این هفته در Infinite: اگر وس اندرسون کارگردانی یک قرنطینه فیلم ؟

سلام از کالا' دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده ا

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

سلام از کالا' دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده از این فضا برای به روز رسانی همه شما در چه اتفاقاتی در جهان از Infinite. آیا چیزی وجود دارد که شما می خواهید برای دیدن بیشتر ؟ کمتر از? متفاوت است ؟ ایمیل rebecca.jennings@vox.comو به اشتراک کالا' عضویت در خبرنامه اینجا.

شما مجاز به بی فایده در قرنطینه اما در اینجا مصاحبه ای با یک زن است که بسیار نیست: 26 ساله Madelaine ترنر در لانگ بیچ کالیفرنیا فیلم برداری چه اساسا کل وس اندرسون فیلم بر روی تلفن خود را که پس از آن زمان بیش از اینترنت.

که حتی نه تنها زمین کامل Infinite طنز او ایجاد شده در این ماه: یکی وجود دارد در مورد یک تریلر برای یک زمان انگلیسی, دوره, درام و دیگری skewering سیاه-و-سفید اسکار طعمه مورد زنان افسرده اجتناب از پست های صوتی از خود را دارد. سرگرم کننده واقعیت: او یک حرفه ای فیلمساز و آن را تنها در زمان مانند سه ساعت! در ضمن این آخر هفته من bragged به همه من می دانم که من لازانیا.

چگونه می خواهم شما را به Infinite?

من یک خواهر بزرگ به راه دو خواهر و برادر کوچکتر یک برادر که 17 و یک خواهر که 15 و بنابراین من سعی کنید به نگه دارید تا با آنها. برادر من رو در Infinite و او واقعا آن را دوست داشت و یک گروه که در آن او می تواند خلاق باشد بنابراین من در آن مرتب کردن بر اساس از ابتدا فقط به تماشای, و سپس من در بر داشت که پلت فرم بسیار سرگرم کننده برای فرایند خلاق است. من گفتم: "اوه شما می توانید انجام این کار بسیار با آن!"

چگونه می خواهم به شما می آیند تا با ایده ایجاد وس اندرسون طنز?

من یک Infinite برگردان های ترسناک در انگلیسی دوره قطعات و من واقعا فکر نمی کنم که کسی دیگه مثل آن و یا آن را ببینید. من گفتم که: "این است Infinite جمعیت شناختی. این است که صرفا افراط است." و مردم واقعا دوست داشتم که. بسیاری از مردم اظهار نظر در این ویدئو "اوه این مثل این است که وس اندرسون در دیدار جین آستن."

من فقط بیدار شد روز دوشنبه و من گفتم: "من باید انجام وس اندرسون در قرنطینه خواهد بود که واقعا خنده دار است." روز دوشنبه روز من خاموش, بنابراین من سرگردان از طریق آپارتمان بیرون کشیده و تصادفی knickknacks و هر چیزی که من می توانید ببینید که حس را در وس Anederson جهان است. آنچه که من استفاده می شود به عنوان زمینه شد بسته نرم افزاری از پارچه مادرم بود و من مجبور به خانه را در برخی از نقطه آنها شده بود هل کمی کمد برای سال. پس من نوعی فقط از آن ساخته شده به من رفت و آن را به پایان رسید تا تبدیل شدن واقعا سرگرم کننده است.

آیا شما یک پس زمینه در تولید فیلم و یا این همه جدید به شما ؟

تمام تصویری مسائل من انجام شده است خود آموخت. من استفاده می شود به کار برای یک شرکت مد و هنگامی که آنها شروع به تعمق به این ویدئو دنیای من بود "حتما من این است." من آشنا با نرم افزار ویرایش و رنگ بندی و چیزهایی مانند آن است و سپس کمی مستقل کار می کنند اما در بیشتر قسمت ها, من واقعا شیرجه زده هر نوع تولید فیلم حرفه ای.

هنگامی که شما شروع به آن را متوجه مصرف کردن ؟

من آن نوشته شده و افرادی که به دنبال من بودند واقعا هیجان زده در مورد آن و برچسب زدن مردم است. یک ساعت یا بیشتر بعد از آن تا به حال آمار 50,000 دوست دارد و من مانند "سرد است که شگفت انگیز است! من هیجان زده هستم." وقتی که من از خواب بیدار در صبح آن را به حال 200,000 را دوست دارد. من نوشته شده آن را در خود Instagram جایی که من مانند 1,000 پیروان و من گفتم که "بساز! همه مردم من به مدرسه رفت با آن را دیده اند! ما در حال انجام است." و سپس این صبح هنگامی که آن را در توییتر که زمانی که آن را تبدیل به یک معامله بزرگ است. امروز شده است نوع یک گردباد.

چگونه آن را همه را به شما احساس می کنید ؟

آن را واقعا سرد است. آن را قطعا احساس می کند مانند یک کمی از فشار است. برای بیشتر قسمت ها, فیلم های من است که من را بسیار واقعی به من, اما آنها بسیار احمقانه و آنها بسیار مسخره و عجیب و غریب. این یکی خیلی بیشتر عمدی و سازمان یافته و بسیار بصری متهم شده است. بنابراین اگر وجود دارد یک دسته از افرادی که به دنبال من از این و آنها می خواهند که در همه زمان ها این بسیار زیبایی شخصیکه در استعمال کلمات صحیح محتوای مقدار زیادی از زمان است که واقعا آنچه من انجام می دهند. اما من فوق العاده هیجان زده برای دیدن که در آن این خواهد شد. با خودم می گفتم پس من ضربه 10,000 followers on Infinite من میخوام شروع یک کانال یوتیوب فقط برای تفریح است. و پس از چهار روز پیش به من ضربه 5,000 پیروان اما همانطور که از در حال حاضر من فکر می کنم من باید 23,000 پیروان بنابراین من احتمالا باید تنظیم حساب.

در حال حاضر است که شما از ویروسی هستند, خود, نوجوانان, خواهر و برادر حسادت ؟

اوه برادر من از من متنفر است. او نمی خواهید به صحبت کردن با من. او بسیار تلخ است. خواهر من هیجان زده و او را بخشنده تر در مورد این نوع از مسائل. اما برادر من عصبانی است. پس از قرنطینه است بیش از من قول داده که من و او را به برخی از TikToks با هم و او می تواند mooch من بد نامی.

  • 20 گروه های مصرف کننده می گویند که Infinite شکست خورده است را به رعایت شرایط قرارداد خود را با کمیسیون تجارت فدرال برای محافظت از حریم خصوصی فرزندان. در میان اتهامات ادعا می کند که Infinite هنوز حذف تعدادی از فیلم ها ارسال شده توسط کودکان زیر 13 سال از سال 2016 زمانی که Infinite بود که هنوز هم موسیقی.ly, و است که سن آن را تأیید فرایند شامل عمده راه گریز.
  • آستانه مصاحبه با Alex Stamos سابق رئیس افسر امنیتی برای Facebook در مورد چگونه Infinite می تواند آسیب پذیر به دروغ مبارزات در طول این سال انتخابات است. بزرگترین تهدید بالقوه می تواند از این واقعیت است که به عنوان یک تصویری-اولین پلت فرم, آن را بسیار مشکل تر برای جستجو در سایه محتوا از اگر آن را مبتنی بر متن.
  • خوار Papa john's pizza, مدیر عامل شرکت جان Schnatter کردم Infinite به لاف زدن در مورد خود 11 میلیون دلار عمارت در کنتاکی.
  • در افراد دیگر-که-اخبار وحشتناک یک مرد با بیش از 3 میلیون پیروان ریخته کل ذخیره سازی سطل پر از شیر و حبوبات و در کف یک حرکت مترو شهر نیویورک برای Infinite نفوذ. هاهاها بله شما واقعا pranked آن ضروری کارگران!

غلتکی اسکیت است که در حال حاضر رسمی ورزش همه گیر و نه فقط در Infinite. در یک قطعه Ana Coto, ویروسی غلتک اسکیت دختر که با پیوست نرم افزار در ماه فوریه و در حال حاضر بیش از یک میلیون پیرو گزارش BuzzFeed که در غلتکی اسکیت مارک های مانند dj m. o. d. اسکیت و ایمپالا توجه هستند یک افزایش در تقاضا. دیگران در رسانه های اجتماعی اشاره کرده اند که در غلتکی اسکیت در حال حاضر فوق العاده سخت برای پیدا کردن آنلاین و جستجوهای گوگل برای اسکیت رولر سر به فلک کشید از اواخر ماه مارس است.

تمام رشته های ورزشی از طریق دوره های دید و ربطی اما غلتکی اسکیت نشده به نظر می رسید به طوری aspirational از '70s (یا حداقل از بیانسه تصویری برای "ضربه"). به لطف یک محصول زیبا و خوش لباس رولر اسکیت بازان breezing از طریق ما Infinite تغذیه غلتکی اسکیت تبدیل به قطبی مقابل dreariness از قرنطینه: آن را در دسترس (همه شما نیاز به برخی از اسکیت برخی از زانوبند و خودتان) و در حالی که آن طول می کشد کمی تمرین قبل از شما احساس می کنید تا حدودی کمتر مانند یک بچه گوزن, برای بسیاری از ما زمان و به تازگی خلاصه آب و هوا هستند و همه ما رو.

در حالی که من به طور کلی یک فن از بیماری همه گیر در سرزنش این تصویری از یک AP Gov دانشجو جیغ از پنجره ماشین در ضد قفل معترضان بسیار خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب