مغلوب ساختن پیشی جستن رد هیدروکسی کلروکین مطالعه که تضعیف او را به عنوان یک "تهمت دشمن بیانیه"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر رد اطلاعات پزشکی اعلام شده توسط خود دولت به عنوان یک "تهمت

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر رد اطلاعات پزشکی اعلام شده توسط خود دولت به عنوان یک "تهمت دشمن بیانیه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که سخن گفتن در روز سه شنبه بعد از ظهر هنگامی که از او پرسیده شد که پس از یک ناهار با وزیران خارجه برای توضیح منطق خود را برای ترویج اثبات نشده و به طور بالقوه خطرناک هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus. رئیس جمهور متعاقب آن تلاش برای دفاع از خیره کننده او اعلام شده در روز دوشنبه که او ضد مالاریا مواد مخدر نیست تا پایان ساخت حس بسیار. اما آن را نشان می دهد reflexive تحقیر برای استدلال علمی است که به رهبری او صحبت امتیاز.

"چرا درست است آن را برای شما به ترویج استفاده از این دارو هنگامی که شما یک دکتر ؟" خبرنگار پرسید:. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با ساخت یک مورد که او می داند بهتر از متخصصان پزشکی انجام دهید.

"من با پزشکان" را آغاز کرد. "اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل آنها بسیار قدیمی و تقریبا مرده است. این یک تهمت دشمن بیانیه است."

این "تهمت دشمن بیانیه" سوال در یک مطالعه از coronavirus بیماران در امور جانبازان بیمارستان که مبنایی برای غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus.

در این بررسی که موسسه ملی بهداشت ارسال شده به وب سایت خود را ماه گذشته و بزرگترین از نوع خود بود نه کارشناسی, اما آن را در بر داشت مرگ و میر بیشتر در میان کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین از کسانی که تحت درمان با استاندارد مراقبت. محققان همچنین گزارش داد پیدا کردن هیچ به نفع خود استفاده کنید.

غذا و داروی آمریکا (FDA) متعاقبا ارسال شده هشدار در وب سایت خود را که "هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است."

برای شنیدن تهمت بگویید, آن, اما, FDA شده است نفوذ توسط خود دولت عمیق دشمنان است.

"که نادرست مطالعه انجام می شود. جایی که آنها به آن بسیار افراد بیمار. بسیار افراد بیمار. مردم آماده بودند که به مرگ است. آن داده شده بود بدیهی است که دوستان دولت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از سه شنبه در یک میزگرد رویداد در کاخ سفید است.

آن را باید بدون گفتن در این نقطه است که آن را یک ایده بد به توصیه های پزشکی از مغلوب ساختن پیشی جستن — به یاد بیاورید که روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی اساسا به پایان رسید در ماه گذشته و پس از او به طور گسترده ای برای تمسخر غرق در افکار با صدای بلند در مورد امکان درمان coronavirus با مواد ضد عفونی کننده و عجیب و غریب, نور خورشید درمان است.

هنوز هم آن را آموزنده به یاد داشته باشید که چگونه به سرعت جمهور است به نسبت هر نتیجه ای که در تضاد او را به عنوان محصول یک ضد تهمت توطئه حتی زمانی که این نتیجه در سوال می آید از خود دولت است.

آن را مانند مطالعه و بیماران برای اولین بار به افزایش نگرانی ها در مورد هیدروکسی کلروکین. دارو های موثر برای درمان مالاریا اما پزشکان به مدت طولانی هشدار داد که مصرف آن می تواند منجر به مواد مخدر ناشی از ایست قلبی به صورت یک زیر مجموعه کوچک از جمعیت است.

این خطرات ممکن است ارزش در نظر گرفتن اگر آن را معلوم است که هیدروکسی کلروکین موثر بود در کمک به مردم بهبود یافتن از coronavirus عفونت. اما مقامات بهداشتی باید به طور مداوم گفت: تحقیقات اولیه نشان می دهد مخالف — که بیشتر تحقیقات دقیق به مواد مخدر هنوز هم نیاز به انجام شده است.

به استناد یکی از قابل توجه به عنوان مثال یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مواد مخدر یک "تغییر بازی" در تاریخ 20 مارس خود را بالا سلامت رسمی در coronavirus, Dr. Anthony Fauci گفت: مطبوعات آن را بیش از حد به زودی به گفتن نیست که آیا این دارو امن بود و یا موثر است.

"اطلاعات است که شما با اشاره به به طور خاص است حدیثی" Fauci گفت: اشاره به غیر تصادفی و غیر کارشناسی مطالعات انجام شده در خارج از کشور که مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها با استناد به مدارک و شواهد از هیدروکسی کلروکین را efficaciousness از جمله در روز سه شنبه. "آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن."

درگیری بین تهمت و عمومی دولت heaths کارشناسان بیش از اثبات نشده مواد مخدر منجر به خروج ناگهانی از دکتر ریک روشن به عنوان مدیر بخش بهداشت و خدمات انسانی' پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار آژانس فدرال وظیفه توسعه coronavirus واکسن. ماه گذشته روشن است که پس از تبدیل شدن به یک whistleblower, منتشر شد بیانیه نشان می دهد او تحت فشار برای دادن چراغ سبز به هیدروکسی کلروکین درمان است.

"در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر" خارج از جعبه "برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا" روشن گفت. "من اصرار داشت که این داروها ارائه شده تنها برای بیماران بستری با تایید Covid-19 در حالی که تحت نظارت یک پزشک."

مغلوب ساختن پیشی جستن شیفتگی با هیدروکسی کلروکین می توان به یک جنجال برانگیز فرانسوی مطالعه منتشر شده در ماه مارس در تعداد کمی از Covid-19 بيمار که هیدروکسی کلروکین می تواند به کاهش مدت عفونت است. به عنوان رسانه ای مهم برای آمریکا است جزئیاتاین مطالعه و شبیه شواهد از چین پوشش داده شده توسط Fox News تقویت شده با مغلوب ساختن پیشی جستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در تکثير به نوبه خود تحت پوشش توسط Fox — به عبارت دیگر آن تصویر کامل از روباه-به-مغلوب ساختن پیشی جستن حلقه بازخورد.

آن را به عنوان روشن شد که ایالات متحده خواهد بود به خصوص ضربه coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مصر شد که این دارو می تواند یک نجات دهنده وجود Fauci موقعیت.

مطالعه و بیماران به نظر می رسید به سرد فاکس اخبار شور و شوق برای هیدروکسی کلروکین حداقل در میان برخی مجریان. لنگر نیل Cavuto حتی تا آنجا رفت که برای هشدار دادن به خود بینندگان بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز دوشنبه که مصرف این دارو بدون نظارت دکتر می تواند منجر به مرگ برای جمعیت در معرض خطر است.

Cavuto تصریح کرد نگرانی های خود را در روز سه شنبه پس از یک میزگرد رویداد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا در مورد هیدروکسی کلروکین که "آنچه مشخص شده این است که آن را نمی کند شما آسیب برساند."

به جای درگیر شدن با Cavuto اندازه گیری انتقادات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه, نوشته شده در یک رشته از رسانهها بد او. در حدود همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید منتشر شد دکتر بیانیه ای گفت از هیدروکسی کلروکین که "ما به این نتیجه رسیدند که منافع بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی" — اما قابل توجه آن را متوقف کوتاه تایید که مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع مصرف مواد مخدر است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب