برج باغ بازارهای کشاورزان' آماده سازی برای بازگشت

برای بزرگنمایی کلیک کنید RFT فایل عکس برج گرو کشاورزان' بازار خواهد شد نگاه بسیار متفاوت این سال است.

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The Tower Grove Farmers' Market will look a lot different this year. - RFT FILE PHOTO
  • RFT فایل عکس
  • برج گرو کشاورزان' بازار خواهد شد نگاه بسیار متفاوت این سال است.

برای برج گرو کشاورزان' بازار بنیانگذاران پاتریک Horine به گرم شدن دمای نشانه آغاز کسب و کار خود را' فصل است. به طور معمول, هوای آزاد, مرکز خرید خواهد بود و به لبه پر شده با اصطبل برای فروشندگان است. تازه تولید خواهد بود برای همه برای خرید.

در این سال بازار ممکن است نگاه کمی متفاوت است. کمتر فروشندگان فضای بیشتر و دقیق اقدامات ایمنی در حال رفتن به در محل.

"ما در حال رفتن به شروع به کوچک ببینید که چگونه از آن می رود" Horine می گوید.

برج گرو کشاورزان' بازار و بلوار کشاورزان' بازار در ریچموند هیتس خواهد بود بازگشایی در هفته آینده شروع با محدود ارائه شده در مارس 9 در برج بیشه. بازار حرکت خواهد کرد از طبیعی آن نقطه به پارک دایره, درایو, پیکربندی شده است به دنبال دستورالعمل های ایمنی.

خریداران و فروشندگان در بازار خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. وجود خواهد داشت گچ نشانه گذاری برای حفظ خطوط در نظم و فروشندگان خواهد بود با فاصله بیشتر از هم جدا بیش از حد معمول با جداول جداگانه راه اندازی را انتخاب کنید تا مواد غذایی و پرداخت.

در حالی که با فاصله بیشتر از هم جدا نیز وجود خواهد داشت کمتر فروشندگان در بازار است. Horine می گوید: بیشتر فروشندگان ممکن است بعد از آن در سال, اما در حال حاضر آنها را به تلو تلو خوردن به منظور حفظ یک محیط سالم و امن برای خریداران.

"بازار کشاورزان همواره جامعه جمع آوری محل" Horine می گوید. "است که نمی خواهد همان خواهد شد این سال است."

به جای Horine می گوید آن را در یک مرکز خرید را احساس می کنید. محیط زیست در فضای باز اجازه می دهد برای هوای تازه بر خلاف داخل فروشگاه. پارک نیز باز خواهد شد و به مردم اجازه می دهد تا فاصله خود را زمانی که آنها نیاز به یک استراحت. کمتر فروشندگان به معنای فضای بیشتر در بین اصطبل اما پول کمتر برای بازار است. Horine تلاش عمدتا با زمانی که برای باز کردن اما در نهایت کشاورزان شد عامل تصمیم گیری است.

"در ماه آوریل آن را OK [برای باز نمی شود چرا که] تولید نیست تمام راه آماده است. این محصولات در حال رشد و [كشاورزان] در حال برداشت و آنها نیاز به یک محل برای فروش" Horine می گوید. "که آنچه را ما برای به دست آوردن یک طرح در محل. آن را قطعا رفتن به یک چالش برانگیز سال است."

برج گرو کشاورزان' بازار ادامه خواهد داد در صبح روز شنبه از طریق فصل و سه شنبه بازار خواهد شد و از 4 تا 7 بعد از ظهر شروع مریم 19. بلوار کشاورزان' بازار خود را آغاز یکشنبه عملیات در تاریخ 17 مه در فضای بیرون از منزل در بلوار مرکز خرید در ریچموند هیتس.

بخش عمده ای از بازار سود در اجاره کردن اصطبل و فروشنده هزینه. برخی از فروشندگان را انتخاب کرده اند به بازگشت در تمام این فصل است.

"ما از دست یک زن و شوهر از فروشندگان زیرا آنها می دانستند که این چالش ها از فصل آینده فقط بیش از حد" Horine می گوید.

بازار را می دانیم که چه نوع از موقعیت آنها از نظر مالی در ماه جولای. بیشتر فروشندگان انتظار می رود برای پیوستن به این بازار به عنوان فصل می رود. آنهایی که شرکت با چالش تطبیق با یک واقعیت جدید است. اکثر فروشندگان را مجبور به استفاده از یک فرم تماس با ما پرداخت. دیگران مانند Amish و کشاورزان هنوز هم مجاز به استفاده از پول نقد.

"این می تواند انجام شود در یک شیوه ای که در آن یک نفر خواهد بود و دست زدن به پول و یک نفر خواهد بود و دست زدن به مواد غذایی" Horine می گوید. "ما در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی و از آن خواهد شد یک فضای امن برای همه است."

در یک سال معمولی بازار دارای سه ستون به آن کسب و کار: یک جامعه جمع آوری و فضای توانایی توزیع مواد غذایی تازه به منطقه و حمایت از تولید کنندگان محلی. با اولین ستون غیر ممکن است در حال حاضر Horine امید به تمرکز بر روی دو نفر دیگر. او می گوید که بر اساس سال های گذشته بازار قوی مواد غذایی محلی سیستم.

"اگر ما می توانید از طریق این فصل آوردن یک منبع خوبی از مواد غذایی به بازار و ما می توانیم نگه داشتن ما کشاورزان و فروشندگان باز و در کسب و کار است که برای رفتن به یک دستاورد" Horine می گوید. "ما خوب و قوی مواد غذایی محلی سیستم بر اساس سال خوب سال و خرید در بازار کشاورزان مردم کمک خواهد کرد که قدرت و آن را به نگه داشتن آن سالم و دست نخورده از طریق 2021."

برج گرو کشاورزان' بازار باز خواهد بود 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر در روزهای شنبه و 4-7 بعد از ظهر روز سه شنبه. بلوار کشاورزان' بازار باز خواهد بود 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن