مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات می گویند هیچ سیستمیک نژاد پرستی مشکل در اجرای قانون

تهمت مقامات دولت را رد کرد و ایده نژادپرستی سیستماتیک موثر بر اجرای قانون پنج شنبه در سراسر کشور در میان تظاهر

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

تهمت مقامات دولت را رد کرد و ایده نژادپرستی سیستماتیک موثر بر اجرای قانون پنج شنبه در سراسر کشور در میان تظاهرات در برابر پلیس خشونت نامتناسب خشونت پلیس علیه مردم رنگ و نژادی و بی عدالتی.

نظرات آمدن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها پخش خود را برای حمایت از اجرای قانون حتی به عنوان پلیس شده اند مستند حمله به روزنامه نگاران و معترضان که عمدتا صلح آمیز باقی مانده و تماشاگران در تظاهرات.

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: ABC مارتا Raddatz صبح روز یکشنبه که خشم معترضین بیش از جورج Floyd — گزارشی مرد که کشته شد یک سابق مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25 — است "بسیار مشروع است." اما او ادعا کرد "آنچه ما می بینیم در سراسر هیئت مدیره و اجرای قانون است انجام کار خود را."

گرگ افزود: ما نیست "باید سیستمیک نژاد پرستی مشکل با مأموران اجرای قانون" و گفت: "نقاشی اجرای قانون با قلم پهن از نژادپرستی نظاممند است که واقعا زیانی برای مردان و زنان قرار داده است که در نشان یکنواخت در هر روز است."

دادستان کل ویلیام بار تکرار گرگ احساسات در مصاحبه با رادیو فردا مارگارت برنان گفت: "وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرست است." Barr در ادامه گفت او فکر می کند که در اجرای قانون اصلاحات در محل قرار پس از دوران حقوق مدنی مشغول به کار هستند که اکثر افسران پلیس "مدنی فکر مردم بر این باورند که در خدمت مردم است."

مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون یک گام به پیش رفت نشان می دهد که نه تنها سیستمیک نژادپرستی وجود ندارد در زمینه های اجرای قانون اما آن دیگر وجود دارد و در هر راه در آمریکا زندگی به طور کلی.

کارسون گفت: سی ان ان جیک Tapper که او "بزرگ شده در یک زمان هنگامی که وجود واقعی بود سیستمیک نژادپرستی" گفتن یک داستان در مورد زمانی که او تنها دانش آموز سیاه در کلاس های خود رو با بهترین نمرات و تا به حال به گوش دادن به معلم خود را سرزنش سفید برای دانش آموزان به اندازه کافی سخت تلاش.

"این نوع از چیزی است که بسیار غیر معمول در حال حاضر" کارسون گفت. "هنوز وجود نژادپرستان در اطراف ؟ کاملا. وجود دارد, دیروز, امروز وجود دارد وجود خواهد داشت و فردا. اما این بدان معنا نیست که ما نباید مبارزه با آن است."

به عنوان بورسی را Sean Collins گزارش کرده است عظیم نابرابری فراموش باقی می ماند و در راه اجرای قانون رفتار آمریکایی ها از نژادهای مختلف. برای مثال اخیر و با حمایت گروه نقشه برداری خشونت پلیس پیدا سیاه آمریکایی ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس به عنوان Latinx مردم و سه برابر بیشتر از سفید پوستان بود. همان مطالعه همچنین نشان داد که مردم سیاه 1.3 برابر بیشتر احتمال دارد به غیر مسلح زمانی که آنها کشته شده توسط پلیس از مردم سفید پوست هستند.

داده ها همچنین نشان می دهد کمی پاسخگویی برای این اختلاف. یک تجزیه و تحلیل از اجرای قانون ثبت و پایگاه داده های نقشه برداری خشونت پلیس متوجه شد که 99 درصد از افغانستان از سال 2013 تا 2019 نیست در نتیجه هزینه برای افسران درگیر است.

کسانی که روند منتقله از راه آمریکایی ها از نژادهای مختلف احساس می کنید در مورد پلیس. با توجه به Axios-نظرسنجی ایپسوس از 1,033 ما بزرگسالان گرفته شده از مارس 29 ژوئن 1 (با 3.1 درصد خطا), 77 درصد از سفید نظرسنجی آمریکایی ها گفت: آنها باید "معامله بزرگ" و یا "یک مقدار عادلانه" از اعتماد به پلیس محلی در حالی که تنها 36 درصد از پاسخ دهندگان آمریکایی انجام داد.

هنوز هم تهمت و مقامات بالا در حال ساخت پاک کردن آنها به حمایت از دولت و پلیس محلی و حتی به عنوان اخلال در تصاویر و ویدئوها از مأموران اجرای قانون مقابله به مثل در برابر عمدتا مسالمت آمیز معترضان گردش.

رئیس جمهور خود را توییتی است "LAW & ORDER" چهار بار در هفته گذشته به تنهایی بر نام پلیس به "سخت" و ترجمه های متعدد توییتهایی از ایالت آرکانزاس تام پنبه که وکالت برای ما ارسال نیروهای خود را به شهرهای آمریکا برای سرکوب اعتراضات ناشی از کارکنان شورش در داخل نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین بنا به گزارش ها خواستار آن شدند که ارتش ایالات متحده ارسال 10,000 سربازان وظیفه فعال به شهرستانها در روز دوشنبه با وجود مخالفت بر وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley. بار به نام خود این گزارش را "کاملا نادرست" در صبح روز یکشنبه گفت به جای آنها قرار داده شد "در حالت آماده به کار در مورد آنها مورد نیاز است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو رویکرد است اما موجب حسن نیت در میان برخی از کسانی که به طور سنتی حمایت از او. چند رهبران نظامی اند و در روزهای اخیر علیه رئیس جمهور برای حمایت از پلیس تلافی و محافظه کار کشیش تلویزیونی پت رابرتسون گفت: طرح خود را به ارسال نیروهای نظامی "نیست سرد است."

او اضافه کرد: "شما فقط نیست که آقای رئیس جمهور."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن