Vox باشگاه کتاب لگد کردن ما ژوئن بحث از شاهزاده خانم عروس

سلام خوانندگان. این است که بسیار دشوار است در هفته است. من امیدوارم که شما به عنوان امن به عنوان شما می توانید

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

سلام خوانندگان. این است که بسیار دشوار است در هفته است. من امیدوارم که شما به عنوان امن به عنوان شما می توانید, و من امیدوارم که شما در حال پیدا کردن منابع در بقیه بورسی است که کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن قوی و سازنده پاسخ به این لحظه.

وقتی ما آمد تا با ایده برای Vox باشگاه کتاب در ماه مارس حدود 20 سال پیش ما می دانستیم که ما می خواستیم آن را به یک محل که در آن خوانندگان می تواند در ساخت جامعه با یکدیگر است. ما همچنین می خواستم آن را به یک محل که در آن آنها می تواند پیدا کردن یک فرار از فلج احساس ناتوانی و اضطراب است که این بیماری همه گیر ایجاد شده برای بسیاری از مردم است.

بیش از چند هفته گذشته از پلیس با قتل جورج فلوید و خشونت پلیس در این تظاهرات که در گرفت اضافه شده اند یکی دیگر از لایه های ترسناک و وحشت که در حال حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق الهام بخش. آنها همچنین اضافه شده یک حس فوریت. وجود دارد چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد در حال حاضر و شما می توانید و باید انجام کاری درباره آن. آموزش خود را. اهدای پول. و اقدام به متوقف کردن خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند نسبت به مردم سیاه و سفید. کسانی که در حال ضرورت.

شما نیز مجاز به یک استراحت. و این چیزی است که باشگاه کتاب است که در اینجا برای. اگر شما هم به خواندن بسیار احمقانه کتاب و بیش از حد سرمایه گذاری در آن شما فکر می کنم آن خواهد شد کمک به شما از طریق این لحظه Vox باشگاه کتاب شما استقبال می کند. بنابراین اجازه دهید آن را دریافت کنید.

آنچه در زیر ما برای اولین بار بحث از شاهزاده خانم عروس,پوشش, مقدمه ای بر 30th Anniversary Edition را از طریق فصل 4.

خدا metanarrative در اینجا این است که بسیار سرگرم کننده است. صداقت: چگونه بسیاری از شما شروع به خواندن این کتاب و پس از آن تا به حال یک لحظه از وحشت است که شما می خواهم برداشت اشتباه نسخه است و شما تا به حال به نحوی پیدا کردن unabridged نسخه ؟ این چیزی بود که اتفاق افتاده است به من وقتی که من برای اولین بار برداشت شاهزاده خانم عروس در یک کتابفروشی در سن 13 و من به عنوان خوانده شده در حالت خشم عمیق و سردرگمی تا زمانی که من می خواهم آن ساخته شده است حدود یک سوم از راه را از طریق و در حقیقت شروع به سحر بر من.

گلدمن کودک صدای در اینجا بسیار جذاب ، لحظه ای که در آن او فقط ایستاده وجود دارد در حال انتظار برای معلم خود را به توصیه یک ماجراجویی جدید رمان مثل او یک توله سگ و او را در حال انتظار برای او به او پرتاب چوب به طوری که او می تواند pelting پس از آن ؟ لذت بخش! شما بلافاصله می دانم که چرا این فیلم تا به حال عبارتند از قاب روایت از Fred Savage پدر بزرگ خواندن به او: یک بخشی عظیم از شادی از این کتاب در حال تماشای یک بچه کوچک فقط جوراب خود را خاموش زدم با لذت بردن از خالص داستان.

و در بسیاری از راه های که شاهزاده خانم عروس در مورد: داستان و داستان سرگرم کننده است. به همین دلیل 30th anniversary edition معرفی حاوی یک لحظه که در آن داستانی گلدمن می آید در سراسر مورگنسترن داستان خاطرات و یاد می گیرد که مورگنسترن شمردن با تغییر حقایق تاریخی را روایت چون او به فکر آنها نیست جدی و باور به اندازه کافی. گلدمن می خواهد شما را به می دانم که در صف مقابل است که این کتاب در مورد سرگرم کننده و Swashbuckling و ماجراجویی و بالا عاشقانه و که اگر شما در هیئت مدیره با نوع روایت است که فقط در پرتاب یک غول پرنده از جایی به دلیل آن به نظر می رسد سرد نیز وجود دارد مقدار زیادی دیگری برای شما به عنوان خوانده شده وجود دارد.

که گفت: در اوایل این بخش ما نمی تن از شاهزاده خانم عروس مناسب است. به جای آن وجود دارد توضیح طولانی از تمام راه هایی که در آن آلاله مصمم است به عنوان زیبا ترین زن در جهان و یک دسته از توصیف عجیب و غریب, پیر مردان آینده خیره به او که صادقانه نیست سالخورده فوق العاده هست. آلاله بسیار خنده دار هر زمان که گلدمن مراقبت به داخل سر او (که توالی که در آن او تصمیم می گیرد کنتس در عشق با وستلی چرا که او خوب دندان همیشه به من می شود), اما او را بیشتر تحت شخصیت در این کتاب پس او را خسته نمی کند به انجام این کار تمام است که اغلب. بیشتر او فقط در مورد او به عنوان اگر او یک دختر بسیار زیبا و بسیار با ارزش جایزه. و این ایده آل نیست به ویژه هنگامی که شما اضافه کردن در شبه, ریخته گری, کوچ سناریو با سندی ستاره کوچک در قاب روایت است.

اما آنچه که همچنان به کار شگفت انگیزی خوب است که آلاله را ویرانی زمانی که او فکر می کند وستلی مرده است. بیانیه خود از عشق به یکدیگر بسیار بیشتر طنز در اینجا از آن است که در این فیلم اما هنوز زمین به اندازه کافی زمانی که آلاله می گوید که عشق است "نه یک سرگرمی که در آن من اکسل" من هنوز هم خرید او غم و اندوه و بی حسی عاطفی. وجود دارد فقط طنین عاطفی به اندازه کافی در اینجا برای حمایت از یک داستان بسیار سرد ماجراهای.

صحبت از بسیار سرد ماجراهای: در این بخش به معرفی ما را به باغ وحش, مرگ, که در نهایت می شود یک کتاب را تنظیم قطعات با وجود آن هرگز از آن ساخته شده به فیلم (که یک اسپویلر گلدمن به شما می گوید که آن را به اتفاق می افتد در مقدمه). این جمله کاملا عجیب و غریب supervillain لانه خرگوش و غیره از یک راه اندازی. پنج سطح از خطر هر مضمون در اطراف یک فرد! سرعت و قدرت سم و ترس و چیزی بسیار خطرناک است هیچ کس ملاقات آن نشده است! چه Lex Luthor نوع از یک محل به اویختن در.

در این بخش من به جمع ولگرد افکار و سوالات من در مورد شاهزاده خانم عروس را از طریق فصل 4. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان یک راهنمای برای گفتگو در بخش نظرات و یا در جامعه خود را و یا شروع کردن با سوالات خود را.

  1. یکی از ویلیام گلدمن بزرگترین نقاط قوت به عنوان یک نویسنده این است که انسان کردنی به عنوان جهنم است. چه نقل قول های مورد علاقه خود را از این بخش ؟
  2. فیلم اقتباسی از شاهزاده خانم عروس است بنابراین یاد که من پیدا کردن آن را دشوار است به خواندن کتاب بدون شنیدن بازیگران صدای در سر من. اگر شما اتفاق می افتد به خواندن کتاب قبل از دیدن این فیلم چه بود که تجربه ای بود ؟
  3. داستانی گلدمن بسیار سنگدلانه به فقیر پسر جیسون و او با استفاده از برخی از زیبا fatphobic تصاویر نیز هست. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن بخش?
  4. بخش بزرگی از طنز در اینجا این است که گلدمن poking سرگرم کننده در آن doorstopper قرن 19 رمان که روایت از یک فوق العاده خطرناک, هیجان انگیز خواهد شد اما با این وجود توقف برای ده ها تن از صفحات در یک زمان برای شرکت در برخی از گفتمان دولت از اروپا و یا ماهیت زمان و یا تاریخ از پاریس سیستم فاضلاب (آره, Victor Hugo, ما همه به دنبال شما). آنچه که آزار دهنده ترین این digressions که شما می آیند در سراسر? برعکس آنچه که مورد علاقه شما است ؟ من کاملا مانند cetology فصل در موبی دیک.
  5. چه سطح از این باغ وحش از مرگ می خواهد بهترین در گیر می شود ؟ من می خواهم به باور من می تواند outthink تف کبرا اما من کاملا نمی خواهد با یک تمساح.

صدا کردن در نظرات زیر و یا هر کجا که شما می خواهم به صحبت و ملاقات با ما را در اینجا در هفته آینده به بحث در مورد فصل 5 و 6. و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی, ثبت نام برای خبرنامه ما!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب