تسکین دهنده زیبایی از کشتی یوتیوب

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصی

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

در 20 مارس 1873 اس اس آتلانتیک مجموعه بادبان از لیورپول در 19 سفر. عازم نیویورک کشتی بود تنها دوم به سفارش بریتانیا سفید ستاره خط که بعدها به کمیسیون بسیار معروف تایتانیک.

زغال سنگ بخار مواجه باد مخالف قوی در کل آن گذشت در سراسر اقیانوس اطلس تا کاپیتان نگران ذخایر سوخت تصمیم به توقف در Halifax, Nova Scotia, برای بیشتر زغال سنگ. انجام این کار ثابت خواهد بود مهلک تصمیم گیری است.

در ساعات اولیه صبح از آوریل 1 اس اس اقیانوس اطلس تا به حال زیرفشار-دوره نزدیک به 12 مایل است. به جای نزدیک شدن به ایمنی هالیفاکس بندر آن نزدیک شد راکی کانادا ساحل. خدمه غافل شد. تنها یک افسر بیدار که صبح تا به حال میره به هالیفاکس قبل و حتی کاپیتان (که در حال حاضر در حال خواب) هرگز به شهر یا بندر آن است. افسر با آگاهی از این استان نوا ساحل سعی کردم به صدای زنگ در مورد راکی shoals جلوتر اما هیچ کس گوش تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

مدت کوتاهی پس از ساعت 3 صبح اس اس اطلس فرار گل نشسته در کم ارتفاع سنگ. امواج باطل شروع به خمیر آن کوه در می رم به زودی آن را در کنار خود. آب با عجله از طریق قایق به دام انداختن تمام خانواده هایی که ضرب دیده futilely در ویندوز جدا کردن آنها از مجموعه ای از مسافران و خدمه که تا به حال موفق به آن را بر روی بدنه کشتی جایی که آنها ایستاده بود در انجماد مه.

در نهایت یکی از اعضای خدمه شنا به نزدیک سنگ به ضمیمه یک طناب بین غرق شدن کشتی و سنگ. چند مسافر اقدام به عبور, اما بسیاری از دست رفته خود را گرفتن و شسته شد به مواج اقیانوس اطلس. در همه 535 نفر از جمله هر زن مجرد در هیئت مدیره در حالی که فقط 371 جان سالم به در برد. تنها یک بازمانده بود و یک کودک 12 ساله پسر به نام جان هیندلی.

این احتمال وجود دارد که شما هرگز شنیده ام اس اس اقیانوس اطلس. آن را برای یک زمان مرگبارترین کشتی در اقیانوس اطلس شمالی جایگزین در سال 1898 توسط غرق شدن کشتی فرانسوی اس اس La Bourgogne. آن باقی خواهد ماند مرگبارترین کشتی برای سفید ستاره خط برای تقریبا دقیقا 39 سال تا زمانی که تایتانیک در 15 آوریل سال 1912 در نظر گرفتن اقیانوس اطلس را به عنوان محل به شدت پر داستان فاجعه در دریا است که گفت: چیزی اساسی در مورد بشریت است.

اما من شده اند خالی از سکنه شده توسط SS اطلس از آنجایی که من برای اولین بار آموخته از آن چند روز پیش در حالی که تماشای یک زمان واقعی شبیه سازی غرق شدن خود را در یوتیوب. من آموخته اند که بسیاری از کشتی یوتیوب از جمله بسیاری از غم قصه از بلایای طبیعی است که پژمرده از صفحات کتاب های تاریخ. اما من همچنین یاد گرفتم که چگونه از آن آسان است به فکر می کنم شما می دانید که در آن شما در حال رفتن به یادگیری وجود دارد سنگ در تاریکی در حال انتظار برای شما غرق.

کشتی یوتیوب شگفت انگیزی قوی جامعه و آن را بیش از فقط ویدئوها از کامپیوتر انیمیشن کشتی در حال غرق شدن. این مرد برای مثال است حک کردن تو رفتگی در دیوار به عنوان کسی که استدلال میکند با افرادی که نظریه خود را در مورد چگونه تایتانیک در حال اشتباه است. (معلوم می شود هنوز هم وجود دارد برخی از سوالات در مورد دقیقا چه اتفاقی افتاده است که کشتی رفت یک چیزی که شما ممکن است فقط می دانم که اگر شما اویختن در کشتی YouTube.) و وجود دارد لازم ویدئوها از بازدید از خرابه های معروف کشتی ها در خود آبکی قبرها و همچنین به عنوان مستند مورد وحشتناک به پایان می رسد از این کشتی ها و مسافران خود را.

اما برای من هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند تماشای یک کامپیوتر متحرک کشتی شکستن از هم جدا و ناپدید می شوند به دریا. من به تماشای این دقت مفصل دوباره خلق برای سال, به خصوص هنگامی که اضطراب من خوشه و یا من فقط نیاز به پنهان کردن از جهان برای کمی. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه اغلب من به تماشای این شبیه سازی از غرق شدن تایتانیک. و یک دوست که به تازگی با اشاره به این حتی بهتر تایتانیک شبیه سازی است که ویژگی های تمام از تلگراف ارسال در کشتی نهایی ساعت.

تماشای این فیلم ها هم وحشتناک و عجیب تسکین دهنده است. اقیانوس حتی زمانی که بی رحم است آرام با کیفیت و کامپیوتری نسخه از این کشتی ها هیچ مردم در هیئت مدیره. آنها شبح مانند کشتی های کروز را از طریق شب به مقصد دیدار با فاجعه را بارها و بارها. برای تماشای کشتی تایتانیک را در آب و به آرامی ناپدید می شوند به اعماق اقیانوس است برای dozenth زمان است به امید علیه امید است که این زمان ممکن است آن را اسلاید یخ و در ادامه به نیویورک است. آن را هرگز می کند.

یکی از چیزهایی که من آموخته ام از کشتی یوتیوب چگونه آتیپیک غرق شدن تایتانیک — احتمالا یک کشتی است که اکثر مردم می دانند که این جزئیات به پایان رسید تا بودن. پس از آن به طول انجامید بیش از دو و نیم ساعت آهسته تخریب کشتی مجاز فراوان انسان درام واقعی و خیالی به بازی کردن در آن قاب زمان.

اما بسیاری از کشتی های غرق شده هستند ، مانند اطلس را در آنها به سرعت اتفاق می افتد و از هیچ جا. یک شب شما به دنبال بیهوده برای ایمنی از فانوس دریایی در بندر هالیفاکس, تنها برای پیدا کردن خود را پرتاب در میان سنگ ها. یا یک بعد از ظهر شما ممکن است cruising به نهایی خود را به پورت تنها به پاره پاره از هم جدا شده توسط یک اژدر که قرار نیست به قادر به ضربه زدن به یک کشتی به عنوان سریع-حرکت به عنوان مال شما. تنها 18 دقیقه بعد از آن شما می توانید به خودتان پیدا کنید در زیر امواج تصمیم به کتاب عبور در Lusitania (کشتی که در حال غرق شدن توسط یک آلمانی U-قایق های اولیه بود پیشرو به امریکا را از ورود به جنگ جهانی اول) در نهایت یک کشنده.

شاید به همین دلیل است که من اغلب خود تسکین با این به ظاهر فرومایه ویدئوها از کشتی ها در تاریکی بی پایان در حال آمدن است. اضطراب می تواند راش در خارج از هیچ جا swamping چه محدود دفاع شما و وادار کردن شما به یک دفاعی دولا شدن. کاملا عادی در روز می تواند تبدیل به یک وحشتناک در یک دوم تقسیم و حتی اگر شما ظهور از طرف دیگر در یک قایق نجات شما در حال رفتن به حمل آن وقایع با شما برای بقیه عمر خود را. بقا فقط زنده ماندن است. زندگی پس از آن بخشی از مشکل است.

من بعید است برای تبدیل شدن به یک کاپیتان کشتی در این نقطه در زندگی من و دریا سفر در سال 2020 است امن تر از همیشه است. (اگر شما من را باور نمی, چک کردن همه از این فیلم های یوتیوب کشتی در طوفان implacably شناور همراه است.) اما مواقعی وجود دارد که من احساس می کنم بزرگ خویشاوندی با کسانی که عظیم, شبح, شبیه سازی مخازن خواب در یک کامپیوتر در جایی. من ممکن است آن را به بندر امروز اما هر لحظه ما زنده وجود دارد توده ها در تاریکی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب