این تصاویر نشان می دهد کارگران بودند که همیشه "ضروری"

مترو نیویورک را نجات. این چیزی است که ما متصل به محل کار و مدرسه و خانواده شام و اواخر شب جشن; آن چه روابط جزی

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

مترو نیویورک را نجات. این چیزی است که ما متصل به محل کار و مدرسه و خانواده شام و اواخر شب جشن; آن چه روابط جزیره ادم ساده لوح به استادیوم یانکی حوضچه ها از پارک مرکزی به boardwalks از Rockaways. برای $2.75 جدید نیویورکی می توانید فقط در مورد هر گوشه و مخفیگاه از پنج بخش نیویورک هر چند چند استثنا وجود دارد. این شهر از اتوبوس و مترو فقط به عنوان اساسی به عنوان افرادی که هنوز سوار آنها در حال حاضر در وسط یکی از مخرب ترین بحران این شهرستان تا کنون اب و هوای.

در حالی که این شهر سیستم حمل و نقل متفاوت به نظر می رسد این روزها — ridership پایین است 90 درصد از این زمان در سال گذشته به میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر کار از خانه و یا بیکار هستند — هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر از نیروهای جدید که هرگز متوقف رفت و آمد به کار می کنند. عکاس Jorge Garcia اسیر این کارگران سوار قطار و تراورس خیابان در اواخر ماه آوریل به عنوان بقیه از شهرستان شده بود پناه در محل برای بیش از یک ماه است. آنها پزشکان و پرستاران و بیمارستان حمایت کارکنان کمک ده ها تن از افراد بیمار در یک شیفت. آنها مترو هادی و رانندگان اتوبوس مطمئن شوید این افراد به شغل خود و MTA کارگران که در حفظ و آهنگ پاک کردن و برنامه قابل اعتماد است. آنها فروشگاه مواد غذایی کارکنان اطمینان حاصل شود که قفسه نگردند با کیسه های برنج و قوطی لوبیا کارکنان دولت که روند برنامه های کاربردی برای مزایای و مستند نشده نیویورکی که حذف شدند از محرک لایحه. آنها به شدت کار-کلاس مردم از رنگ.

میلیون ها نفر از نیویورک در حال قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز با رفتن به محل کار نه لزوما به دلیل آنها می خواهند به اما از آنجا که آنها را به. گاهی اوقات این قطار در حال ترسناک خالی از سکنه, صرفه جویی برای چند نقاب چهره خیره به کفش های خود را. بار دیگر به خصوص در طول یک ساعت یک عجله هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اجساد ایستاده و نشسته در کنار هم عطف چه خواهد بود در غیر این صورت عادی سفر برای کار به یک خطر سلامت. خود رفت و آمد نیست و لزوما تغییر اما ریسک داشته باشد.

دیگر ساندویچ بین بانکداران و دفتر کارگران و میلیون ها نفر از مردم که کار این شهرستان همواره متکی هستند بیشتر قابل رویت تر از همیشه. در همان زمان اکثریت ساکنان شهر پناهگاه در محل — یا در آپارتمان خود و یا برای برخی از آنها Hamptons و یا خانه های کشور — آن بوده است هرگز آسان تر به دور نگاه کنید. آن را نیز هرگز مهم تر نیست.

گام قطار از پله ها بالا تمیز بودن توسط MTA کارگر را به مودی آب و هوا در بهار و شهر به نظر می رسد تقریبا آخرالزمانی. وجود دارد که عبور و مرور در ماسک و رفتند پدر و مادر در حال اجرا errands, تلاش برای بازگشت به خانه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از مردم انجام شغل خود را: دوچرخه رسولان ساخت Postmates تحویل doormen باز کردن درب برای مستاجران به طوری که آنها لازم نیست که به لمس germy دسته. مردم زحمتکش دور تا شهر نگه می دارد در حال اجرا به طوری که مردم پناه در محل می تواند احساس راحتی خیلی چیزها نمی افتد از هم جدا بیشتر از آنها در حال حاضر.

وجود دارد به این مفهوم که ما همه در این هم که ما همه shouldering مسئولیت در راه خود ما. تحت که منطق بسیاری از نیویورکی به اقامت در داخل خانه; ضروری کارگران که 10 درصد از مسافران که باید هنوز هم رفتن به محل کار هر روز ادامه دارد نشان می دهد. سیاستمداران و اطلاعیه های خدمات عمومی به آنها مراجعه کنید در ominously از نظر نظامی. این ویروس یک دشمن خارجی و ضروری کارگران سربازان. و لذا منطق می رود خود را قربانی است که نه تنها نجیب اما انتظار می رود.

این درست است که حداقل کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس برای کار از خانه می توانید انجام دهید این است که ماندن در آن ما هستند. این درست است که با ماندن در خانه ما در حال انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید برای محافظت از کسانی که نمی تواند. اما فداکاری ما در حال ساخت هستند و به هیچ وجه برابر است. نیویورک را ضروری کارگران — mail حمل و فرفره اقتصاد پیک سرایداران و صندوقداران دستیاران پرستاری و بیمارستان کارمندان — خواسته شده است که برای قرار دادن خود در معرض خطر است. ما خواسته به نظاره نشست و اجازه دهید آنها را.

بیش از 2400 MTA کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19 تا کنون حداقل 68 فوت کرده اند. فروشگاه خواروبار کارگران در حال مرگ هستند ، بنابراین پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی. یک نقشه از Covid-19 موارد توسط کد پستی و نشان می دهد که این ویروس به نحوی اجتناب شود بسیاری از منهتن به عنوان به خوبی به عنوان ثروتمند — و سفیدتر — بخش بروکلین و کوئینز. در ضمن سیاه پوست و لاتین در نیویورک در حال مرگ در دو برابر نرخ همتایان سفید. همان افرادی که در حال خواسته به نمایش نگه دارید تا به امروز در حال بیمار شدن و آنها تا حد زیادی از طبقه کارگر و مردم از رنگ. آنها در حال به خطر انداختن سلامت خود و خانواده و سلامت برای برگزاری این شهرستان با هم. آنها در حال ساخت یک قربانی نجیب; آنها در حال کار به طوری که آنها می توانید نگه دارید پرداخت اجاره در شهر می شود که گران تر در روز است.

هنگامی که این است که بیش از همه چیزهایی که نمی توانید به بازگشت به راه قبل از آنها بودند. اذعان قربانی های ضروری کارگران کافی نیست. آن را آسان تر برای lionize مردم آسیب پذیر تر از آن است که برای حفاظت از آنها. این یک چیز برای تشکر از کارگران ضروری برای قربانی خود را — آن را دیگر به آنها پرداخت نسبتا برای کار خود را به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید استطاعت مسکن و مراقبت های بهداشتی و ساخت یک شهرستان که در آن تمام نیویورک نگهداری میشود. و برای انجام این کار ما نیاز به مقابله با ریشه های نابرابری است که باعث شده تا این ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد افرادی که در حال حاضر در حال مبارزه. ما نمی توانیم وانمود تمجید یک جایگزین برای سهام.


Jorge Garcia مستقل بر اساس شهر نیویورک عکاس و بنیانگذار نیویورک عکاسی خیابانی جمعی. او صرف بیشتر وقت خود را سرگردان پیاده رو دنبال جالب خود به خودی لحظات. این عکس ها گرفته شد مارس 20 تا 28 اطراف بخش هایی از منهتن و بروکلین و کوئینز.

ساده لوح ده واله یک خبرنگار آزاد است که در درجه اول پوشش می دهد مهاجرت و کار. کار او در ظاهر Vox, ملت, Baffler و نشریات دیگر. او از بنیانگذاران مرز/خطوطیک خبرنامه هفتگی در مورد سیاست های مهاجرتی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن