جهان ترسناکترین تشخیص چهره شرکت توضیح داد

چگونه شما می خواهم آن را اگر کسی مسلح با آی فون می تواند به شکل یک کشت از اطلاعات در مورد شما جلو

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399
Open Sourced logo

چگونه شما می خواهم آن را اگر کسی مسلح با آی فون می تواند به شکل یک کشت از اطلاعات در مورد شما جلو تا هر Facebook یا Instagram تصویر شما تا کنون شده است در و دیدن هر تصویر دیگر از شما که ارسال شده برای عموم آنلاین ؟

این سناریو به نظر می رسد ممکن است با تشکر از سایه اندازی به نام Clearview هوش مصنوعی است که به عنوان یک نیویورک تایمز بررسی در اوایل این ماه نازل شده است استخراج تصاویر خود را آنلاین برای ساخت یک آرایه تشخیص صورت پایگاه داده. در ابتدا Clearview هوش مصنوعی نگهداری می شود که در آن ابزار تنها به معنای استفاده می شود با اجرای قانون و چند شرکت خصوصی. اما بعدا مشخص شد که این شرکت به طور مداوم هر دو تحریف تا چه حد از آن کار و وسعت آن آرمان. در حال حاضر این شرکت به نظر می رسد معکوس موقعیت خود را دوباره.

این مورد. تشخیص صورت است که یک ابزار فوق العاده قدرتمند و Clearview فن آوری است که قاچاق بسیار اطلاعات شخصی — از جمله به طور بالقوه شماست. (اگر شما یک مقیم کالیفرنیا و یا اتحادیه اروپا احساس رایگان برای درخواست اطلاعات Clearview بر شما در اینجا, اما توجه داشته باشید شما به احتمال زیاد نیاز به ارسال آنها یک کپی از دولت صادر ID عکس است.)

گزارش از BuzzFeed نشان داد که این شرکت تا به حال یک لیست مشتری که رفت به مراتب فراتر از اجرای قانون و از جمله NBA بهترین خرید و macy's, هر چند برخی از این شرکت ها فاصله خود را از تشخیص چهره راه اندازی. در اوایل ممکن است, اما, BuzzFeed به دنبال گزارشی که Clearview وعده داده شده از بس همه از آن عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و همچنین هر گونه ایلینوی اشخاص در تلاش برای مطرح کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا این شرکت را نقض کرده دولت قدرتمند بیومتریک قانون حفظ حریم خصوصی.

با این وجود Clearview نیز یک منبع بالقوه کسب و کار: با استفاده از تشخیص چهره به عنوان یک راه برای کمک به Covid-19-مربوط به قرارداد ردیابی کردند. که نرم افزار به سرعت نگران بهداشت ، ادوارد Markey که با ارسال نامه ای به مدیر عامل این شرکت در اوایل این هفته خواستار اطلاعات بیشتر. و راه اندازی هنوز هم چهره کشت از دیگر پرونده های حقوقی.

Clearview اغراق آمیز نقش آن, تکنولوژی, بازی های برگزار شده است در کمک به اجرای قانون در تحقیقات خود را در حالی که همچنین گفتن Recode که آن را تا به حال تنها تنظیم قرارداد برای آن تکنولوژی با مشتریان در ایالات متحده و کانادا است. اسناد و مدارک شناسایی توسط BuzzFeed نشان می دهد که این شرکت همچنین ارائه تکنولوژی به کاربران در عربستان سعودی و امارات متحده عربی از جمله به مشتریان با روابط آن کشور با دولت هستند.

و در اوایل این سال ما آموخته از گزارش نیویورک تایمز که Clearview AI رهبران تا به حال حتی ارائه فن آوری خود را برای کسانی که در ارتباط با این شرکت را امتحان کنید و یک میلیاردر با استفاده از این نرم افزار برای شناسایی مردی که در دوستیابی دختر خود را.

جنجال اطراف Clearview است پس از درخواست پروب از کری. وجود تشخیص چهره تکنولوژی همواره یک منبع از بحث است. اجرای قانون شده است با استفاده از تشخیص چهره برای چندین سال در حال حاضر و شرکت ها و مدارس و دیگر سازمان ها به طور فزاینده ای با استفاده از هوش مصنوعی-طراحی نرم افزار. اما Clearview فناوری نشان دهنده ترسناک گام به سوی یک سیستم قدرتمند که جهان نه دیده می شود قبل از. این مخفی شرکت می گوید که ایجاد یک پایگاه داده از بیش از 3 میلیارد تصویر شده اند که خراشیده از تمام گوشه و کنار اینترنت از جمله شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram, و یوتیوب. از فقط یک عکس یا ویدئو هنوز Clearview ادعای خود را برنامه اجازه می دهد تا کسی که با استفاده از فناوری شناسایی چهره و مطابقت آن با اطلاعات در دسترس عموم در مورد این فرد در عرض فقط چند ثانیه است.

در ضمن OneZero نشان داد که Clearview هوش مصنوعی تا به حال نیز به دنبال مکمل پایگاه داده خود را از وب خراشیده عکس با عکس لیوان هر چند روشن نیست که آیا این شرکت با موفقیت انجام شد.

آیا ما می خواهیم به زندگی در یک جهان که در آن این فن آوری وجود دارد ؟ Clearview استدلال می کند که این فن آوری می تواند کمک به پیگیری کردن افراد خطرناک و سایت آن نقاط به "کودک molesters قاتلان مظنون به تروریست ها است." و به عنوان تایمز گزارش داد در ماه فوریه این شرکت در صورت تشخیص کمک کرده است تا شناسایی کودکان قربانی در استثماری فیلم ارسال شده به این وب. اما واضح است که این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری بیشتر از آن.

و منتقدان می گویند در صورت به رسمیت شناختن است که راه بیش از حد خطرناک را قادر می سازد بیش از حد نظارت و تهدید حریم خصوصی ما حقوق. یکی دیگر از نگرانی این است که فن آوری به طور گسترده نیز نشان داده شده است به کمتر دقیق بر مردم رنگ و زنان و دیگر گروه های اقلیت.

در مواجهه با این نگرانی جهان بزرگترین شرکت های فن آوری را به شدت و ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به Clearview که منظور این شرکت برای جلوگیری از خراش دادن سایت خود را برای ما داده است. اما مشخص نیست که چقدر خوب است که انجام خواهد شد و یا چگونه سرمایه گذاری آنها در واقع هستند در حفاظت از اطلاعات شخصی ما. در حالی که برخی از پرونده های حقوقی علیه Clearview نیز ظاهر آن هنوز آشکار چگونه Clearview می تواند متوقف شود. است که طرفداران حفظ حریم خصوصی با اشاره به نیاز به یک قانون فدرال تنظیم و یا حتی آشکار ممنوعیت تشخیص صورت در ایالات متحده است.

بنابراین در اینجا چگونه Clearview ابزار کار می کند. می گویند شما باید یک تصویر از یک فرد اما شما نمی دانید که نام خود را. شما می توانید ورودی که عکس را به Clearview برنامه و آن را به نوبه خود هر تصویر فردی که آن را تا به حال از اینترنت خراشیده و همچنین به عنوان لینک به وب سایت های که از این تصاویر در آمد. که می تواند یک مقدار خوبی از اطلاعات است.

دوباره Clearview پایگاه داده گزارش شامل بیش از 3 میلیارد و تصاویر گرفته شده از سراسر وب. که خیلی بیشتر از آنچه که سازمان های اجرای قانون به طور معمول دسترسی به. تایمز گزارش می دهد که این تکنولوژی را با تصاویر چهره از زوایای مختلفی در حالی که مسن تر تشخیص صورت ابزار استفاده می شود توسط ادارات پلیس ممکن است نیاز به این موضوع به دنبال مستقیم به جلو بود و در یک لیوان شات.

این بدان معناست که تصاویر از رسانه های اجتماعی پست های در سیستم عامل های مانند Instagram می تواند تا موسیقی پاپ — حتی تصاویری که دیگر اما هنگامی که آنها در دسترس عموم است. و به خاطر داشته باشید: این ابزار نه تنها سطح تصاویری که گرفته اید و نوشته شده آنلاین. آن نیز به نوبه خود هر عکس ارسال شده از شما, حتی کسانی که نوشته شده بدون اجازه و یا دانش است.

"Clearview یک موتور جستجو است که به صورت در دسترس عموم تصاویر" Clearview مدیر عامل Hoan تن-که گفته Recode یک ایمیل به در. "ما نیست و نمی تواند شاخص هر گونه تصاویر که به صورت خصوصی یا حفاظت شده از جمله کسانی که در Instagram account. قبلا تصویر عمومی ممکن است یا ممکن است قابل جستجو با Clearview بسته به زمان آن و بستگی دارد که فرد مورد است."

بیش از 600 سازمان های اجرای قانون استفاده کرده اند Clearview هوش مصنوعی در سال گذشته به عنوان سازمان های فدرال مانند دفتر تحقیقات فدرال (FBI) و وزارت امنیت داخلی (DHS) با توجه به بار. اف بی آی را نه تایید به Recode که از آن استفاده کرده بودند Clearview ابزار به جای اشاره به آن شهادت در سال گذشته در مورد آن استفاده از تشخیص چهره به طور گسترده تر. DHS است در پاسخ به Recode درخواست برای نظر.

قبلا گزارش پیشنهاد شده است که این ابزار ارائه شده برای طیف گسترده ای از شرکت های امنیتی چند تن-که نمی خواهد بگویید Recode آنهایی که. در حال حاضر این شرکت به نظر می رسد به بازگشت به آنچه در آن وعده داده بود در تمام طول: که آن ابزار تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف اجرای قانون. اما با این شرکت بارها و بارها دروغ و بد نمایش دادن خود کار روشن نیست به چه درجه های اخیر خود را تعهد باید اعتماد کرد.

و حتی آن بسیاری از وعده های اخیر تنها به فروش محصول خود به دولت اهداف را نشانی از نگرانی های که در آن صورت به رسمیت شناختن ابزار می تواند مورد آزار قرار گرفته توسط کشورهای وحشتناک حقوق بشر ثبت شده است. تن-که گفت: بار اوایل سال جاری "اگر آن را یک کشور که در آن فقط اداره وحشتناکی یا هر آنچه که من نمی دانم اگر ما می خواهم احساس راحت, شما می دانید, فروش به برخی از کشورها است."

اما به عنوان دیگر گزارش نشان می دهد این شرکت احساس راحت فروش این تکنولوژی به مشتریان در کشورهای در مورد سوابق در آزادی های مدنی و حقوق بشر و BuzzFeed قبلا گزارش شده است که تکنولوژی ارائه شده به کاربران در عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

در ضمن Clearview بود که ادعا کرد Recode قبلا که آن را قرارداد در خارج از ایالات متحده و کانادا (Royal Canadian Mounted Police ملی خدمات پلیس در کانادا گفت Recode که آن را خاص در نظر تحقیقی ابزار اما آن تحقیقات فن آوری های نوظهور).

استفاده از این ابزار توسط اجرای قانون به تنهایی پرسش ، تصور کنید مثلا مشکل اخلاقی در بازی با یک افسر پلیس با استفاده از Clearview به شناسایی یک معترض. یا مثلا این صورت به رسمیت شناختن کار نمی کند آن گونه که باید و نادرست "مطابقت" در نهایت منجر به دستگیری کسی که برای یک جرم و جنایت که مرتکب نشده.

در ابتدا وجود داشت که از ترس Clearview فناوری می تواند یک روز ساخته شده است در دسترس برای فقط در مورد هر کسی. Sاوچ توسعه می تواند از بین بردن انتظار ما از ناشناس بودن ،

آن را دشوار است به تصور وحشتناک با استفاده از این, و ما در حال حاضر باید تذکر داده شود که چگونه همکاران Clearview AI در حال حاضر ساخته شده با استفاده از ابزار است. اما تصور کنید اگر یک عکس برهنه از شما در برخی از نقطه در زمان نوشته شده آنلاین. با ضربه محکم و ناگهانی از یک دوربین تلفن همراه این امکان وجود دارد که هر کسی با Clearview می تواند بلافاصله پیدا کنید که تصویر. یا تصور کنید که شما در حال قدم زدن در خیابان و کسی که تصمیم می گیرد آنها می خواهند بدانند که در آن شما زندگی می کنند و آیا شما تا به حال بچه ها. همه آنها ممکن است نیاز به Clearview برنامه.

دامنه Clearview را تهدید به حریم خصوصی همچنان نامشخص است. تایمز گزارش کرده است: "افسران پلیس و Clearview سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که برنامه خود را در نهایت خواهد شد در دسترس عموم است." جای تعجب نیست که متفاوت بود از آنچه در تن-که گفته Recode.

"ما سخت تعهد در این زمان و در همه زمان ها قبلا شده است و نه به این ابزار در دسترس برای عموم مردم" تن-که گفت: در یک ایمیل به Recode. "ماموریت ما این است که برای کاهش جرم و تقلب و سوء استفاده از فن آوری قدرتمند جدید. هر گونه سوء استفاده از فناوری ما خواهد بود و در مجموع نقض ما ماموریت ها و ارزش ها."

Clearview گذشته مطرح شده زنگ زنگ. برای یک چیز, مدیر عامل شرکت Hoan تن-که قبلی سرمایه گذاری شامل یک نرم افزار است که اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن مو را بر روی عکس های از مردم و او را نیز مرتبط شده است به یک سایت فیشینگ. در یک نقطه این شرکت سعی به فروش یک پایگاه داده برای "افراطی مخالفت پژوهش" به پل Nehlen سفید supremacist و anti-Semite که در حال اجرا بود برای کنگره در آن زمان با توجه به بار. یک سرمایه گذار در شرکت Peter Thiel که شدیم PayPay و Palantir و صریحتر پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این شرکت نبوده است دقیقا صریح در تبلیغات خود ادعا می کند ، به عنوان مثال, BuzzFeed, اخبار, گزارش دو مورد که در آن Clearview ادعا کرد برخی آژانس های اجرای قانون بود "با استفاده از" آن محصول که در واقع این سازمان تا به حال به سادگی دریافت یک نکته از این شرکت است. Clearview همچنین به نظر می رسد که ادعا می شود صدها نفر از ادارات پلیس مشغول به کار بودند با آنها را زمانی که برخی از کسانی که در ادارات پلیس تنها امضا برای محاکمه با توجه به BuzzFeed News.

تن-که گفته Recode, "محاسبات ما بر اساس تعدادی از سازمان های که به طور فعال با استفاده از Clearview فناوری برای کمک به حل جنایات است."

آن را کاملا روشن است که چگونه به خوبی این ابزار در واقع کار می کند. با توجه به بازاریابی مواد به دست آمده توسط BuzzFeed News, Clearview ادعا کرد که "دقت پیدا کردن یک بازی از 1 میلیون چهره" 98.6 درصد از زمان. در همان زمان Clearview نیویورک تایمز گفت که ابزار تولید در یک مسابقه تا 75 درصد از زمان اگر چه ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از کسانی که در حال "true" منطبق است. تن-که نیز گفت: بار است که یک مشکل برای Clearview الگوریتم است که عکس خراشیده از وب به طور کلی در سطح چشم است که در همان زاویه به طور معمول گرفته شده توسط دوربین های مدار بسته.

این شرکت همچنین گفت که آن را تا به حال بررسی صحت آن ابزار با استفاده از یک روش از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) یک ادعای این سازمان تحت فشار قرار دادند به شدت در برابر. این ادعا از آنجا حذف شده از Clearview سایت هر چند این شرکت هنوز هم می گوید که آن ابزار بررسی شد و تایید شده توسط یک "مستقل پنل از کارشناسان است." (Recode خواسته Clearview که در آن کارشناسان شد اما ما هرگز شنیده بازگشت.)

در ضمن کریگ واتسون مدیر موسسه ملی استاندارد و فن آوری تصویر گروه گفت Recode که Clearview تا به حال نمی داوطلب برای شرکت در آن صورت به رسمیت شناختن فروشنده تست برنامه وجود دارد و هیچ برنامه ای برای ارزیابی آن الگوریتم.

در همان زمان Clearview AI همچنین به نظر می رسد در حال توسعه دوربین های مدار بسته با توجه به Buzzfeed News.

عمده اینترنت سیستم عامل را در پاسخ به Clearview با ارسال این شرکت متوقف و دست بردارد حروف. این شرکت در حال حاضر عبارتند از: LinkedIn, Twitter, Facebook, Venmo گوگل و یوتیوب. شایان ذکر است که توییتر به صراحت ممنوعیت استفاده از پلت فرم آن به منظور تشخیص صورت ، در ضمن Pinterest گفت Recode که نبود آگاهی از خراش دادن در سایت خود توسط Clearview اگر چنین web-انصراف خواهد خود را نقض دستورالعملهای انجمن. وقتی پرسیده شد که در مورد Clearview خراش دادن آن تصاویر و ویدئوها PornHub VP بلیک سفید در بیانیه ای گفت: "ما هیچ آگاهی از این و به طور فعال بلوک زداینده آنها به عنوان نقض شرایط استفاده از خدمات ما."

اپل پس از به حالت تعلیق Clearview دسترسی به توسعه آن حساب برای نقض شرایط آن.

هنوز هیچ یک از شرکت های فن آوری که در پاسخ به Recode درخواست برای اظهار نظر باید گفت که آیا آنها برنامه ریزی شده به تشدید مطالبات خود را با پرونده های حقوقی. Clearview گفت: آن را دریافت کرده است این نامه ها از شرکت های که خود را "وکیل مدافع پاسخ مناسب است." در مصاحبه با CBS مدیر عامل این شرکت اصرار دارد که متمم اول قانون اساسی حق به اطلاعات عمومی است.

A crowded screen showing faces and various amounts of data.
نرم افزار تشخیص چهره تبدیل شده است به طور فزاینده پیچیده و دقیق در سال های اخیر است.
دیوید McNew/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان کاربران از این تکنولوژی و سیستم عامل و اعضای عمومی در حال حاضر در یک کنجکاو موقعیت. اگر چه ما طولانی با انتقاد از این سیستم عامل برای بهره ما اطلاعات ما در حال حاضر به طور بالقوه متکی به این شرکت ها برای دفاع از ما از یک dystopian جهان صورت به رسمیت شناختن. نگه داشتن در ذهن که چند تا از این شرکت ها مانند گوگل و Facebook کار کرده اند در صورت به رسمیت شناختن فناوری خود را البته در مواجهه با سطوح مختلف از چالش ها و نگرانی های اخلاقی. در ماه فوریه به ما آموخته است که Facebook موافقت کرده بود به پرداخت $550 میلیون دلار برای حل و فصل ایلینوی تشخیص صورت طرح دعوی در دادگاه با الهام از آن "عکس-tagging" پیشنهاد از ویژگی های. اما با وجود داشتن دسترسی به میلیاردها عکس ما هیچ کدام از این شرکت ها رو به جلو رفته اند با ایجاد چنین یک ابزار — مرز Clearview در حال حاضر عبور.

با توجه به سیاست حفظ حریم خصوصی ذکر شده در Clearview سایت, کاربران, حقوق مشخصی دارند. اما سیاست می گوید که "حق erasure" — حذف اطلاعات خود را از پلت فرم خود را — تنها تحت شرایط خاصی. اگر چه او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از تن-که گفته بود Recode که Clearview را دریافت کرده است که "تعدادی" از این درخواست است و "پاسخ مناسب است."

در یک بعد ایمیل تن-که گفت: "ما در حال پردازش درخواست برای حذف افراد در حوزه های قضایی که اعمال حقوقی که مورد نیاز است." به منظور ایجاد کسانی که درخواست شما خواهد نیاز به تایید هویت خود را با Clearview ارسال در — این — یک عکس از خودتان در دولت شناسه.

اما اگر شما (طبعا) احساس نمی راحت انجام است که شما ممکن است در نظر سنجی Clearview. پرونده های حقوقی متعددی در حال حاضر شده است در برابر Clearview از جمله در ایالت ویرجینیا در ایالت ایلینوی و کالیفرنیا. در حالی که تگزاس نیز بیومتریک قانون حفظ حریم خصوصی آن نیاز به دولت دادستان کل به اقدام است. که به نظر نمی رسد که اتفاق افتاده است.

تن-که گفت که Clearview خود را طراحی ابزار به دنبال "همه قوانین مربوطه و مقررات است."

اسکات Drury سابق دولت آمریکا با نماینده و وکیل به نمایندگی گفت Recode بازگشت در ماه فوریه که خود دعوی در دادگاه اقدام کلاس بود فقط با این استدلال که Clearview نقض ایلینوی بیومتریک حریم خصوصی عمل می کنند. او گفت: آنها نیز تحت پیگرد در زمینه قانون اساسی.

"در این مورد شما باید از شهروندان که به وضوح حق حریم خصوصی خود را و آنها حق دارند بدانند که چگونه این عکس ها که آنها را آنلاین استفاده می شود" Drury گفت. "و Clearview کار با اجرای قانون به طور خاص و مخفیانه در زمان این عکس ها و خراشیده آنها از اینترنت و اجازه نداد هر کسی می دانم که آنها در حال انجام آن است."

این اختلاف باعث شده است تا برخی از ادارات پلیس به صحبت کردن. در حال حاضر NYPD است که انکار آن نهادی "رابطه" با این شرکت با توجه به BuzzFeed News. اداره پلیس فیلادلفیا گفته است که در حال حاضر آنها تنها تست Clearview AI ابزار.

شیکاگو اداره پلیس گفته است که پس از یک محاکمه آن صرف نزدیک به 50.000 دلار برای استفاده از تکنولوژی برای دو سال با توجه به Chicago Sun-Times. در همین حال دادستان کل نیوجرسی دستور داده است که تمام پلیس در حالت توقف استفاده از این ابزار. دیگران از جمله میامی اداره پلیس شده است اظهار نظر در مواردی که Clearview AI کمک کرده است تا برای شناسایی متهمان.

اما چند شهرستانها در حال حاضر ممنوع اجرای قانون با استفاده از تشخیص چهره. آیات مورد Clearview AI را نیز تقویت خواستار فدرال مقررات از فن آوری است.

"کنگره باید برای جلوگیری از messing اطراف و با تصویب قانون ممنوعیت استفاده از چهره تکنولوژی نظارت در سراسر کشور" گفت: Evan گریر معاون مدیر برای حقوق دیجیتال گروه مبارزه برای آینده, در بیانیه ای. که مشابه آنچه در دیگر طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند.

و برخی از نمایندگان مجلس به نظر می رسد گوش دادن. زمانی که نیویورک تایمز داستان بیرون آمد دیابت Cory Booker نیز توییتی که اگر "کنگره عمل نمی کند برای محدود کردن استفاده از فناوری در این شیوه ما در معرض خطر از دست دادن حریم خصوصی ما و آزادی ما." و در پایان ژانویه دیابت Ed Markey نوشت به تن-که خواستار یک لیست از تمام اجرای قانون و سازمان های اطلاعاتی در ارتباط با Clearview همراه با سوالات دیگر.

در علاوه بر این به Markey جدیدترین نامه ای به Clearview AI در مورد قرارداد-ردیابی سناتور قبلا با ارسال نامه ای به طور مستقیم به این شرکت تماس Clearview را پاسخ اولیه "غیر قابل قبول" و خواستار اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت پتانسیل به جمع آوری تصاویر از کودکان و علاقه خود را در فروش آن تکنولوژی به کشور با مشکل سوابق حقوق بشر است.

هنوز تشخیص چهره استفاده شده است توسط سازمان های اجرای قانون. بنابراین در حالی که این امکان وجود دارد که Clearview هوش مصنوعی می تواند در نهایت galvanize به اندازه کافی واکنش به قانونگذاران به عمل فقط زمان خواهد شد بگویید. در ضمن در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی برای تغییر خود را در حساب های رسانه های اجتماعی به خصوصی. شما دوستان ممکن است مراقبت از آنچه که شما با پوشیدن شنبه شب اما شاید این چیزی است که پلیس نمی نیاز به دانستن است.

به روز رسانی آوریل 6: این قطعه شده است پس از به روز شده با اطلاعات جدید برای منعکس کردن مداوم گزارش Clearview AI.

به روز رسانی آوریل 8: این قطعه به روز شده با اطلاعات جدید برای منعکس کردن مداوم گزارش Clearview AI.

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن