تهمت و تهدید به ارسال نظامی آمریکا برای سرکوب تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به استناد قیام قانون — یک صد ساله قانون است که به

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به استناد قیام قانون — یک صد ساله قانون است که به رئیس جمهور قدرت را به ارسال نظامی آمریکا به ما شهرستانها و شهرهای کوچک به سرکوب ناآرامی های داخلی — اگر دولت استانداران را ندارد کافی اقدام به سرکوب مداوم اعتراضات و ناآرامی اتفاق می افتد در شهرستانها در سراسر کشور.

"اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی از کاخ سفید باغ گل رز.

به عنوان او صحبت می کرد با صدای بلند کوپن می تواند به صورت پراکنده شنیده می شود در پس زمینه به عنوان مأموران اجرای قانون شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در نزدیکی کاخ سفید است.

برای سه روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است flirted با ارسال نیروهای خود را به شهرستانها در سراسر کشور برای سرکوب اعتراضات و ناآرامی ها موجب مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد در هفته گذشته زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای چند دقیقه در حالی که او دست به دستبند.

در شنبه تهمت توییتی "لیبرال فرمانداران و شهرداران باید بسیار سخت تر و یا دولت فدرال خواهد شد و در مرحله انجام آنچه باید انجام شود که شامل استفاده از فضای مجاز: نامحدود, قدرت نظامی ما و بسیاری از بازداشت."

دو روز بعد او در توئیتر خود نوشت که جمهوری خواه ایالت تام پنبه شد "100% درست" برای نشان می دهد خشونت آمیز فعالان خواهد از ترس دولا شدن قبل از ارتش ایالات متحده حضور.

همانطور که از دوشنبه, 23 ایالت و ناحیه کلمبیا به حال بسیج هزاران نفر از اعضای گارد ملی برای حمایت از افسران پلیس و آتش نشانان با تلاش برای کنترل تظاهرات و ناآرامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما ناراضی است که با کسانی که در تلاش است. در تماس با فرمانداران در دوشنبه, او به آنها گفت, "اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود" و اضافه کرد که "ما باید فوق العاده نظامی است." ساعت بعد دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور به زودی ارسال "فدرال دارایی" در سراسر کشور و با اشاره به قیام به عنوان یک احتمال است.

"قیام, قانون, آن را یکی از ابزار در دسترس است که آیا رئیس جمهور تصمیم می گیرد به دنبال آن است که خود را حق" او گفت:.

اما تهمت می گویند ما پلیس نظامی, بسیاری از آنها صرف بخشی از دو دهه گذشته در خاورمیانه خواهد شد و اعزام به واشنگتن, DC. از همه مهمتر, آنها هنوز هم لازم نیست که قدرت به انجام قانون اجرای وظایف.

اما اگر تهمت بود به رفتن را از طریق با استناد به قیام, قانون کارشناسان می گویند این امر می تواند یکی از دراماتیک ترین اجرای قانون escalations در دهه های خاصی برای شعله ور تنش میان تظاهرکنندگان و دولت خود را به جای آنها را پایین تر.

فعال-وظیفه ما افسر نیروی هوایی که پرواز هواپیماهای جنگی در افغانستان به من گفت چنین تصمیمی عاقلانه نیست. "این اعتراضات نیست مبارزه و نباید مشاهده شود از طریق همان منشور" افسر گفت: صحبت کردن در شرط ناشناس ماندن صحبت صادقانه در مورد یک موضوع حساس است. "در انتظار یک نظامی پاسخ کوته در بخشی از دولت تن-ناشنوا در نور دیگری غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول به قتل و سوء استفاده از ارتش است."

اما تهمت نمی شود که مشاوره. او را متمایل به دور از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا می توانید با ارسال سربازان آمریکایی به هر بخشی از ایالات متحده برای مقابله با تظاهرات. او فرمانده کل قوا ، اما اگر او می خواهد آنها را قادر به جستجو توقیف و دستگیری معترضین و افرادی که در حال غارت وجود دارد چند قانونی پرتال تخصصی اولی او را مجبور به پرش از طریق اول است.

شما ممکن است شنیده باشید "پس comitatus" یک دیرینه قانون است که میله های نظامی آمریکا در بسیاری از موارد استفاده می شود برای به اجرا درآوردن حقوق داخلی. اما در واقع وجود دارد یک راه برای فدرال آمريکا به انجام توابع اجرای قانون. قرار داده و آنها را به ویژه قانونی مجوز اجازه می دهد تا آنها را به انجام آن وظایف.

تا کنون مهم ترین کسانی که مجوز — و به احتمال زیاد به بازی می آیند و در این وضعیت است که قیام کنند.

"این است که قانونی کلید که آنلاک درب به استفاده از فدرال نیروهای نظامی ... برای سرکوب ناآرامی های مدنی" مارک Nevitt نظامی کارشناس حقوقی در آکادمی نیروی دریایی آمریکا نوشت: برای فقط امنیت سایت جمعه گذشته است.

Nevitt اشاره کرد دو راه اصلی قیام عمل می تواند به استناد برای تظاهرات. آن را به ارزش رفتن را از طریق هر یک به نوبه خود.

1) رهبران محلی می تواند درخواست رئیس جمهور برای ما کمک نظامی

یک دولت قوه مقننه یا فرماندار آن می تواند به طور مستقیم درخواست ما حمایت نظامی. این در واقع اتفاق افتاده در سال 1992: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی. پیت ویلسون به دنبال کمک از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در لس آنجلس تظاهرات که پس از فوران یک هیئت منصفه تبرئه افسران پلیس متهم به دستگیری و ضرب و شتم رادنی کینگ. در پاسخ خار قرار داده کالیفرنیا از اعضای گارد ملی فدرال تحت فرمان و فرستاده سربازان و تفنگداران دریایی در حال حاضر بر اساس در دولت است.

معلوم نیست اگر هر فرماندار در واقع چنین درخواستی از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر. کارشناسان به من گفت: فرمانداران به طور معمول به خجالتی و دور از در نظر گرفتن این مرحله به دلیل چگونه بحث برانگیز است. به علاوه آنها باید از اعضای گارد ملی در حال حاضر تحت فرمان خود که مجاز می تواند انجام دهد اجرای قانون توابع.

گزارش این نشان می دهد که فعال وظیفه نیروهای مستقر در سراسر کشور در آماده باش هستند برای استقرار در عرض 24 ساعت. "ما نظامی آماده, مایل و قادر اگر آنها همیشه می خواهید برای تماس با ما نظامی" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه. "و ما می توانیم سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت در صورتی که تا کنون می خواهید ما نظامی است."

2) رئیس جمهور می تواند ارسال در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا برای حفاظت از اموال فدرال و یا اجرای قانون فدرال

تهمت می تواند به استناد قانون برای ارسال نیروهای خود را حتی بدون یک مجلس قانونگذاری ایالتی یا فرماندار رضایت — اما گرفتن وجود دارد.

تهمت می توانید تنها استقرار نیروهای درون ما "برای برخی مقاصد" لیندسی Cohn ایالات متحده کارشناس نظامی در این جنگ نیروی دریایی دانشکده به من گفت. "مشخصات فنی و قانونی او می تواند آنها را به محافظت از اموال فدرال و یا اجرای قانون فدرال است."

روسای جمهور گذشته با استفاده از این قدرت برای دفاع از حقوق مدنی در 1950s و '60s.

در سال 1957 پس از آن-و بینالملل ارول Faubus حاضر به دنبال فدرال ادغام قوانین پس از دادگاه عالی Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش حکم سه سال پیش از آن. به عنوان یک نتیجه, رئیس جمهور دوایت آیزنهاور ارسال سرباز از لشکر 101 هوابرد به لیتل راک به اسکورت نه سیاه و دانش آموزان دبیرستان به همه سفید دبیرستان مرکزی با وجود تظاهرات در برابر آنها.

پنج سال بعد رئیس جمهور جان اف کندی ارسال سربازان ارتش به آکسفورد می سی سی پی پس از دولت فرماندار تلاش برای جلوگیری از یک دانشجو از حضور در دانشگاه می سی سی پی در آکسفورد (اغلب به عنوان Ole Miss). این اجازه, دانشجو, جیمز مردیت به ثبت نام با خیال راحت حتی اگر اراذل و اوباش سعی کردم به او را متوقف کند.

در هر دو آیزنهاور و کندی موارد جمهور فدرال آمريکا برای به اجرا درآوردن قوانین فدرال است. که مهم کوهن به من گفت چرا که مهم این است که آنان و دیگر استقرار توسط رئیس جمهور بودند به سرکوب insurrections علیه ما قوانین فدرال — نه قوانین فردی متحده است.

خواندن ارائه کامل کمک می کند تا درایو این نقطه حیاتی خانه:

هر زمان که رئیس جمهور معتقد است که غیر قانونی انسداد ترکیب یا nbsp یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده باعث می شود آن را غیر عملی به اجرای قانون ایالات متحده در هر ایالت یا قلمرو قضایی رسیدگی رئیس جمهور ممکن است به خدمات فدرال شبه نظامیان از هر کشور و با استفاده از فدرال نظامی برای به اجرا درآوردن قوانین و یا سرکوب شورش.

از همه مهمتر به استناد قانون تهمت باید اول با دادستان کل help — صدور "اعلامیه به پراکنده است." در واقع او به افراد مشغول به کار در برابر قانون فدرال کمی از زمان برای متوقف کردن اقدامات خود را. اگر آنها نمی, رئیس جمهور جهت ارسال رایگان در ارتش ایالات متحده.

اگر تهمت بود به انجام این کار خواهد بود تضمین شده به خشم بسیاری از مردم و بسیاری را به احتمال زیاد ادعا می کنند که تهمت رفتار در یک شیوه ای استبدادی با استفاده از قدرت نظامی برای سرکوب معترضان. اما در حالی که ضربه پشت آن ممکن است به نظر می رسد غیر دموکراتیک که لزوما به معنای آن نخواهد بود ،

"این غیر محتمل به استدلال می کنند که این قوانین اعمال می شود در حال حاضر," استیو Vladeck ملی امنیت کارشناس حقوقی در دانشگاه تگزاس در Austin, توییتی در روز شنبه. "و آن را سخت به تصور کنید که دادگاه دوم حدس زدن واقعی تعیین شده توسط رئیس جمهور که شرایط حکم استفاده از ارتش برای برقراری نظم."

اگر تهمت می خواهد سربازان و تفنگداران دریایی برای رفتن به شهرهای آمریکا و شروع به تیراندازی او را نا امید شدید.

به عنوان Nevitt توضیح داده شده وجود دارد روشن و شدید محدودیت در فعال-سربازان وظیفه با استفاده از زور در حالی که انجام وظایف پلیس در خانه و حتی زیر قیام عمل می کنند:

[F]orce است مورد استفاده قرار گیرد تنها به عنوان آخرین چاره و نیروی استفاده می شود باید حداقل لازم است. بیشتر نیروی مرگبار است مورد استفاده قرار گیرد تنها زمانی که از همه کمتر به معنی شکست خورده اند و یا نمی تواند منطقی به کار است.

البته این قوانین برای استفاده از نیروی کار را محدود نمی کند که به حق ذاتي دفاع از مردم است. آن را نیز اجازه force—شامل نیروی مرگبار—برای محافظت از سه دارایی مشخص: (1) دارایی های حیاتی برای امنیت ملی (مانند هسته ای فرماندهی و کنترل امکانات); (2) ذاتا خطرناک اموال (مانند موشک و راکت و مواد منفجره); و (3) ملی زیرساخت های حیاتی (مانند تعیین شده خدمات عمومی).

روشن است که می تواند اعمال می شود در برخی موارد اما بدیهی است که در اکثر آنها. که بدان معنی است که ارتش ایالات متحده خدمت می کنند به طور عمده به عنوان نیروی انسانی است.

این حرکت نیست و بدون خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، به عنوان Vladeck توییتی است که ارسال سربازان آمریکایی قرار می دهد تعهد برای پایان دادن به تظاهرات در مغلوب ساختن پیشی جستن.

"اگر تهمت فراخوانی این اساسنامه او می خواهم خود را از همه است که به شرح زیر است," او نوشت: در روز شنبه.

شهرداران و فرمانداران و سپس خودم را به اعتبار و یا سرزنش برای هر آنچه که اتفاق افتاده — مغلوب ساختن پیشی جستن را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن