مغلوب ساختن پیشی جستن است بی سر و صدا برش سیستم پناهندگی در میان همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که قوانین و مقررات است که تحویل آن بزرگترین ضربه به ما پناهندگی سی

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که قوانین و مقررات است که تحویل آن بزرگترین ضربه به ما پناهندگی سیستم در عین حال بسیار گسترش مهاجرت مقامات اقتدار به نوبه خود دور شدند. اگر تصویب آن بود اما نزدیک امریکا درب به پناهجویان — امضا سیاست برای یک رئیس جمهور به شدت در تلاش برای تقویت پایگاه خود در انتخابات سال است.

این مقررات که اعلام شد سه شنبه اجازه می دهد مقامات مهاجرت به دور پناهجویان برنامه های کاربردی به عنوان "احمق" بسیار به عنوان یک شنوایی و آن را غیر ممکن برای قربانیان تنش و خشونت مبتنی بر جنسیت برای به دست آوردن حفاظت در ایالات متحده است. آن را نیز رد پناهندگی به هر کسی که از یک کشور دیگر از کانادا یا مکزیک یا که نمی رسند در یک پرواز مستقیم به آمریکا به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که قادر به پرداخت مالیات در میان سایر مقررات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار کرده است برای از بین بردن سیستم پناهندگی برای سال, اما این آخرین قوانین و مقررات بخشی از انتخابات سال فشار برای محدود کردن مهاجرت است. در ماه های اخیر و به بهانه پاسخ به coronavirus همه گیر خود دولت بسته مرز آمریکا و مکزیک آغاز, به سرعت در حال بازگشت پناهجویان ورود در مرز جنوبی مکزیک و صدور موقت ممنوعیت صدور کارت سبز — سیاست هایی که در حال حاضر در دادگاه به چالش کشید.

او همچنین انتظار می رود به زودی اعمال محدودیت های جدید در کار مبتنی بر ویزاها با اعلام هدف حفاظت از بیکاری آمریکایی است.

این سیاست در حال حاضر ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای پناهجویان به درخواست و به دست آوردن حمایت در میان همه گیر. دولت آخرین قوانین و مقررات آن را همه اما غیر ممکن است.

"در حالی که بثورات اخیر سیاست های سوخته روند به دنبال پناهندگی این قانون جدید است و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهیج ترین و در عین حال تلاش برای دوباره تعریف کردن که واجد شرایط برای این حیاتی حفاظت از" Charanya Krishnaswami حمایت مدیر بخش آمریکا در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت:. "[T]او ده ها تن از تغییرات جدید این مقررات را به پناهندگی قوانین که عملا نوشتن پناهندگان تعریف از وجود خواهد بود و عمیق و به طور بالقوه طولانی مدت است."

مهاجران حق دارند به دنبال پناهندگی در آمریکا اگر آنها را "معتبر ترس" از آزار و اذیت در کشورهای خود را در حساب خود را از نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک "گروه اجتماعی خاص" مانند یک قبیله و یا گروه های قومی. هنگامی که آنها پناهندگی اعطا آنها می توانید بدست آوردن خدمات اجتماعی از طریق اسکان مجدد پناهندگان سازمان ها و درخواست برای یک کارت سبز یک سال بعد.

ما در طول تاریخ به دنبال یک پناهگاه امن برای این مهاجران ارائه یک مدل جهانی چگونه یک کشور قدرتمند باید حمایت جهان آسیب پذیر ترین مردم است. اما از فوریه سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است تا لایه لایه یک سری از موانع برای پناهجویان پس از رسیدن به مرز جنوبی مجبور بسیاری به صبر در مکزیک برای ماه در یک زمان. ما گمرک و حفاظت مرزی مقامات شده اند محدود کردن تعداد متقاضیان پناهندگی آنها روند در بنادر از ورود هر روز ساخت مهاجران صبر در مکزیک خود را به نوبه خود.

حتی پس از مهاجران در حال پردازش آنها به سرعت خود را به مکزیک تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "باقی می ماند در مکزیک" سیاست رسما شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل (MPP). بیش از 60,000 مهاجران فرستاده شده اند به انتظار تصمیم گیری های خود به ما پناهندگی برنامه های کاربردی. هزاران نفر از آنها شده اند و زندگی را برای ماه ها در موقت encampments که در آن آنها تکیه داوطلبان برای نیازهای اساسی هستند هدفمند توسط باندهای جنایتکار و باید کمی به معنی مقابله با جریان بحران بهداشت عمومی.

همه این محدودیت در پناهندگی را ظاهرا اجرا شده با هدف بستن بر ادعای جعلی است که می تواند بر اساس, برای مثال, جعلی اسناد و مدارک شناسایی و یا ساخته شهادت در مورد شرایط متقاضی است فرار را در کشور خود.

"بزرگترین سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن نقاشی بیگانگان غیر قانونی به مرزهای ما استفاده از جعلی یا meritless پناهندگی ادعا می کند برای به دست آوردن ورود به کشور بزرگ ما," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 2019.

اما در واقعیت وجود ندارد هر گونه اطلاعات برای حمایت از دولت ادعای , که ادعای جعلی در حال افزایش و یا به هر بخش قابل توجهی از برنامه های کاربردی پناهندگی ظ. اگر کسی درخواست پناهندگی رد شده است و این لزوما به این معنا نیست که آنها ظ جعلی ادعا می کنند بد نمایش دادن آنها چه کسانی هستند و یا چرا آنها گریخت و به کشور خود. اما برگ برنده دولت پیشنهاد کرده است در غیر این صورت.

در ماه های اخیر دولت متوجه شد دیگر دلیل منطقی برای بستن پناهندگی: coronavirus بیماری همه گیر. زمانی که این بیماری همه گیر آمار ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی استناد مقامات بهداشت عمومی به نوبه خود به دور از متقاضیان پناهندگی که ممکن است حامل coronavirus. بیش از 20 ، 000 مهاجران فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک تحت سیستم جدید پس از فرآوری در این زمینه به جای ما ایستگاه های گشت مرزی و بسیار به عنوان یک دکتر.

در حال حاضر دولت است و در عین حال دوباره با استناد به ادعای تقلب به عنوان منطقی برای قوانین و مقررات جدید استدلال می کنند که آن کمک خواهد کرد که عدالت و امنیت بخش "بیشتر به طور موثر جداگانه ادعاهای بی اساس شایسته از آنهایی."

"این بهتر خواهد اطمینان از بی اساس ادعای تاخیر نکنید و یا منحرف کردن منابع از مستحق ادعای" سازمان نوشت: در آزادی مطبوعات.

در نظام کنونی پناهجویان که دستگیر شده توسط مقامات مهاجرت و یا کسانی که خود را در حال حاضر در بنادر از ورود بدون ویزای معتبر به موضوع آنچه به نام دفاعی پناهندگی رسیدگی است. در ادامه به منظور آنها اول باید ثابت کند در یک مصاحبه اولیه با ما خدمات مهاجرت و شهروندی پناهندگی افسر که آنها به صورت "معتبر ترس" از آزار و اذیت در کشورهای خود و یا دیگری آنها خواهد بود به سرعت اخراج. آنها پس از آن باید برای دفاع از ادعای خود را در دادگاه مهاجرت که در آن یک قاضی مهاجرت را بررسی شواهد و تصمیم می گیرید که آیا به کمک مالی آنها پناهندگی و یا هر شکل دیگری از اخراج امداد.

تنظیم آن را بسیار سخت تر برای متقاضیان پناهندگی به روز خود را در دادگاه و دسترسی به دادرسی — به خصوص اگر آنها دسترسی به مشاور حقوقی که در مورد اکثریت قریب به اتفاق آنها. آن را در بالا بردن بار اثبات در اولیه پناهندگی, مصاحبه, ساخت آن را سخت تر به حرکت به جلو با پناهندگی خود را ادعا می کند.

و حتی اگر آنها قادر به گرفتن گذشته که اولین گام آنها خواهد بود نه کامل اعطا دادگاه مهاجرت که در آن آنها می توانند همچنین ادعا می کنند اشکال امدادی دیگر از پناهندگی مانند حمایت های تحت کنوانسیون سازمان ملل متحد علیه شکنجه برای افرادی که احتمال شکنجه و یا کشته شدن توسط خود دولت است.

این مقررات نیز روده برای حمایت از دو گروه که آورده اند و تعداد فزاینده ای از ادعای پناهندگی در سال های اخیر: قربانیان خشونت مبتنی بر جنسیت از جمله قربانیان خشونت های خانگی و تجاوز افراد و قربانیان خشونت باند و استخدام. که می تواند قطع بسیاری از مهاجران آسیب پذیر در آینده از آمریکای مرکزی که در آن گروه های جنایتکار مانند MS-13, است که اغلب جذب مغلوب ساختن پیشی جستن خشم هدف مردان جوان برای استخدام و آنها را تهدید می کند و خانواده خود را با خشونت اگر آنها حاضر به پیوستن به.

آن را نیز به شدت افزایش استاندارد برای یک قاضی مهاجرت به اعطای پناهندگی به طوری که متقاضیان باید برای نشان دادن مستقیم شکست دولت خود به دخالت خود را در مورد. و این امر بار هر کسی که در ایالات متحده برای بیش از یک سال از درخواست پناهندگی حتی اگر کنگره ارائه استثنا به یک سال مهلت پر کردن — یک پیشنهاد که شورای آمریکا مهاجرت هارون Reichlin-Melnick به نام "آشکارا غیر قانونی است."

شروع در ژوئن 15, عمومی را از 60 روز به اظهار نظر در این پیشنهاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به نقد و بررسی و پرداختن به آن نظر قبل از صدور نهایی قانون است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن