مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر از "مردم" در یک ویدئو شامل یک حامی فریاد "قدرت سفید"

ما تا به حال یک تاریخی هفته در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هدف قرار دادن یک رکورد از موارد جدید در هر روز

توسط NEWSOULS در 8 تیر 1399

ما تا به حال یک تاریخی هفته در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هدف قرار دادن یک رکورد از موارد جدید در هر روز آغاز و روز شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما خود را صرف صبح یکشنبه retweeting تصویری از یک حامی گفت: "سفید قدرت" حمله به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن هوش و ادعا می کنند او نمی داند هر چیزی در مورد یک گزارش روسیه فضل در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

اوایل صبح روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو از اعضای روستاها فلوریدا بازنشستگی, جامعه, دو تجمع و اعتراض در برابر او. یک مرد رانندگی سبد خرید گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 نشانه هایی شنیده می شود در اولین ثانیه از این ویدئو شعار "قدرت سفید" در پاسخ به heckling از ساکنان معترض مغلوب ساختن پیشی جستن.

"با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. "چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو است. شما به زودی ببینید!!!"

این ویدئو به ارمغان آورد سویفت محکومیت در سراسر طیف سیاسی. سناتور. تیم اسکات (R-SC) صحبت در سی ان ان دولت از اتحادیهگفت: وجود دارد "هیچ سوال" از رئیس جمهور نباید آن را بازتوییت کرد و افزود: "او باید آن را ... آن را غیرقابل دفاع."

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نیز در وزارت امور خارجه این اتحادیهرا محکوم نژاد پرستی به طور کلی در صبح روز یکشنبه اما نمی گویند که آیا این یک اشتباه بود به صدای جیر جیر ، "نه رییس جمهور و دولت او و نه من می خواهم هر چیزی را به حمایت از سفید برتری و یا هر چیزی که پشتیبانی تبعیض از هر نوع," او گفت:.

مدت کوتاهی پس از اسکات ظاهر در سی ان ان و پیش از یک مصاحبه با CBS چهره ملت که در طی آن او تکرار اعتقاد خود را به تصویری باید حذف توییت حذف شد. رئیس جمهور نیست نظر بیشتر در این ویدئو پنج شنبه صبح قبل از سفر به باشگاه گلف خود در استرلینگ, Virginia. جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید به رویترز گفت "رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نژادپرستانه نظرات خود را در گذشته از جمله با اشاره به کروناویروس به عنوان "کونگ آنفولانزا" و گفتن congresswomen رنگ که در مخالفت با او را به "بازگشت" به "جرم آلوده مکان هایی که از آنها آمد." و به عنوان Vox آلمان لوپز, یادداشت های او لذت می برد حمایت از سفید supremacists پس از اعلام نامزدی خود را. رئیس جمهور شده است بی اعتنا از اتهام نژاد پرستی در گذشته و از او به عنوان حمایت خود را در میان سفید و لعب است. برای مثال وقتی در مورد مقاومت مواجه او با دریافت زیر توییتهایی دربارهی این congresswomen او گفت: "آن نیست نگرانی من از آنجا که بسیاری از مردم با من موافق است."

آن را قطعا ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد این ویدئو بدون تماشای آن است که شایان ذکر سفید "قدرت" شعار شروع شد و در عرض 10 ثانیه. و با توجه به این که رئیس جمهور بارها و بارها ساخته شده و به نظر می رسید به تایید — اظهارات نژادپرستانه آن آغاز می شود به نظر می رسد که لوپز نوشت: "که تعصب است و نه فقط سیاسی و فرصت طلبی در مغلوب ساختن پیشی جستن را در بخشی اما واقعی از عناصر خود را, شخصیت, شخصیت و حرفه ای است."

در علاوه بر این به retweeting سفید supremacist شعار مغلوب ساختن پیشی جستن صبح یکشنبه توییتر خوراک های ویژه کامل-بویژه دفاع از دولت خود را در رابطه با روسیه و یک صدای جیر جیر تماس "خواب آلود جو [بایدن]" و "پایین ضریب هوشی فرد است."

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که ارتش روسیه مخفیانه ارائه شده به پرداخت مبارزان طالبان به کشتن سربازان ایالات متحده در افغانستان است. مقامات به ما آموخته است که از این طرح ماه پیش و در جریان رئیس جمهور در ماه مارس با توجه به گزارش.

مقامات گزارش ارائه شده تهمت تعدادی از گزینه های برای reprimanding روسیه از جمله افزایش تحریم ها و یا صدور دیپلماتیک شکایت. اما تهمت نمی را انتخاب کنید به مقابله به مثل در همه جای ظاهرا نادیده گرفتن آنچه هوش پیشنهاد بی سابقه ای روسیه حمله نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا — و قابل توجهی تشدید این کشور برای حمایت از طالبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد دانستن در مورد هوش و حمله بار در توییتر نوشته است که "همه انکار [گزارش] و آنجا شده اند بسیاری از حملات بر ما. هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است."

به عنوان تایمز گزارش داد, 20 آمریکایی کشته شده در افغانستان در سال 2019 — اگر چه معلوم نیست که قتل ممکن است متصل به طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ادعا می کنند که این بار این منابع وجود ندارد و خواستار این مقاله به فاش کردن منابع آن است.

دموکرات ها باید صرف تعطیلات آخر هفته انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن بر این گزارش; بایدن مثلا تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مبارزه انتخاباتی برای مجازات روسیه است.

"تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک هدیه به پوتین, اما این است که فراتر از رنگ پریده" بایدن گفت: در طول یک مجازی تاون هال پنج شنبه. "این یک خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت برای حفاظت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت و موضوع را با این ارزیابی به tweeting صبح روز یکشنبه که بایدن این اظهارات "نوشته شده توسط گرداننده" و این که "روسیه را خوردند و اوباما ناهار در طول زمان خود را در اتاق."

این توییتهایی — و دیگران در همان تم — آمد و به عنوان coronavirus بحران شتاب در سراسر ایالات متحده.

Coronavirus موارد آمار بالاترین روزانه تعداد در عین حال در روز پنج شنبه و متوسط هفتگی موارد بوده است افزایش در دو هفته گذشته. فرمانداران سراسر کشور باقی می ماند تا حد زیادی خود به خود وقتی که می آید به تصمیم گیری چگونه و چه زمانی برای محدود کردن جنبش مردم و یا قرار دادن دیگر بهداشت عمومی اقدامات در محل.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار نامیده می شود برای افزایش هوشیاری در برابر ویروس به عنوان موارد بهخصوص در سراسر جنوب و غرب آمریکا. با این وجود معاون رئیس جمهور مایک پنس مطمئن عمومی جمعه که این کشور "در یک مکان بسیار بهتر" از آن بوده است و گفت: آمریکایی ها می توانید انتخاب خود را به ورزش رایگان سخنرانی با حضور در تظاهرات مانند آنهایی که به تازگی به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و دستورالعمل های رسمی داشته باشید. و مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ساخته شده نادرست است که "موارد بالا فقط به این دلیل ما تعداد زیادی تست شده است."

روشن نیست که آیا اظهار کرد: توجه به بهداشت عمومی و هشدارهای متخصصان که اقتصادی اخیر reopenings بیشتر اتفاق افتاده است بیش از حد به زودی و در حال کمک به این بیماری را گسترش. اما آنها قطعا گرفتن پیام های مخلوط از کاخ سفید — و این زمانی است که رئیس جمهور به موضوع در همه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب