به اعتراض و (رد) در خدمت

در جولای 4, 2019, تمپه, آریزونا, افسران پلیس به خشم آمده بودند. پس از ورود به یک استارباکس محلی و حلق آویز در

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

در جولای 4, 2019, تمپه, آریزونا, افسران پلیس به خشم آمده بودند. پس از ورود به یک استارباکس محلی و حلق آویز در اطراف خود را با نوشیدنی های barista آمد و خواسته آنها را به حرکت و یا ترک گفت و خود را در لباس شخصی حضور داشت و یکی دیگر از مشتری ناراحت کننده است. افسران چپ اما به سرعت در زمان به رسانه های اجتماعی درخواست مردم به "کمپرسی استارباکس" را به عنوان "درخواست ساخت در همه حمله شد." در بیانیه ای استارباکس را محکوم کرد barista رفتار گفت: افسران "باید استقبال شده و تحت درمان با عزت و احترام ما همکاران (کارکنان)."

این حادثه از افسران تحت درمان به اولویت خود را در یکی از بسیاری که آیا این درخواست مودبانه به ترک داشتن کلمه "خوک" نوشته شده در فنجان قهوه یا اینکه لحظه ای نادیده گرفته شده در یک مشغول استارباکس (که استارباکس بستری در بیانیه ای که "دو رودخانه نمایندگان نادیده گرفته شد برای حدود پنج دقیقه"). در سال های اخیر پلیس محروم بودند در یک arby's در فلوریدا و در Whataburger در تگزاس که در آن یک کارمند حاضر به آنها خدمت می کنند چرا که او گفت: پلیس مورد ضرب و شتم بود تا دوست پسر خود را. هر بار غذا ایجاد معمولا کمیته انضباطی به تذکر و یا آتش سوزی کارمند مسئول و برخی از مسائل بیانیه ای در مورد چگونگی پلیس سزاوار ما نهایت احترام.

که اجرای قانون می تواند بی احترامی در تکان دهنده بود برای بسیاری از بیشتر از همه افسران درگیر است. همه ما احتمالا در یک رستوران یا کافه که در آن ضرب و شتم پلیس, تفنگ برجسته در آن جلد چرمی قرار داده شده است درمان ترجیحی به دلیل کار و فراگیر ادراک از پلیس به عنوان حافظ صلح و محافظ.

اما خشونت پلیس شده است یک موضوع برای چندین دهه و چیزی در مورد تظاهرات در اطراف قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تونی McDade احساس می کند متفاوت است. تظاهرات علیه خشونت پلیس و ضد سیاه خشونت اتفاق می افتد شده است به طور مداوم برای بیش از یک هفته در حال حاضر با وجود حکومت و پلیس با خشونت و گروه های اوباش در "گشت." شده است وجود دارد قابل لمس تغییر در افکار عمومی در مورد پلیس به نقطه که در آن چند شهرستانها با توجه به چشمگیر کاهش بودجه برای نیروهای پلیس و در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد, یک عضو شورای شهر است در حال حاضر آشکار خواستار به انحلال پلیس به طور کامل. طبعا کسانی که در صنعت خدمات ایمنی نمی از خشم نسبت به اجرای قانون است. و از آنجا که برخی از کارکنان رستوران در حال صحبت کردن در برابر خدمت شناسایی افسران پلیس که حضور به طور فزاینده ای آنها را و مشتریان خود احساس می شود.

در روز سه شنبه, کارکنان راه می رفت از کار در کنددو Tacos مستقر در اوهایو زنجیره ای بعد از اینکه از او خواسته به تحقق نظم اوهایو گشت بزرگراه افسران در میان تظاهرات. "من فقط احساس نمی راحت ساخت که منظور" یک کارمند گفت: خوار. آنها و همکاران گفته شد که شرکت در جهت خوب بود و هیچ کس نمی خواهد از دست دادن شغل خود را برای انتخاب به انجام آن است. آنها بازشماری که یک مدیر منطقه در ابتدا گفت که کسانی که حاضر به وعده های غذایی اخراج می شود و پس از آن "تعقیب ما و اساسا روشن ساخته است که ما در حال اخراج: اگر ما انتخاب به ترک شما در حال ترک." این حادثه الهام گرفته از دیگر کنددو کارکنان به ایجاد یک بیانیه عمومی علیه مدیریت و خواستار آنها اهدا به مینیاپولیس آزادی صندوق و علل دیگر و ختم مدیر منطقه. آنها خواستار پایان دادن به انجام همه قانون اجرای دستورات است.

روز چهارشنبه کارکنان در فیلادلفیا ساندویچ فروشگاه Di Bruno وارنر همچنین صحبت کردن در برابر خدمت ، یک محل Di Bruno وارنر تا به حال نوشته شده از یک نشانه در آن سوار-پنجره پیش از آن در هفته ارائه رایگان ناهار و نوشیدنی به تمام وظیفه افسران. در نامه سرگشاده ای ضمن محکوم نمودن این سادگی کارکنان توضیح داد که Di Bruno وارنر تا به حال نیز معاف پلیس از پوشیدن ماسک در داخل کسب و کار یک تخلف دولت از قوانین به آنها داد و دیگر درمان ترجیحی. توسط پنجشنبه, این شرکت عذرخواهی کرد و اعلام کرد آن را لغو وعده غذایی رایگان در سیاست گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: "ما درک کارکنان و جامعه برای تشویق گفتگو و رشد... ما می دانیم که توانایی ما برای تکیه بر کمک به پلیس برای محافظت از فروشگاه ما در زمان ناآرامی یک امتیاز است که بسیاری از ما در شهر و کشور شده اند فراهم است."

آن را سخت به دلیل خدمات مواد غذایی کارگران خواهد بود ساکت به خدمت یونیفورم افسران حتی در خارج از یک هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس. مطالعات به طور منظم نشان می دهد که مردم به خصوص مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ کمتر احساس امن در حضور پلیس است. و با توجه به این که اقلیت کارگران را تشکیل می دهند یک مقدار نامتناسبی از صنایع غذایی را حتی در لباس افسر پلیس چیدن یک قهوه می تواند به راحتی به یک کارمند نگرانی برای ایمنی خود را.

با توجه به فدرال حقوق مدنی قانون از سال 1964 آن را غیر قانونی است به صورت خصوصي در محل های عمومی اسکان مانند یک هتل یا رستوران به رد خدمات به کسی بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و یا منشاء ملی. ADA ممنوع امتناع از خدمات مبتنی بر ناتوانی و دادگاه هنوز در حال تصمیم گیری در مورد گرایش جنسی و هویت جنسیتی. اما در حالی که لوئیزیانا با تصویب قانون ساخت آن را یک جنایت نفرت به هدف قرار دادن یک افسر پلیس امتناع از خدمات بر اساس یک حرفه و یا ساز و برگ است به طور کلی در نظر گرفته تبعیض است.

اما امتناع یا اعتراض درمان ترجیحی برای افسران پلیس نیز نیاز به حضور افسران پلیس برای شروع با چیزی است که برای بسیاری از غیر زنجیره ای و یا کمتر بازی گاه به گاه رستوران مسئله است. Josey بیکر, شرکت صاحب آسیاب در سان فرانسیسکو می گوید که در حالی که هیچ یک از کارکنان عضو مورد نیاز است برای شرکت در یک تعامل مشتری است که باعث می شود آنها احساس ناامنی "واقعیت این است که ما به سختی دریافت هر گونه افسران پلیس به عنوان مشتریان" بنابراین سیاست امتناع از خدمت آنها خواهد بود بیشتر از یک ژست نمادین. "ما فکر می کنیم عمل موثر تر است و لازم است به خصوص از مردم با امتیاز," او گفت:. به جای آسیاب است که تلاش و تمرکز خود را اهدا به قید وثیقه بودجه و سازمان های محلی انجام ضد نژادپرستانه کار می کنند.

برای بسیاری از رستوران ها ارائه رایگان مواد غذایی و تسریع خدمات به پلیس راه بود به تشکر از آنها را برای خدمات خود را با خدمات درک شده به عنوان یک کامل خوب است. اما آن را همیشه به حال یک جریان پنهانی عوض — مراقبت از آنها و آنها را به نگه داشتن یک چشم را برای شما. انتظار می رود حرکت داده تحت پوشش مهربانی با تهدید معلق در هوا را در جایی خارج از صحنه نمایش. اما البته که حتی ضعیف وعده مراقبت گرفته شده مورد نیست برای همه است. دیوید McAtee که زد یک کباب پز ایستاده در لوئیزویل, کنتاکی, استفاده می شود به طور منظم به مواد غذایی رایگان به پلیس با توجه به دیگر مردم محلی است. او به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در ژوئن 1, بعد از سرو غذا به معترضان.

حداقل واکنش را از این کارگران مواد غذایی ممکن است سیگنال تغییر اتفاق می افتد در جریان اصلی درک عمومی از پلیس و ایجاد پلیس در نظر بگیرید که چرا بسیاری از احساس نا امن خود را صرف حضور. که به منظور بلند اما حداقل آنها می توانند پرداخت خود را برای ساندویچ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب