این Coachella Valley موسسات نیست, بازگشایی در شهرستان مرحله فعلی

آفتاب صحرا کارکنان منتشر شده 7:32 PM EDT مه 23 سال 2020هر چند Riverside County دریافت تایید برای تسریع بازگشای

توسط NEWSOULS در 4 خرداد 1399

هر چند Riverside County دریافت تایید برای تسریع بازگشایی برخی از کسب و کار هنوز هم مجاز به بازگشایی در طول زمان فاز.

Coachella Valley ساکنان در حال حاضر می تواند سرمایه گذاری را به جوامع خود به تجربه های خرده فروشی, خرید, در رستوران ناهار خوری و دیگر تازگی افتتاح خدمات. دولت در جمعه اعطا Riverside County توانایی برای ورود به فاز دوم از مرحله دوم بازگشایی طرح است. این خبر پس از 10 هفته پناهگاه در محل جهت است که با قرار دادن یخ بر روی اکثر فعالیت های کسب و کار با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما دولت صادر شده یک لیست از موسسات هستند که هنوز هم مجاز به بازگشایی که عبارتند از:

 • شخصی خدمات مانند ناخن سالن تاتو سرو و سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو
 • داخلی موزه کودکان موزه ها و گالری فضاهای باغ وحش ها و کتابخانه ها
 • جامعه مراکز از جمله مکان عمومی, استخر, زمین بازی, و مناطق پیک نیک
 • محدود-ظرفیت خدمات مذهبی و فرهنگی مراسم
 • کاباره ها
 • سالن های کنسرت
 • مخاطب زنده ورزشی
 • جشنواره
 • پارک
 • هتل ها/اسکان برای اوقات فراغت و گردشگری – غیر ضروری سفر
 • آموزش عالی

زیر Coachella Valley موسسات بسته باقی می ماند. خورشید صحرا خواهد شد به روز رسانی این لیست به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

کویر زندگی باغ وحش و باغ ها

پس از بازگشایی مقامات از 80 هکتار پارک با باغ گیاه شناسی و زیستگاه های حیوانات, طرح نیاز به کارکنان و مهمانان به سایش پوشش صورت و پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ارائه امن, خانواده, تفریح و سرگرمی در حالی که تلاش برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 با توجه به پیش نویس طرح قبلا به اشتراک گذاشته شده با خورشید صحرا.

اما پارک نمی بازگشایی دروازه های خود را در طول این شهرستان را در مرحله کنونی است.

وقتی به کویر زندگی بازگشایی? نخل کویر تصویب نامه به دنبال ورودی

Coronavirus بسته: کویر زندگی میسازد کردن دو سوم از کارکنان به عنوان جریان درآمد قطع

"فرماندار Newsom آخرین دستورالعمل برای بازگشایی شامل باغ گیاه شناسی و موزه های این باغ وحش گنجانده شده که در مرحله" رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آلن مونرو در بیانیه ای گفت. "ما آماده برای باز کردن با متعدد اقدامات ایمنی در محل, اما بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ما چراغ سبز داده می شود توسط فرماندار و مقامات شهرستان."

پالم اسپرینگز موزه هنر

اسکات Slaven موزه مدیر بازاریابی و طراحی گفت: در یک ایمیل که پالم اسپرینگز نهاد می کند "پیش بینی نشده است و باز قبل از سقوط به احتمال زیاد اکتبر."

در ضمن این موزه میزبانی آنلاین نمایشگاه هنرمندان از جمله جرالد کلارک عضو Band of Cahuilla Indians و Stephen H. ویلارد یک چشم انداز عکاس.

کلیساهای کاتولیک

در حالی که برخی از کالیفرنیا روحانیت اعضای در حال برنامه ریزی برای بازگشایی خود وزارتخانه هفته آینده اسقف نشین از سان برناردینو باز خواهد شد هر parishes در Coachella Valley یا همسایه سن برناردینو کانتی گفت: جان اندروز مدیر برای اسقف نشین وزارت ارتباطات است.

حدود 1200 مذهبی روحانیت اعضا در کالیفرنیا را امضا "اعلام ضرورت" خطاب به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیان آنها را بازگشایی خود وزارتخانه به طور کامل در خدمت نیازهای جوامع خود.

اسقفی کلیسا

اسقفی اسقف نشین از سن دیگو نیز نمی خواهد بازگشایی هر کلیساها از جمله کلیسای سنت پل در صحرا در پالم اسپرینگز و سنت مارگارت در پالم دزرت آخر هفته بعد با توجه به کریس ywca canada مدیر ارتباطات.

اسقف Rev. سوزان براون Snook منتشر کرده است یک طرح برای بازگشایی کلیساها در اسقف نشین که "متخصصان پزشکی خیال آن را امن و تعداد زیادی از مراحل احداث کلیسا به صورت عادی" ywca canada اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب