مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بوش تماس برای هر دو حزب وحدت با توییتهایی حمله به دشمنان خود را

در اعتراض به تایید coronavirus مورد شمارش و مرگ و میر است که آغاز شده است به فلات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیش

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

در اعتراض به تایید coronavirus مورد شمارش و مرگ و میر است که آغاز شده است به فلات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف یکشنبه شلاق, سیاستمداران, حمله به رسانه ها و لاف زدن در مورد نظرسنجی شماره. او همچنین به نظر می رسید نشان می دهد Covid-19 کیهانی است و یا کتاب مقدس نیروی — و یکی که در حال حاضر متوقف شده است.

صبح روز یکشنبه رئیس جمهور panned رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش اخیر تماس برای هر دو حزب وحدت در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس استدلال سلف خود باید سخن گفته اند تا از طرف او در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح روند.

"اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک," بوش گفت: روز شنبه در یک پیام ویدئویی به مردم است. "در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان."

مغلوب ساختن پیشی جستن احساس این بود نامناسب بود اما, به نقل از نظرات ساخته شده توسط پیت Hegseth آخر هفته cohost از Fox & Friends, که پرسید: "در آن [بوش] بود که در استیضاح خواستار قرار دادن تعصب را کنار بگذارند." به این تهمت افزود: "او هیچ جا یافت می شود در صحبت کردن در برابر بزرگترین جعل در تاریخ آمریکا!"

پس از ارسال صدای جیر جیر در مورد خار تهمت اقدام به ارسال یک خصمانه و تفرقه پست پس از دیگری.

او تلقی ان بی سی و سی ان ان "عروسک چینی که می خواهند به انجام کسب و کار وجود دارد" و "دشمن مردم است." او افتخار مورد تایید خود را رتبه بندی در میان جمهوری خواهان و گفت که جدید گالوپ نظرسنجی نشان می دهد "ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن خواب آلود جو بایدن." (آن را نمی کند.) او گفت: وجود دارد بسیاری از شکایات در آینده" بیش مین coronavirus پاسخ (با وجود دولت را افزایش مقبولیت) — و سپس اضافه کرد که او برنده دولت است. او همچنین ترجمه برخی از قدیمی خود را توییتهایی یکی که در آن او اعلام کرد یک ویدیو از یک قایق صاحب که رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن نام بر روی قایق خود را "خیلی باحاله" و دیگری که در آن او به دروغ ادعای دموکرات ها می خواهند "باز کردن مرزها."

او خاموش او در ولگردی و قانونی شکنی با یک صدای جیر جیر در مورد امریکا با هم به عنوان یک ملت — و آن را یکی از عجیب و غریب که در آن او توضیح داد که آمریکا در حال افزایش از "مرگ و نابودی" ناشی از "بزرگ و قدرتمند طاعون" که منجر به "روح از دست رفته در سراسر جهان:"

مغلوب ساختن پیشی جستن تن در صدای جیر جیر که به نظر نمی رسد به هر گونه آشکار متنی توضیح بود صریحا تمسخر در رسانه های اجتماعی توسط منتقدان خود را. "کامو گریستم" پکتیا میباشد چارلز پیرس یک سیاست نویسنده برای Esquire. Talking Points Memo, موسس, Josh Marshall پرسیدم tfw شما سعی می کنید به کتاب مقدس صحبت می کنند در توییتر."

این توییت به نظر می رسد نشان می دهد خطرات ناشی از کوروناویروس تا به حال تا حد زیادی گذشت داده شده است که در آن همه چیز نوشته شده در زمان گذشته اما با آن زبان کتاب مقدس نیز به نظر می رسید به جای سرزنش برای این ویروس در برخی از نیروی بزرگتر از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی که او نمی باید کنترل بیش از است.

در حالی که درست است که coronavirus اعتقاد بر این است که از طبیعت آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن است botched فرصت های بی شماری برای مبارزه با ویروس. در میان بسیاری از چیزهای دیگر را عنوان آن خطرات برچیده اداری تخصص های مورد نیاز برای مدیریت یک بیماری همه گیر حاضر به سرعت اقدام به ارائه آمریکایی ها با دنده محافظ و تجهیزات پزشکی و کمک مشروط به ایالات سیاسی به نفع.

این آخرین تویت ها آمده اند در طول یک دوره سنگین توییتر فعالیت توسط رئیس جمهور. کلی مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به صدای جیر جیر بیشتر در زمانی که او احساس می کند تحت محاصره و می خواهد به عقب براند در برابر خاص روایت و یا دموکراتیک حملات که تضعیف شهرت خود را. با توجه به این که تهمت به طور مداوم زیر آتش این روز را برای خود فاجعه بار سوء مدیریت از آمریکا coronavirus پاسخ آن را دقیقا تعجب آور است که او در زمان به توییتر به از بند باز کردن یک موج از حملات.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن