. در اکتبر سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن — اشاره به یک OANN قطعه — پرسیدم فقط گزارش: 'بریتانیا جرم افزایش می یابد و سالانه 13 درصد در میان گسترش تروریسم اسلامی افراطی.' خوب نیست ما باید در حفظ و امریکا امن!" اما انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس ساخته شده روشن است که داده های جرم و جنایت آنها وارد شده و منتشر جلب کرد هیچ ارتباطی بین افزایش جرم و جنایت و "رادیکال اسلامی ترور" دیگر از توجه داشته باشید که نرخ قتل کمی بالاتر بود به دلیل مرگ و میر مربوط به حملات تروریستی در لندن و منچستر.

"پاسخ ساده این است که ما آماری انتشار بولتن دیروز ساخته شده هیچ ارتباطی بین تروریسم و جرم و جنایت خشونت آمیز" یک انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس سخنگو گفت: در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, در بیانیه ای.

که در اطراف همان زمان OANN بارها و بارها مورد حمله این اعتبار از زنان که آمد به جلو به متهم جمهوریخواه آمریکا نامزد Roy Moore از سوء رفتار جنسی. اخیرا OANN آمده است تحت بررسی برای هل دادن تئوری های توطئه در مورد والدین و غیرانتقادی پخش كردن روسی دروغ در مورد فعالان حقوق بشر در سوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز خجالتی در مورد تصرف در — و ترویج — تئوری های توطئه که افزایش خود را سیاسی روایت است. در اواخر ماه مه او را ترویج و اتهام دروغین در برابر میزبان MSNBC جو Scarborough این ادعا که او در مرگ یک کارمند سابق.

و البته خود را پیگیری Crowdstrike تئوری توطئه که یک شرکت اوکراین -- روسیه است — هک کمیته ملی حزب دموکرات سرور در سال 2016 نقش خود را در استیضاح در 2019. فراتر از توییت خود ارجاع نادرست OANN داستان تهمت رسانهها حامیان QAnon تئوری توطئه (که فرض برجسته دموکرات بخشی از قاچاق جنسی کودکان حلقه) — که برخی از آنها حتی شروع در حال اجرا برای دفتر فدرال به عنوان خواهان.

نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که یک رئیس جمهور که از شروع فعالیت سیاسی خود را به عنوان رهبر نژادپرست birther جنبشکه به دروغ ادعا کرد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده و در نتیجه فاقد صلاحیت لازم برای اداره خواهد شد بنابراین اغلب در تئوری های توطئه است. اما این به آن معنا راهکار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال اجرا در برابر معترضان آشنا است یکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ترویج چنین نظریه به نظر می رسد به تحریک و تشجیع کردن پایگاه خود را. اما ضربه خود را به چفت بر روی آنها به جای تمرکز بر حاکم به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است شروع به تحت تاثیر قرار خود ایستاده و با رای دهندگان — حداقل با توجه به آخرین موج اعتراضات علیه خشونت پلیس.

با توجه به واشنگتن پست-Schar مدرسه بررسی 1,006 بزرگسالان گرفته ژوئن 2 تا 6 61 درصد از آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و تظاهرات; تنها 35 درصد می گویند که آنها را تایید کند. علاوه بر این 47 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها به شدت رد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از 3.5 درصد است.

دیگر نظر سنجی که نتایج مشابه بود و آنها به عنوان برگ برنده خود دیده است های اخیر شیب در انتخابات ملی نظر سنجی نسبت به حریف خود presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. این آخرین نظر سنجی باید مربوط به رئیس جمهور و انتخاب مجدد کمپین اما او بعید است که برای دیدن آنها را در OANN.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سعی در بی اعتبار کردن آنها را استخدام مک لافلین & همکاران — ساخته شده است که برخی از خطاهای قابل توجه در انجام مذاکرات رای گیری به اشتباه ادعا می کنند آنها فقط یک عملیات پرچم دروغین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن