بلیط های در فروش در حال حاضر برای سنت لوئیس' Pop-Up از درایو تئاتر

برای بزرگنمایی کلیک کنید عکس از طریق Drive-in Movie Club برخی از تصاویر تبلیغاتی ما ترک با سوالات بیش از

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Some promo pictures leave us with more questions than answers. - PHOTO VIA DRIVE-IN MOVIE CLUB
  • عکس از طریق Drive-in Movie Club
  • برخی از تصاویر تبلیغاتی ما ترک با سوالات بیش از پاسخ.

ما معمولا صرف تمام تابستان عرق کردن در هر یک از دیگر در کاردینالز بازی اما با توجه به در جریان همه گیر سنت Louisans باید برای پیدا کردن راه های جدید برای لذت ببرید در این فصل است.

این مشکل فقط می دانم چگونه به نگه داشتن خانواده خود را امن در این زمان, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای سرگرمی. و به جای دیگری مراجعه به پارک این July شما می توانید بار بچه ها به ماشین برای اجتماعی-فاصله مینی تعطیلات.

درایو در فیلم باشگاه در حال آمدن است به سنت لوئیس از جولای 16 تا 19 و در این pop-up از درایو به نظر می رسد سرگرم کننده برای تمام خانواده است. (یا یک نقطه بزرگ برای یک شب تاریخ.) درایو در فیلم باشگاه خواهد بود با نشان دادن یک فیلم متفاوت در هر شب. در برنامه Bohemian Rhapsody, Deadpool, بزرگترین شومن و مبارزه با باشگاهوجود دارد کمی چیزی برای همه.

و به جای گران توقف در امتیاز شمارنده در این رویداد شما و بچه ها می توانید پاپ کورن آب نبات و نوشابه همه تحویل مستقیم به ماشین خود را.

قیمت 30 دلار در هر خودرو و مواد غذایی و آشامیدنی (persian) افزودنی های اضافی هستند. به کتاب نقطه خود را و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر ، zip-tickets.com.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب