در داخل این خانه میزوری نه سلول زندان وجود دارد [عکس]

اگر شما را به برخی از سنگین BDSM فانتزی نقش بازی (یا فیلم ترسناک) ، این خانه تاریخی میزوری با یک زندان نه سلول

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

اگر شما را به برخی از سنگین BDSM فانتزی نقش بازی (یا فیلم ترسناک) ، این خانه تاریخی میزوری با یک زندان نه سلول متصل قلعه رویای عجیب و غریب خود را است.

این ملک که در سال ۱۸۷۵ ساخته شده است به عنوان خانه و زندان کلانتر شهرستان هاوارد شناخته می شود و به روزهایی برمی گشت که اجرای قانون در شهرهای کوچک با نگه داشتن اصولاً در خانه خود، چشم از زندانیان خود بسته نگه داشته بود.

واقع در نزدیکی کلمبیا, وزارت کشور, خانه دارای دو اتاق خواب و سه سطح از فضای زندگی. آن را تحت بازسازی گسترده (و گران) در سال 2005، اما این خانه زرق و برق دار هنوز هم نزدیک به عنوان جالب است که آنچه متصل است.

در آشپزخانه به دنیای دیگری باز می شود. دو سطح 2500 فوت مربع متصل به منطقه زندان شامل نه سلول و اتاق رزرو. در پنجره ها میله وجود دارد و با تمام فلز و رنگ صنعتی bland، این مکان به نظر نمی رسد پرنعمت در همه - به نظر می رسد آن را آماده به استفاده در حال حاضر.

بنابراین اگر شما دوست دارید تاریخ و یا کمی (جنسی) رمز و راز، خانه کلانتر شهرستان هاوارد ممکن است تمام خواسته های خود را برآورده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ملک $ 350،000 ، بازدید از صفحه لیست و یا تماس با جف رادل با خانه کارگزاران دارایی ، شرکت در 855-750-0262.

عکس های Realtor.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن