'این یک پاکسازی': Riverside County ناظران از بین بردن 2K+ تهی دست خالی شغل

پل جوان اخبار شهر خدماتمنتشر شده 11:04 AM EDT Jun 24, 2020هیئت ناظران امروز به کارگردانی کارکنان به از بین برد

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

هیئت ناظران امروز به کارگردانی کارکنان به از بین بردن بیش از 2000 موقعیت های خالی در سراسر سه ده Riverside County سازمان به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش سردرگمی و ضایعات در فرآیند بودجه بندی.

سرپرست جف Hewitt دنبال کردم و کل هیئت مدیره را پشتوانه برای تسریع تجزیه و تحلیل توسط دفتر اجرایی برای شناسایی هر دو پر نشده که موقعیت تعیین شده توسط وزارت منابع انسانی اما در بودجه نیست و آن موقعیت است که در این کتاب شده اند تامین می شود و یا می توان بلافاصله پس, اما در حال پر نشده است.

در این مطالعه کشف و در مجموع 2,161 خالی و تهی دست شغل وجود دارد که به نام تنها و 3,594 بودجه موقعیت که در آن شکافها باز هستند و پول شده است مجاز به صرف حقوق و مزایای.

"این است که چگونه عملکرد بدون زباله می تواند قضاوت" هویت گفت. "این یک پاکسازی است."

پول اختصاص داده است و سالانه به بودجه اما پر نشده پست و دفتر اجرایی درخواست شده است که هیئت مدیره اجازه می دهد تا سپتامبر برای دومین گزارش با توصیه های در مورد چگونه بسیاری از بودجه جای خالی باید خرد شده.

برخی از مشاغل نیاز نیست کلی صندوق تخصیص چون آنها پرداخت برای استفاده از ایالت و یا فدرال outlays. اما برآورد اولیه نشان می دهد که 18 میلیون دلار به 21 میلیون دلار در پس انداز ممکن است مشبک به شهرستان با از بین بردن جای خالی.

"ما می تواند به پس انداز" هویت گفت. "اقتصاد هنوز صدمه زدن و پول ما می تواند با قرار دادن به برنامه های اجتماعی است."

با این شهرستان رو به 100 میلیون دلار کسری بودجه به بهداشت عمومی آتن که sapped فعالیت های اقتصادی در میان coronavirus اورژانس هر پنی نیاز برای محاسبه با توجه به هویت.

Riverside County: تقسیم مدیره تصویب آزمایشی بودجه برای سال مالی آینده

رودخانه مرکز پزشکی دانشگاه در Moreno Valley بيشترين تعداد از بودجه موقعیت های خالی — 750 — در حالی که اداره منابع انسانی تا به حال بیشترین تعداد تهی دست موقعیت های خالی در 1,456.

"مجاز موقعیت نمی شود بودجه تا سر گروه باعث می شود تصمیم به صندوق آن" با توجه به یک دفتر اجرایی بیانیه ای به هیئت مدیره دستور کار است. "یک موقعیت ممکن است باقی می ماند مجاز — در این کتاب که برای گروه حتی اگر آن نمی باشد تامین می شود و در نتیجه خالی است. در طول زمان مجموعه ای از مجاز موقعیت های خالی افزایش یافته است که رخ می دهد برای بسیاری از دلایل مختلف از جمله obsoletion ارتقاء ساییدگی و سازماندهی مجدد."

سرپرست کوین Jeffries شکایت کرده بود در قبل از بودجه در مورد چرخه مداوم چرخش پر نشده اما مجاز موقعیت.

"ما موقعیت هایی که ایجاد شده در طی شدید محدودیت های بودجه و موقعیت ها حذف شود," او گفت: هفته گذشته است. "این اشتباه اپتیک برای هیئت مدیره و شهرستان برای حفظ چنین تعداد زیادی از کارکنان مواضع و نمی توان از بین بردن آن موقعیت زمانی که آنها لازم نیست دیگر."

او گفت: خالی تهی دست موقعیت در حال اضافه کردن به سردرگمی در هنگام تخصیص بودجه تنظیم شده برای هر سازمان است.

کلانتر چاد بیانکو هفته گذشته به اطلاع هیئت مدیره است که در سال مالی جاری او تا به حال 334 موقعیت های خالی است که در حال تامین می شود. اما با کلانتر دانشکده های تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شانس از آنها در سال آینده به نظر می رسد باریک.

با توجه به شهرستان مدیر عامل شرکت جورج جانسون 1,423 از تهی دست نوشته های مرتبط با این شهرستان موقت انتساب برنامه که تحت آن کارگران اختصاص یافته به سازمان های مختلف در در را اساس و بدون قرارداد.

جانسون توصیه می شود و هیئت مدیره پذیرفته شده — نرخ خالی به طور متوسط 5% در بسیاری از بخش های مجاز مواضع در کتاب و احتمالا در دسترس به عنوان سال مالی پیشرفت می کند. نرخ خواهد بود بیشتر انعطاف پذیر برای شهرستان دو تا از بزرگترین سازمان های -- بخش خدمات عمومی اجتماعی و بخش کلانتر -- که هر دو قادر به حفظ یک مقدار برابر با 15 درصد از اشتغال با تعیین شده اما اسلات پر نشده.

دفتر دادستان منطقه مجاز خواهد بود برای حفظ میزان فرصت های شغلی از 12٪.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن