مغلوب ساختن پیشی جستن رد خود را دولتی راهنمایی در مورد ماسک به عنوان "به لحاظ سیاسی درست"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بداهتا در کنفرانس خبری در اواخر بعد از ظهر سه شنبه آغاز شد و با او

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بداهتا در کنفرانس خبری در اواخر بعد از ظهر سه شنبه آغاز شد و با او غرق در افکار در مورد مصرف انسولین فقط برای تفریح به پایان رسید و با او در توضیح مخالفت خود را به پست الکترونیکی-در رای گیری با رای گیری مشخص به عنوان "افتخار" (این در واقع یک راست). مسائل او گفت: در بین نبود هیچ کمتر حواس پرت.

این رویداد که در همان روز که رسمی ما coronavirus تلفات بسته در 100,000 بود و ظاهرا در مورد آنچه که دولت او انجام شده است به پایین آوردن قیمت انسولین نشان داد چگونه از عمق خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی است که نیاز به تخصص علمی — و همچنین به عنوان چگونه از جان گذشته او به تولید حواس او را پرت به او چیزی دیگری به بحث در مورد.

برای هر کسی که نیست در حال حاضر نوشیدن ماگا, Kool-Aid, نبود اطمینان عینک.

سوال اول مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد بود از جف میسون از مهر که از او پرسید به توضیح پاسخ او نوشته شده در دوشنبه به ظاهر مسخره presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن برای پوشیدن ماسک در یک مکان عمومی ظاهر پیش از آن در روز. مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان داد او عمیقا اشتباه در مورد چگونه ماسک کار می کنند.

"او ایستاده بود در خارج با همسرش, شرایط مناسب آب و هوای مناسب — زمانی که آنها در داخل آنها نمی پوشیدن ماسک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "و بنابراین من فکر کردم آن را بسیار غیر معمول او یکی است."

اما همه بایدن بود که انجام شد و پس از هدایت از مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت در مورد پوشیدن ماسک ، مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فکر می کنم او نیز باید با پوشیدن ماسک در خانه, اما تمام نکته این است که برای کاهش گسترش coronavirus زمانی که مردم هستند و در مورد چیزی بایدن بدیهی است که نمی باید به نگرانی در مورد در خانه. اما حتی این درک پایه ای از چگونه ماسک کار است که به ظاهر از دست رفته در رئيس جمهور.

سپس به عنوان ماسون سعی کردم به پرسیدن سوال پیگیری تهمت قطع او و از او خواست به حذف ماسک خود را. ماسون حاضر باعث تهمت به اخراج ماسک-پوشیدن به عنوان یک تلاش "به لحاظ سیاسی درست است."

"شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"نه آقا من فقط می خواهم به پوشیدن ماسک" میسون پاسخ داد.

برای روشن میسون زیر هدایت دولت فدرال است. مغلوب ساختن پیشی جستن — بود که با پوشیدن یک ماسک — نمی شد. و در عین حال در اینجا بود که رئیس جمهور تعزیر کسی که برای در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اساسی است که در جهت منافع عمومی است و او حاضر به دنبال خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ تمسخر بایدن برای پوشیدن ماسک دور بود از خود تنها اعتراض پست. او همچنین نوشته شده توییتهایی بیش از آخر هفته هل دادن بی پایه و اساس توطئه به معنای دلالت منتقد برجسته از MSNBC میزبان جو Scarborough در مرگ یک زن به نام لری Klausutis. (تهمت بارها به دروغ مشخص می شود وضعیت به عنوان یک "مورد سرد" — در واقع به مرگ طبیعی مرده.)

روز دوشنبه Klausutis به مرد زن مرده رفت تا آنجا که به قلم یک نامه درخواست از توییتر را مغلوب ساختن پیشی جستن توییت کردن با استناد به تروما آنها تحمیل در Klausutis خانواده. اما خواست برای مقابله با این وضعیت در روز سه شنبه تهمت نشان داد او هیچ تاسف.

"بسیاری از مردم نشان می دهد که" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اشاره به ادعاهای دروغین در مورد Scarborough دخالت. "امیدوارم کسی مردم هستند رو پیدا کردن. قطعا بسیار مشکوک وضعیت. بسیار غم انگیز است."

اما این وضعیت نیست و مشکوک است. آن مورد بررسی قرار گرفته و Klausutis داشت به مرگ طبیعی مرده. و در عین حال در پیگیری بورس مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است اساسنامه محدودیت ها" نامیده می شود و برای یک بی اساس تحقیقات به یک منتقد برجسته خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار است که به وضوح زشت اما او یا قادر و یا تمایلی به رسمیت شناختن آن است. تماس خود را به صورت شفاف سیاسی تحقیقات به بی اعتبار تئوری های توطئه می میرم تولید عمده سرفصل در هر عصر قبلی اما در سال 2020 آن را فقط تهمت بودن مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سکربروق تئوری توطئه به دور از تنها یک تهمت قرار دادند و در طول روز سه شنبه رویداد. او را متهم کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) از اقدام "بسیار مشکوکی" با امتناع متعهد به اجازه می دهد 20000 نفر بسته به شارلوت عرصه را برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت حتی اگر کوپر آشکار عام دلایل که تمایلی به انجام این کار در زمانی که coronavirus موارد در دولت در حال افزایش است.

و تهمت نیز تلاش برای بی اعتبار ساختن ایمیل در رای گیری گفت: این امر "نابود کردن کشور ما" و منجر به "تقلب در سیستم" — حتی اگر پنج کشور از جمله محافظه یوتا در حال حاضر خود را انجام انتخابات تقریبا به طور کامل با پست الکترونیکی-در برگه های رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف شنبه و یکشنبه در زمین گلف, در عین حال او می خواهد مردم به این باور است که وادار متحده به بازگشایی اماکن عبادت چیزی است که او کشنده جدی در مورد انجام. مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا باید قدرت به دنبال از طریق این تهدید که او برای اولین بار ساخته شده در کاخ سفید به رویداد روز جمعه گذشته اما او در مورد به اجازه اساسی در راه از او روایت است.

خواسته در روز سه شنبه به جزئیات آنچه که قدرت را به او می دهد قدرت به نادیده گرفتن فرمانداران و نیروی باز کردن مکان های عبادت است که در حال حاضر ثابت شده باشد coronavirus بردار تهمت و ادعا کرد: "من کاملا می توانید آن را انجام دهید اگر من می خواهم" — اما نمی تواند به استناد به هر چیزی.

"ما بسیاری از راه های مختلف که در آن ما می تواند نادیده گرفتن آنها گفت:" بدون توضیح قبل از حرکت.

همه در همه, این رویداد هر دو یک رجعت به طولانی و در زمان بسیار مقابله اخبار همایش تهمت برگزار شد فقط در مورد هر روز در ماه مارس و آوریل — ساخته شده برای تلویزیون رویدادهای او به وضوح می برد اما که خود را در معرض جهل به پایان رسید و پس از مشاوران او بنا به گزارش ها به این نتیجه رسیدند آنها صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نمی تواند کمک کند خود را نادان و نظرات و تئوری های توطئه و بی اساس ادعا می کند تنها چیزی که او. اما در زمینه یک بیماری همه گیر او آمادگی برای و هیچ برنامه ای برای کشیدن کشور از, ناخواسته, کمدی به نظر می رسد کمتر سرگرم کننده تر از همیشه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب