مغلوب ساختن پیشی جستن: "مفهوم سبد برای تلفن های موبایل بنابراین کامل"

در روز جمعه, Fox News منتشر شد مصاحبه با رئیس جمهور تهمت با خبرنگار هریس فاکنر. مصاحبه یک فاجعه بود, یک مطالعه

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

در روز جمعه, Fox News منتشر شد مصاحبه با رئیس جمهور تهمت با خبرنگار هریس فاکنر. مصاحبه یک فاجعه بود, یک مطالعه موردی در چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نمی توان فرد برای رسیدگی به این لحظه در زمان.

وقتی پرسیده شد که در مورد پلیس استفاده از chokeholds در مظنون مانند جورج فلوید که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر دوخته او را گردن با زانو خود را برای نزدیک به نه دقیقه مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت فاکنر که "من نمی خواهم chokeholds" حتی گفت که "به طور کلی باید آنها را به پایان رسید." اما او در تضاد است که خیلی سریع و گفت که هنگامی که شما کسی است که "یک فرد بد ... چه می خواهید انجام دهید در حال حاضر اجازه دهید بروید؟"

او حتی بیشتر رفت و گفت که "مفهوم سبد برای تلفن های موبایل بنابراین کامل" اگر تنها یک افسر پلیس است که تلاش برای بازداشت کسی.

موقعیت خود را به عنوان آنجا که من می توانم بگویم به نظر می رسد که شاید گاهی اوقات فردی افسران نیاز به استفاده از chokeholds اما بیشتر پلیس وجود دارد کمتر احتمال دارد آن است که آنها نیاز به استفاده از یک:

مغلوب ساختن پیشی جستن: من فکر می کنم مفهوم سبد برای تلفن های موبایل بنابراین مناسب است. و سپس شما می دانم که اگر آن را یک یک در یک. اما اگر آن دو-در-یک, که یک کمی یک داستان متفاوت است. بسته به سختی و قدرت — شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در مورد سختی و قدرت است. وجود دارد یک چیز فیزیکی در اینجا بیش از حد.

فاکنر: اگر آن را یک یک در یک برای [افسر] زندگی ...

مغلوب ساختن پیشی جستن: و آن اتفاق می افتد که اتفاق نمی افتد. شما باید مراقب باشید.

ترین بخش مربوط به اینجا نیست رئیس جمهور در نمایش جزئیات دفاع از تاکتیک بلکه عدم همدلی در راه او در مورد این موضوع. تنها جهانی که در آن پلیس با استفاده از chokeholds می تواند صدا "گناه" یا "کامل" است که در یک جهان که در آن شما نمی فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد به مردم زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه در حال خفه — یا یکی که در آن شما فرض کنیم که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به مردم مثل شما.

اخیر ایسنا تحقیقات نشان داده است که 103 نفر "مجروح" توسط پلیس با استفاده از "کاروتید گردن محدودیت" در کالیفرنیا بين 2016 و 2018. مردم سیاه و سفید که 6.5 درصد از جمعیت این ایالت شد 23 درصد از کسانی که مجروح در چنین نگه می دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر به نظر می رسد عمیقا شکل توسط حس خود را از تعمیم پلیس بی گناهی و عدم تمایل خود را به واقعا روند این واقعیت از تبعیض نژادی پلیس در استفاده از زور که او قادر به گفتن با صدای بلند که chokeholds صدا "بی گناه است."

بعد از آن در مصاحبه تهمت و ادعا می کند که او را به انجام بیشتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار از "هر گونه دیگر رئیس جمهور است." آبراهام لینکلن است البته واضح مثال نقض — اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را برای رفتن به "عبور" بر او. این قابل توجه است به ببینید که چگونه او در پاسخ به فاکنر یک زن سیاه و سفید در پاسخ به آن گفت: "ما رایگان" — و برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع بی اعتنایی تلقی کردن این نقطه می گویند که "نتیجه نهایی" لینکلن به ریاست جمهوری این است که "همیشه سوال برانگیز":

در نظر داشته باشید این است که یک رئیس جمهور که به تازگی تهدید به وتو سالانه هزینه های دفاعی لایحه اگر آن را شامل اصلاحیه که تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال. آن را نیز همان رئیس جمهور که تحت تماشای کمتر از دو هفته پیش معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن, DC شد اشک آور و گاز کشته بنابراین او می تواند حضور یک عکس op. اخیر NPR نظرسنجی متوجه شد که 86 درصد از رای دهندگان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است "بیشتر و افزایش تنش های نژادی" در طول جورج فلوید تظاهرات و 88 درصد برنامه ریزی برای رای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در ماه نوامبر.

در این شرایط رئیس جمهور ادعا می شود "بهترین" رئیس جمهور برای رای دهندگان — به تمایلی به اعتراف است که مردی که به پایان رسید برده داری در آمریکا را بیشتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار — کاملا شگفت آور است.

انگار لحظه بعد از لحظه ای مانند این را در فاکنر ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند که او عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" از یک segregationist رئیس پلیس — اعتباری به جای آن را به یک متفاوت نژادپرستانه رئیس پلیس که یک بار انداخته سگ سیاه و دانشجو شدند. او ادعا می کند که او می تواند به کنسول صدمه آمریکایی ها در حال حاضر از طریق "سختی" به دلیل "بودن نرم و ضعیف شما به پایان رسید تا بودن و مهربان است." او می گوید که برگزاری اولین کمپین تجمع تابستان در Juneteenth — تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری — نه توهین آمیز توجه خمیدگی بلکه "یک جشن است."

پس از یک نقطه خاص نوشتن در مورد تهمت احساس می کند کار برکنار شده است. رئیس جمهور است بنابراین به شدت به خود جذب می شود بنابراین متعهد به فانینگ شعله های آتش نفرت نژادی سیاسی به دست آورید و پس از آشکار و نا مناسب برای جدی خود مسئولیت هایی است که اشاره به آن را دوباره و دوباره شروع به احساس بی معنی.

اما در این لحظه در تاریخ ما — یک بیماری همه گیر مصادف با قیام در حمایت از برابری نژادی — آن را احساس می کند به ویژه مهم است به حالت پایه واقعیت: مهم ترین فرد در آمریکا نظام سیاسی ناتوان از افزایش به لحظه و حال فرد این کشور نیاز دارد. هر جدی تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی ما از امور نیاز به نگاهی است که به عنوان نقطه شروع آن — به عنوان این مصاحبه مانند بسیاری قبل از آن را نشان می دهد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de