کاخ سفید رفت و تیره به عنوان اعتراضات خروشان خارج

به عنوان ملت بود را لرزاند توسط امواج اعتراضات در سراسر کشور به کاخ سفید رفت و تیره در شب یکشنبه. عکس ها در ر

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

به عنوان ملت بود را لرزاند توسط امواج اعتراضات در سراسر کشور به کاخ سفید رفت و تیره در شب یکشنبه.

عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد که کاخ سفید با تقریبا تمام قسمت بیرونی آن از چراغ. اگر چه مشخص نیست که چرا دولت تبدیل چراغ خاموش و تاریک ساخت و ساز بود در تضاد کامل با سوزش آتش سوزی در اطراف شهر. همچنین این نماد در پاسخ به آنچه اتفاق می افتد در خارج از کاخ سفید گیتس به عنوان معترض ادامه داد: به سوگواری مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در هفته گذشته توسط یک افسر پلیس که دوخته فلوید گردن به زمین با زانو خود را.

همچنین گزارش شده پنج شنبه که رئیس جمهور در زمان پناهگاه در کاخ سفید پناهگاه در روز جمعه به عنوان جمعیت جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید که شب در اعتراض به خشونت پلیس نسبت به سیاه و سفید جامعه است. صلح آمیز تجمعات در زمان به نوبه خود پس از تاریک به عنوان معترضان با اجرای قانون و روشن کردن آتش در نزدیکی ساختمان.

لرزاند, با افزایش تنش در خارج از دروازه the Secret Service به طور خلاصه در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری عملیات اورژانس مرکز پناهگاه زیرزمینی استفاده می شود که به پناهگاه رئیس جمهور در شرایط تهدید در روز جمعه برای نزدیک به یک ساعت به گفته نیویورک تایمز. آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش متزلزل شد با تجربه و اندازه تظاهرات. اگر چه مشخص نیست که آیا بانوی اول Melania و پسر بارون مغلوب ساختن پیشی جستن شده و به پناهگاه و امنیت و پروتکل های مورد نیاز آنها را به پناه به عنوان به خوبی.

در گذشته پناهگاه شده است محفوظ برای موقعیت های مانند حملات تروریستی: رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و دیک چنی معاون رئیس جمهور تا به حال پناه گرفته اند در پناهگاه زیر 9/11 حملات.

ساعت پس از تظاهرات پراکنده در خارج از کاخ سفید روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به توییتر به شلاق را در برابر معترضان. پس از تشکر از سرویس مخفی خود را برای حفاظت و گفت که او "نمی توانست احساس امن تر" او ضمنی که معترضان را مورد حمله قرار گرفته اند با "ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح" اگر آنها تا به حال پا در داخل کاخ سفید است.

زیر مجموعه ای از توییت تهمت همچنین با انتقاد معترضان ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز شنبه که در آن او جشن پرتاب موشک SpaceX با توجه به سی ان ان. او همچنین به طور خلاصه نظر خود را برای حمایت از پلیس و معترضان را محکوم کرد. اینها بیشتر در عمق سخنان در تظاهرات او داده شده در عمومی تا کنون در خارج از سرزنش رسانه ها, antifa, و دموکرات ها.

برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به پناهگاه نماینده رهبری او در جریان تظاهرات: ایستادن پشت باقی می ماند و جدا از هرج و مرج است. با وجود افزایش تنش او هنوز به طور رسمی به آدرس ملت است.

با پنهان کردن از معترضان تهمت نیز در برابر خود ماچو که شخصیت او را برجسته خود را در طول Covid-19 پاسخ. اگر چه او ممکن است یک تصویر پیش بینی شده بیش از حد مردانه به پوشیدن ماسک در او نیست خودداری از ماندن در پشت درهای کاخ سفید به تظاهرات خشم خارج است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب