مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا آلمان و ژاپن هستند "زیر با ما" در coronavirus پاسخ. هیچ شانس.

ایالات متحده به تحمل بیش از 78,000 coronavirus مرگ و میر به عنوان از آوریل 8 به مراتب بیشتر از دو دوم سخت ترین

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

ایالات متحده به تحمل بیش از 78,000 coronavirus مرگ و میر به عنوان از آوریل 8 به مراتب بیشتر از دو دوم سخت ترین-آمار کشور است. بر خلاف اکثر مقایسه با کشورهای مسیر هر روز تلفات هنوز معنی خم کردن در اینجا و نه تعداد موارد جدید تشخیص داده شده در هر روز.

در مقابل آلمان و ژاپن در ترکیب داشته اند فقط بیش از 9000 تایید Covid مربوط به مرگ و میر. هر چند ژاپن دریافت نمی کردن به یک شروع عالی تعداد موارد جدید در هر روز بوده است معلق در هوا در حدود 200 وجود دارد. در آلمان آن را حدود 1000. در هر دو مورد جدید مورد اعداد بسیار پایین نزدیک به 15,000 شناسایی شده در ایالات متحده در روز پنج شنبه.

قرار داده و موجز در حالی که هر دو کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با ویروس و زندگی به دور از عادی برای مردم وجود دارد همه گیر شده است تا حدودی تحت کنترل در آورد به حدی آمریکایی ها تنها می تواند از خواب. در اینجا در مقابل چیزهایی که واقعا بهبود و هیچ نشانه ای وجود دارد ما دولت فدرال قادر به چالش. در واقع آن را کاملا مخالف است.

و در عین حال به گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بگویید آن آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در حال شیفته خود پاسخ فوق العاده به رمان coronavirus و آنها زیر منجر می شود. آنها حتی به او گفت که به همان اندازه بر روی گوشی.

"من از صحبت با آنجلا مرکل امروز من صحبت با نخست وزیر آبه از ژاپن; من صحبت کرد و با بسیاری از رهبران گذشته بیش از چهار یا پنج روز. و بسیاری از آنها تقریبا همه آنها را — من می خواهم بگویم همه آنها را هر کس نمی خواهد می خواهید به آن اعتراف — اما همه آنها از نظر ما به عنوان رهبر جهان و آنها پس ما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا در طول یک دوربین جلسه در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صحبت کردن چگونه ما به ونتيلاتور و تست ظرفیت گسترش بیش از ماه گذشته یا بیشتر. اما آنچه که او به نظر نمی رسد به درک این است که چرا کشورهایی مانند آلمان و ژاپن تا به حال موفقیت های بیشتر حاوی اولیه شیوع کروناویروس آنها نمی نیاز به هواکش به عنوان بد است. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است در عادت مباهات در مورد چگونه ما انجام بسیاری از تست های بیشتر از کشورهای دیگر واقعیت این است که کشورهایی که این ویروس نمی چرخش به خارج از کنترل به عنوان آن را در اینجا نیست تا به حال به بازی سوس گوجه فرنگی مانند ما است.

در آلمان و ژاپن باید کمی نیاز به ما کمک کند و قطعا نمی تواند علاقه مند در زیر در این مسیر هستیم. مغلوب ساختن پیشی جستن اما در تلاش است که به نوبه خود بر سر آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, نظرات در مورد آلمان و ژاپن آمد لحظات پس از صحبت در مورد ما افزایش مرگ و میر به عنوان اگر آن چیزی است که او ناتوان به انجام هر چیزی در مورد. او مطلوب در مقایسه با وضعیت فعلی امور با یک سناریو است که در آن دولت فدرال به معنای واقعی کلمه هیچ چیز و سمت چپ به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی به مرگ است.

"بسیاری از مردم فوت کرده اند. که یک چیز ما می توانیم هر چیزی در مورد, متاسفانه," او گفت:. "آنچه می توانم بگویم این است که اگر ما آن را از راه های مختلف — اگر ما رفت 'گله' اگر ما فقط گفت: "بیایید بال آن' — ما امر شده ایم صحبت کردن در مورد اعداد که بوده است غیر قابل تحمل."

ضمنی در مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است این ایده که 2000 آمریکایی در حال مرگ از یک بعد از coronavirus است "پایدار است." به جای تلاش برای کاهش این تعداد توسط ترغیب مردم به ماندن در خانه و ادامه اجتماعی فاصله به سرعت گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است مخالف با تماس به صورت متحده به بازگشایی کسب و کار. مدل های پیش بینی است که پیروی از هدایت او در نهایت در نتیجه دهها هزار نفر از مرگ و میر قابل پیشگیری اما در این مرحله رئیس جمهور نگرانی بزرگتر این است که تلاش برای تبدیل coronavirus به یک موفقیت اقتصادی داستان.

چه جمعه سر گذاشته است که تا حد تهمت برنامه ریزی برای مقابله با کروناویروس آن را ترکیبی از عبور از باک به کشورهای ایمان و تغییر موضوع در هر زمان ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار در طول روز جمعه صورتی که "این است رفتن به دور در برخی از نقطه." فشرده به ارائه شواهد و مدارک او گفت: "من فقط تکیه بر آنچه پزشکان می گویند."

اما هیچ جدی دکتر معتقد است coronavirus را به سادگی به خودی خود ناپدید می شوند. بالا کارشناسان بیماری های عفونی در تهمت خود دولت حتی گفت تا publicly.

این اظهار نظر نه تنها نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای درک coronavirus مشکل است. او در پاسخ به خبری که کتی میلر دبیر مطبوعاتی برای مایک پنس تست مثبت برای coronavirus فریم آن را به عنوان یک استدلال در برابر مکرر تست.

"کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و پس از آن همه از ناگهانی امروز او آزمایش مثبت" نسبت ناروا گفت. "این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است."

اما میلر اخبار است که در واقع یک استدلال برای تست بیشتر و نه کمتر, به عنوان کل ایده این است که برای شناسایی و قرنطینه بدون علامت حامل (به عنوان او ادعا می شود) قبل از آنها در تماس با افراد دیگر و ناخواسته گسترش ویروس.

این هم یک استدلال برای پوشیدن ماسک. اما حتی زمانی که او تا به حال یک رویداد با سالمندان و جانبازان جنگ جهانی دوم در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19 روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن یک.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن