تهوسند پلمس مرد متهم به سرقت خودرو, سرقت ولگردی و قانونی شکنی در Coachella Valley

اخبار شهر خدمات منتشر شده 7:23 PM EDT آوریل 2 سال 202025 ساله گناهکار با حکم برای دستگیری او در دو کشور دستگیر

توسط NEWSOULS در 14 اردیبهشت 1399

25 ساله گناهکار با حکم برای دستگیری او در دو کشور دستگیر شده بود روز شنبه به ظن ارتکاب چندین منازل به قصد سرقت و خودرو دزدی در سراسر Coachella Valley در هفته های اخیر رودخانه شهرستان کلانتر بخش گزارش شده است.

تره مایکل ساترلند گرفته شده بود را بازداشت حدود ظهر در یک خانه در 72000 بلوک وارنر جاده در تهوسند پلمس و رزرو در شهرستان ریورساید زندان در Indio به ظن سرقت و در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و به عنوان یک گناهکار در اختیار داشتن یک سرقت, handgun, با توجه به Sgt. کریستوفر Terne.

در طول بازداشت مقامات کشف و ضبط یک سرقت handgun و دیگر اموال به سرقت رفته مهمات و ابزار سرقت, مواد مخدر, و مواد مخدر متعلقات با توجه به کلانتر.

ساترلند بازداشت ناشی از تحقیقات توسط نخل کویر سرقت سرکوب واحد به یک سری از منازل به قصد سرقت و خودرو دزدی گزارش شده در سراسر منطقه بیش از چند هفته اما جزئیات در مورد جرائم منتشر نکرده بودند.

ساترلند به حال حکم فعال کردن برای دستگیری او در کنار رودخانه شهرستان برای تخطی از قانون در اختیار داشتن مواد مخدر مورد از اکتبر گذشته پرونده های دادگاه نشان می دهد. کلانتر مقامات گفت که او نیز می خواست در واشنگتن به اتهام فرار یک افسر صلح.

ساترلند قبلا به اتهام نامشخص جنایت اگر چه نه در Riverside County, سوابق نشان می دهد.

زندان سوابق نشان می دهد ساترلند منتشر شد, در روز جمعه بعد از ارسال $15,000 وثیقه. او انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در ماه سپتامبر.

هر کسی با اطلاعات اضافی در این تحقیقات خواسته شد تا در تماس کلانتر معاون Trevor هنسون در 760-836-1600. Tipsters می توانید تماس به صورت ناشناس در 760-341-7867 و مرجع حادثه #O201220016.

آفتاب صحرا خبرنگار شین Newell کمک به این گزارش.

سرقت: چهار بازداشت شده در Cabazon پس از مقامات بازیابی بیش از 200K $از مغازه به سرقت رفتهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن