کاشی لعاب تعریف زیبایی از اوایل جنوب کالیفرنیا

تریسی کنراد ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 1:19 PM EDT Jun 3, 2020این فرمول شیمیایی برای کاشی لعاب بودند top sec

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

این فرمول شیمیایی برای کاشی لعاب بودند top secret. تولید کنندگان و هنرمندان ایجاد فراوان رنگ ها و الگوهای به زر و زیور اراستن شیک ترین خانه ها در کالیفرنیا از سال 1920 شد مراقب باشید به نگه داشتن آن اسرار است. شرکت های کوچک ساخت قرار دادی صنعتگر کاشی نشو و نما و اجناس خود را یک تاثیر ماندگار در جهان بزرگتر و تعریف زیبایی که برای کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا به طور خاص است که هنوز هم شناخته شده است.

در سال 1915 پاناما و اقیانوس آرام در نمایشگاه بین المللی برگزار شد و در سن دیگو جشن افتتاح کانال پاناما ایجاد کاشی شوق و در روند یک طراحی کاملا جدید زیبایی شناسی کاملا مناسب به گوارا کالیفرنیا آب و هوا. برترام Goodhue انتخاب شده و به عنوان استاد معمار و با Carleton وینسلو خود را به عنوان ستوان آگاهانه اجتناب رسمی دانشکده هنرهای زیبا معماری فرم ها و قرار ملاقات های قبلی نمایشگاه بین المللی. به جای ساختمان ها در سن دیگو را اختراع چیزی کاملا جدید درآمد خود را تعیین به عنوان احیای مستعمرات اسپانیا یا اسپانیایی مدیترانه احیای. و این مصرانه خواست تا "بومی تاریخی بومی سبک" مورد نیاز شمع و شمع های تزئینی و کاشی.

بازدید کنندگان این نمایشگاه بودند شگفت زده شده توسط زرق و برق دار معماری ایجاد شده به طور خاص برای این نمایشگاه و آن adorning کاشی. شامل ضخامت سیمان و یا adobe دیوارهای آجری صدر با خاک رس قرمز بشکه کاشی ساختمان خیره کننده بود. کشنده حیاط بودند متحرک با چلپ چلوپ از كاشي چشمه. قوس خوشحال آن عبور خود را در زیر کاشی کاری-تاب underbellies. پله ها رو به افزایش بر لایه و لایه ای از کاشی چسبیده به بیرونی ساختمان در کنار آهن نرده. وجود دارد به طور کامل کاشی کاری اتاق ها: کف, دیوار و سقف زحمت تنظیم اینچ در یک زمان. شومینه را احاطه کرده و تپش قلب برجسته فراوان را نمایش می دهد. و البته مبلمان به همین منصوب با كاشي tabletops جداول گاه به گاه و همراه با روغن کوزه و تزئینی روایت پلاک.

زرق و برق دار نمایش ایجاد فوری تقاضا برای کالیفرنیا کاشی. بین سالهای 1915 و اوایل دهه 1930 بیش از یک صد کارخانه کاشی متولد شد. مالیبو سفال, تیلور Tilery, Catalina سفال trish witkowski کالیفرنیا رس محصولات شرکت Claycraft و Gladding, McBean شرکت استخراج خاک رس استخدام صدها نفر از کارگران بنا کوره های عظیم و کارخانجات. رقابت برای بهترین طراحی استعداد و تجربه جدید با لعاب فرمول آنها نوتبوک مقادیر عظیمی از تزئینی کالیفرنیا کاشی. محصولات خود را در صدر و floored ساختمان در دانشگاه ها ، ایستگاه های قطار و کتابخانه ها و همه شیوه ای از ساختمان های مدنی.

استعماری اسپانیا احیای سبک معماری کاملا مناسب به صحرا و این روند به سرعت گسترش در اینجا. شیک ترین و مطلوب خانه ها و هتل ها در دهه 1920 ساخته شده در این سبک و برجسته کاشی که تعریف زیبایی.

برجسته معمار گوردون کافمن طراحی جذاب, اما, کوچک, یک اتاق خواب و خانه برای والتر مورگان که تبدیل به nidus برای La Quinta هتل, خانه های ییلاقی و حمام همه پاشیده با کاشی.

نلی Coffman داوطلب خدمت سربازی به کمک تام o'donnell برای تبدیل Desert Inn از clapboard و چادر مسکن به خشنود اسپانیایی مدیترانه احیای سبک بود که تمام خشم. اودانل در خانه ساخته شده است در ازای وام خود را به Coffman, ویژه, trish witkowski, S&S شرکت کاشی و آمریکا سفال و کاشی در آشپزخانه و حمام. طبقه بودند توسط Gladding, McBean با مالیبو سفال کاشی درج. Coffman خواهد طبقه جدید هتل با همان بفرس و دو اینچ حکاکی آبی درج.

تاجر فوق العاده والتر Kirschner را 1937 پیر لاس پالماس اقامت کشیده بیش از سه مقدار زیادی شد و یک کاشی tour de force. پر شده با Claycraft و مالیبو کاشی در یک mélange از رنگ و الگوی عملا هیچ سطح باقی مانده بود. استخر شنا به پایان رسید كاشي و احاطه شده با کاشی کاری ستون صدر با جهان نور لامپ. در پایین یک مربع كاشي ترنج وسعت استخر مشخص مرکز آن است. وجود دارد استادانه درست شده کاشی نقاشی دیواری از یک طاووس در لبه باغ. Kirschner بعد از برج در مرتع پرورش احشام در Indio بود و حتی بیشتر تزیین.

مارشال ویلکینسون هالیوود معمار که طراحی شده برای خانه های Alan Ladd, Fred Astaire, Douglas Fairbanks Jr. و Carole Lombard طراحی El Encanto آپارتمان در احیای سبک مملو از کالیفرنیا کاشی.

Harry J. Williams, پدر مدرن معمار استوارت ویلیامز با استفاده از این سبک برای La Plaza مخلوط-توسعه استفاده از او برای طراحی جولیا Carnell. این ساختمان قرار دارد فروشگاه دختران و راننده بالا و قیمت فروشگاه زیر و برجسته سفال doggie چشمه آب برای عبور پیاده و حیوانات خانگی خود را در کف دره عمیق و باریک است که زنده می ماند امروز.

یکی از بهترین تاسیسات کاشی در کل کویر ممکن است در بر داشت Newhall خانه در فیلم مستعمره محله در پالم اسپرینگز. Newhall, از این شهر که نام خود را خرس بازنشسته شده بود به والنسیا, اسپانیا در یک ملک به نام La Chureya — مرغی شبیه فاخته تکزاس — و خود را احاطه شده با درختان پرتقال. وعده داده شده همان اگر او را از بازگشت به کالیفرنیا خانه در اینجا تکرار اسپانیایی سبک و باغ و هشت افسانه ای کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی یادآور بهترین اسپانیا ارائه شده بود. یک حمام کاشی برجسته از عمیق ترین نیمه شب آبی رنگ قابل تصور است.

Invernada از سال 1935 "زمستان" خانه Tillie Lewis, آسوشیتد پرس' 1951 بازرگان از سال به لطف هوش کشت گوجه فرنگی ایتالیایی برای توده بازارهای لذت بخش نمونه ای از احیای سبک و واقع شده است در کل شهرستان را مسدود کند.

آرتور بورن وارث چرخ خیاطی سینگر ثروت سفارش والاس نف خوب پزشک, اسپانیایی, استعماری, احیای معماری برای ساخت به او مرکب در پالم اسپرینگز در سال 1933. به شکل U اطراف کاشی کاری استخر شنا, بسیاری از طراحی اصلی و کاشی از دست رفته است و از طریق این سال, اما این عکس های تاریخی گواه جذابیت سبک و کاشی آن را در 1920s.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از نمونه های خوب برای بازشماری. دیگر جنوب کالیفرنیا, مکان, مانند سانتا باربارا و رانچو سانتا فه را اتخاذ احیای سبک و رنگارنگ آن کاشی برای خوب دیکته که همه ساخت و ساز جدید اتخاذ آن کنوانسیون است. در دهه های غالب سبک ساختمان در صحرا بود. اما پس از جنگ جهانی دوم وجود دارد خواهد بود هجوم مدرن معماران و رویکرد مینیمالیستی به ساختمان شیک شد. کاشی های رنگارنگ تولید شده توسط راز فرمول لعاب از 1920s دیگر مورد نیاز است.

بیشتر: Nelda Linsk عشق از پالم اسپرینگز و "مفرد درخواست تجدید نظر' از باریک Aarons' نمادین 'استخر و شایعات بی اساس'

بیشتر: Stephen ویلارد خود را تیز, عکاسی, هنر در آن شهر در حال توسعه از پالم اسپرینگز

بیشتر: ارل Cordrey و ماموریت خود را برای استفاده از هنر گویا به تعریف دوباره کمی در شهر پالم اسپرینگزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن