این تیر, Vox باشگاه کتاب است که خواندن Curtis Sittenfeld را Rodham

به عنوان Vox باشگاه کتاب بادبان به جولای, ما در حال رفتن به یک لحظه به موج خداحافظی علاقه به کف شادی شاهزاده خ

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

به عنوان Vox باشگاه کتاب بادبان به جولای, ما در حال رفتن به یک لحظه به موج خداحافظی علاقه به کف شادی شاهزاده خانم عروس. ما فقط بسته فوق العاده پانل بحث و گفتگو در هر دو کتاب و فیلم با کات Sangeeta Singh-کرتز و شکست نخوردگان را Soraya نادیا مک دونالد که تحت پوشش همه چیز را از چرا شاهزاده Humperdinck است از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن به رویای ما, ریخته گری برای یک روز شاهزاده خانم عروس اعتبار محدود کابل سری (Dev Patel and Zendaya, تماس با عوامل خود را). اگر شما آن را از دست رفته می شود ارسال یک ضبط و متن هفته آینده و من به شدت توصیه چک کردن آن.

شاهزاده عروس توزیع با ما به نوبه خودمان در سرعت کامل پیش رو به خرید و فروش در هاله ای از روز استقلال با سیاست آمریکا است. به طور خاص آمریکا سیاست های اخیر و تاریخ جایگزین.

برای ماه جولای Vox باشگاه کتاب در حال رفتن به خواندن Curtis Sittenfeld را Rodhamمتناوب تاریخ است که به ما می گوید چه اتفاقی می افتاد اگر Hillary Rodham تا به حال هرگز ازدواج بیل کلینتون. در شایستگی خود Rodham است آبدار رسوا خواندن با مقدار زیادی برای گفتن در مورد راه سیاست آمریکا باید تکامل یافته در طول دهه کلینتون خانواده شده است در زندگی عمومی است. (به علاوه برخی از عجیب صمیمی صحنه های جنسی که در و از خود هستند علوفه برای بی پایان مکالمه است.)

اما به دلیل این است که Vox و ما دسترسی به برخی از مهمترین جزئیات گرا سیاست پیشرفته در سیاره ما در حال رفتن به یک کمی بیشتر سرگرم کننده با Rodham. ما قصد داریم به برخی از ویژه بورسی کارشناسان به ما کمک می کند واقعیت-بررسی Rodham's سیاست و قرار دادن همه چیز به متن هر دو به عنوان یک قطعه جایگزین تاریخ سیاسی و به عنوان یک کار سیاسی واقعی فرد داستان است.

بنابراین ما نیز در حال تغییر ما استاندارد باشگاه کتاب فرمت این ماه است. به جای رفتن را از طریق این کتاب بخش با یکی بحث پست در هر بخش ما قصد داریم به انجام دو بحث پست های این ماه هر کدام با یک ویژه بورسی ستاره خوش آمدید. هر دو پست را فرض کنیم که شما در حال حاضر خواندن کامل کتاب, اما آنها هر رویکرد این کتاب از زوایای مختلف. مثل همیشه من ارائه بحث سوال شما می توانید با استفاده از راهنمای خود را Rodham مکالمه یا در اینجا در سایت و یا در جامعه خود را. و همه ما را به دیدار تا در پایان این ماه به صورت ویژه مجازی رویداد زندگی می کنند. من نمی توانم صبر کنید برای دیدن شما وجود دارد.

ثبت نام در اینجا به اطلاع در مورد کتاب جدید خود انتخاب بحث و مرتبط با حوادث زندگی می کنند.

جمعه, جولای 10: بحث سیاسی واقعی شخص داستانی و چگونه Rodham متناسب با نوع

جمعه, جولای 24: واقعیت-چک کردن Rodham's تاریخ متناوب و گفتگو در مورد Hillary Rodham Clinton, زن اسطوره سیاستمدار

دوشنبه, جولای 30: مجازی زنده رویداد جزئیات TBD. برای ثبت نام Vox باشگاه کتاب, خبرنامه برای اطلاعات بیشتر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن