کاخ سفید ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است و طرفدار LGBTQ. سیاست های او نشان می دهد او نیست.

در طول یک شنبه نشست خبری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany پرسیده شد که آیا دولت در نظر لغو نما نظامی, با

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

در طول یک شنبه نشست خبری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany پرسیده شد که آیا دولت در نظر لغو نما نظامی, بان کی مون که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین توییتی حدود سه سال پیش در این ماه.

اما به جای پاسخ دادن به این سوال به طور مستقیم McEnany معوق گفت: دولت با "افتخار" از آن تجاوز ضبط و فهرست کردن چند کاخ سفید طرح برای حقوق همجنسگرایان یعنی تعهد به جرم زدایی از همجنسگرایی در سطح جهانی یک تغییر به ممنوعیت همجنس اهدای خون و تعهد برای پایان دادن به اپیدمی ایدز تا سال 2030.

هیچ کدام از این سیاست ها باید از هر چیزی برای انجام با فراجنسیتی نظامی ممنوع و تنها یکی از آنها پایان دادن به این بیماری همه گیر ایدز است مربوط به ترانس مردم است.

یکی از معدود سیاست برنده نما مردم امن در سه سال گذشته آمد با تشکر نه به کاخ سفید اما به دیوان عالی کشور. در Bostock v. Clayton County, دادگاه حکم داد که تبعیض در برابر تجاوز افراد تبعیض جنسی.

"این خواهد بود بسیار مفید برای ما چالش قانونی برای ترانس, نظامی, بان کی مون دلیل آن به صراحت پشتیبانی و تایید ادعای اصلی که ما در حال ساخت در این موارد است که این ممنوعیت تبعیض بر اساس جنسیت" شانون Minter یک وکیل در مرکز ملی, لزبین, حقوق (که آورده یک دست کت و شلوار در برابر بان کی مون) گفت: Vox. "من مطمئن هستم که مردم به طور کامل درک محدوده پیروزی در Bostock; آن می رود به مراتب فراتر از عنوان VII."

بیش از 110 قانونگذاران دموکرات در نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper و دادستان کل لایحه Barr چهارشنبه گذشته درخواست از آنها برای بلند کردن ترانس, نظامی, بان کی مون, با استناد به این تصمیم. "این سیاست است که یک حمله در فراجنسیتی خدمات اعضا که خطر زندگی خود را برای خدمت به کشور ما است و باید آن را معکوس بلافاصله" در این نامه اعلام کرد.

و با وجود آنچه McEnany گفت: در مورد دولت ضبط آن نورد متعدد ترانس خاص و تجاوز مربوط به سیاست های پس در ژانویه 2017 — در مسائل اعم از نحوه درمان trans دانش آموزان به عقب تجاوز مراقبت های بهداشتی حمایت. و حتی کسانی که McEnany تبلیغ با نام به طور فعال در حال تضعیف دیگر اقدامات دولت.

"مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به دنبال تضعیف LGBTQ حقوق و پیشنهاد می کنم در غیر این صورت به سادگی اشتباه" Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر گفت: Vox, در بیانیه ای.

او در سال 2019 خارجه اتحادیه سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک ابتکار جدید برای پایان دادن به HIV/ایدز در ایالات متحده تا سال 2030. مانند بسیاری از نرم افزار-LGBTQ سیاست McEnany ذکر شده آن را برای تلفن های موبایل قابل توجه است که گرفته شده خود را در آن — اما برای کسانی که در واقع انجام این کار بر روی این مسائل تهمت و وعده های حلقه توخالی.

هر چند جزئیات مبهم بودند در اوایل برخی از HIV فعالان ابرو مطرح شده در اواخر تاریخ مورد نظر برای پایان دادن به اپیدمی HIV/AIDS که همسان است که سازمان ملل متحد برای پایان دادن به این بیماری همه گیر در سراسر جهان — از جمله در سخت ترین-آمار مناطق مانند جنوب صحرای آفریقا است. ما فعالان فکر آن را می توان در اینجا بسیار زودتر.

"در سال 2018 در انتظار فدرال ابتکار بیرون آمدن ما با هم یک جامعه-رهبری نقشه راه برای بحث در مورد آنچه که آن را برای پایان دادن به ایدز به عنوان یک بیماری همه گیر [و] ما صحبت کرده ام برای یک مدت زمان طولانی از زاویه پایان دادن به آن تا سال 2025 به عنوان سال 2030" Jeremiah Johnson, HIV مدیر پروژه در درمان اقدام گروه در شهر نیویورک گفت: Vox.

جانسون به خود جلب کرد یک مقایسه بین دولت تلاش و استرالیا که انبوه مقیاس دسترسی به دبستان دارویی است که مانع از انتقال اچ آی وی برای جمعیت های آسیب پذیر — یک گام کلیدی برای رسیدن به هر هدف ریشه کنی. "ما می توانید شروع به دیدن چشمگیر کاهش و عفونت های جدید در حال حاضر, اما ما فاقد یک طرح ملی برای مقیاس بالا از دبستان و جامع پیشگیری از HIV," او گفت:. "در حالی که این ابتکار عمل مذاکرات به طور کلی در مورد برخی از ارکان و هدف ما لازم نیست که یک مسیر در چگونه برای رسیدن به مقیاس گسترده ، بنابراین نگرانی برای ائتلاف ما نیز این است که رفتن به شعارهای بدون ماده است."

McEnany نیز به نام تعهد برای مبارزه با جرم همجنسگرایی توسط کشورهای خارجی — چیزی که هیچ قبلی جمهوریخواه دولت متعهد شده بود به. اجرای تعهد است, اما, شده است پر از لکه در بهترین طرفداران می گویند.

"تحت دولت اوباما آمریکا بود واقعا بازی در یک نقش رهبری در یک خاص حقوق بشر از تجاوز افراد, اما در مفهوم است که همجنسگرایان مردم برخوردار هستند و به همان حقوق بشر به عنوان هر کس دیگری گفت:" رایان Thoreson پژوهشگر دیده بان حقوق بشر. "من نگران هستم که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیده ایم بیشتر از باریک تعهد به خدمت می کنند. یک عقب نشینی از گسترده vulture از همجنسگرایان, حقوق بشر, هر دو در خانه و خارج از کشور."

Thoreson اشاره کرد که برگ برنده دولت استفاده کرده است ابتکار عمل را به سرکوب کشورها آن را در نظر دشمنان مانند ایران در حالی که مشرف که همان تعهد به عنوان آن cozies تا به ضد همجنس رژیم در مکان هایی مانند لهستان و مجارستان و برزیل. "آنها واقعا با استفاده از قدرت خود را در آشکار و واضح راه برای واقعا مصرانه از متحدان برای انجام بهتر حقوق بشر" گفت: Thoreson.

تقریبا بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, دولت نورد اوباما-دوران یادداشت کارگردانی مدارس برای محافظت از ترانس دانش آموزان از تبعیض است. پس از آن که تیر تهمت را اعلام کرد او را سفارش دهید نظامی به بان کی مون ترانس مردم از خدمت. دولت رفت و پس از trans زندانیان نیز در مارس 2018, تصمیم گیری است که در اکثر موارد, ترانس مردم باید قرار دارد با توجه به خود اختصاص داده رابطه جنسی در هنگام تولد.

فقط دو هفته پیش وزارت مسکن و شهرسازی پیشنهاد یک قانون اجازه می دهد پناهگاه بی خانمان به خانه ترانس افراد با توجه به تولد تعیین جنسیت.

شاید مهم ترین بود دولت حمله LGBTQ nondiscrimination حمایت در قانون مراقبت مقرون به صرفه نهایی در یک قانون جدید در ژوئن 12. که حکومت گفت Johnson, تهدید دولت HIV ریشه کن کردن هدف است.

"این غیر ممکن است به delink [پیشگیری از HIV] از تعهد خود به حقوق بشر و نشاط بیشتر جوامع به حاشیه رانده شده در جامعه خود را," او گفت:. "شما نمی توانید حمله در تمام سطوح زندگی, آزادی, اموال و شادی از یک جامعه و پیش بینی است که شما در واقع می توانید آدرس مراقبت های بهداشتی و نابرابری در آن جامعه است. و نه می تواند به شما بگویم که شما در واقع حمایت خود را دموکرات آمریکایی مسئولیت است."

وقتی کسی ایجاد یا ترس از اینکه مورد تبعیض توسط پزشکان آنها کمتر احتمال دارد به مراقبت از آنها نیاز است که مراقبت بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش اچ آی وی است. ترانس مردم به ویژه ترانس زنان به خصوص در معرض خطر ابتلا به ویروس. اگر پزشکان و شرکت های بیمه قادر به انکار مراقبت به ترانس زنان, پیشگیری از اچ آی وی تلاش رنج می برند.

روشن است که با وجود McEnany را اعلان این سیاست نه شعارهای داستان تهمت به حمایت دولت برای تجاوز به حقوق.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن