این هفته در TikTok : همه می خواهند به "هدر"

سلام از خبرنامه دو بار در این هفته کالا! Rebecca Jennings روز سه شنبه ها ربکا جنینگز خبرنگار فرهنگ اینترنتی ا

توسط NEWSOULS در 18 شهریور 1399

سلام از خبرنامه دو بار در این هفته کالا! Rebecca Jennings روز سه شنبه ها ربکا جنینگز خبرنگار فرهنگ اینترنتی از این فضا برای به روز رسانی همه شما در مورد آنچه در دنیای تیک تیک تیک می چرخد استفاده می کند. چيزي هست که بخواي بيشتر ازش ببيني؟ کمتر از؟ متفاوت از؟ ایمیل rebecca.jennings@vox.com، و مشترک خبرنامه کالا در اینجا..

روزی، هنگامی که مورخان در مورد سال 2020 می نویسند، یک فصل کامل اختصاص داده شده به دانش آموزان TikToks در حال ساخت در حالی که در مدرسه زوم وجود خواهد داشت. من فکر می کنم آن را یک ویدیو از ده ها تن از بچه ها انجام جک پریدن از طریق اینترنت برای کلاس PE بود که در نهایت باعث شد من آن را از دست بدهند (حساب ارسال شده در آن به نظر می رسد کمی مشکوک بنابراین من نمی توانم تایید کند که آیا آن را از یک مدرسه واقعی است، اما تصویر در مغز من برای همیشه تسلیم باقی خواهد ماند).

اما این فقط یکی از بسیاری از فیلم ها در TikTok در طول دو هفته گذشته به تصویر می کشد ناجوری غیر قابل تحمل از یادگیری از راه دور است. یکی به تصویر می کشد سکوت حوصله یک اتاق برک آوت با همکلاسی های خود را وجود دارد, یکی در مورد چگونه معلمان اساسا همیشه می دانند زمانی که شما در حال به هم زدن در اطراف, و یکی که در آن یک بچه جعلی ربوده شده در اتاق خوابگاه خود را. هر کدام نشان می دهد که پدیده مدرسه اینترنتی چقدر عجیب و غریب است و تمام تلاش های ما برای بهتر کردن آن چقدر شکست خورده است.

فراتر از سپاسگزار کردن من من دیگر در مدرسه نیست، این فیلم ها جذاب است. هیچ نمی داند چه اثر یک سال یا بیشتر از دوری اجتماعی خواهد بود در جوانان -- دانش آموزان در سال 2020 به معنای واقعی کلمه خوکچه هندی در یک آزمایش هیچ یک از آنها ثبت نام برای -- و یا چگونه بسیاری از بچه ها در نهایت بیمار و یا بدتر با توجه به اصرار مالی رانده شده در مجبور کردن آنها را به زندگی در محوطه دانشگاه. چيزي که ما ميدونيم اينه که مدرسه زوم نوع جديدي از شوخ طبعي دستک ها رو پرورش داده و به احتمال زياد فقط بلکر ميشه

مذاکرات مربوط به فروش TikTok به دلیل قانون جدید چین محدود کننده صادرات فن آوری کند شده است. هيچکي نميدونه چه اتفاقي داره ميفته! افرادی که برای صندوق خالق TikTok ثبت نام کرده اند ادعا می کنند که آن را باعث افت عمده ای در نظر شمارش. این صندوق، که TikTok در تابستان امسال اعلام کرد، متقاضیان را ملزم به 18 یا مسن تر و حداقل 10،000 پیروان، اما بسیاری از متقاضیان در حال حاضر می گویند که آنها شده اند "shadowbanned" و متهم شرکت عمدا پنهان کردن فیلم ها به طوری که مجبور به پرداخت در هر مشاهده - یک صوتی محبوب در مورد برنامه گفت که TikTok می پردازد $1 در هر 30,000 بازدید. صدا ادامه می دهد: "بچه ها، تنها افرادی که از این سود می برند در حال حاضر از TikTok از حمایت مالی و مشارکت سود می کنند." شارلی داملیو در نوجوانی در حال نوشتن کتابی در مورد چگونگی پیمایش رسانه های اجتماعی و چگونگی «مثبت ماندن در برابر قلدری سایبری» است. در اینجا یک داستان بسیار سالم در مورد سیاه چال ها و اژدها TikTok.

وجود دارد، همانطور که اغلب در اینترنت چنین است، با این حال یک کلمه جدید دیگر برای توصیف نوع خاصی از زن زیبا است. اون کلمه "هدر" ه، همونطور که تو هدر هستي، يا "اون خيلي هدر ه" این نام از آهنگ کونان گری "هدر" می آید که در آن گری کرونز در مورد عشقی ناآرامی به کسی که عاشق شخص دیگری است، به نام هدر ("اما شما او را بهتر دوست دارید/کاش هدر بودم"). این آهنگ بسیار غم انگیز است، بدیهی است، با گری هر دو اشه به هدر بلکه به نوعی نفرت از او، احساس بسیار نسبی برای هر کسی که به دبیرستان بوده است.

هنگامی که آهنگ منفجر در TikTok در اوایل سال جاری ، بنابراین بیش از حد کوتاه از آنچه "هدر" است ؛ بسیاری از دختران شروع به ساخت فیلم از هدر در زندگی خود و گریه آنچه که آنها را ندارم، اغلب بازیگران دختران خوشحال به دنبال در یک زمینه از آفتابگردان در اینستاگرام. دیگران فیلم هایی مانند "مادرم هدر اصلی بود" با عکس های خانوادگی از سال های ۷۰ و ۸۰ ساخته اند. بعضي وقتا، هدر خود گذشته شون ه.

در طول چند هفته گذشته، "هدر" کمتر در مورد غم ذاتی میم و بیشتر از یک تروپ TikTok، مانند دختران VSCO و یا پسران الکترونیکی تبدیل شده است. و در حالی که بسیاری از این نوع برچسب ها در طول تاریخ برای دسته بندی سفیدپوستان نازک و جذاب استفاده شده اند، "هدر" در حال حاضر یک اصطلاح مورد علاقه برای هر زنی است؛ بخش نظرات در فیلم ها از بدن مثبت TikTokers و کاربرانی که کلیشه ای مناسب نیست "خوشحال برو خوش شانس برندی ملویل مدل" پر از تشویق است که آنها ، در واقع ، Heathers.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب