به ما ارائه شد میلیون ها نفر از ماسک در ماه ژانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل شده پیشنهاد کردن.

دولت فدرال تبدیل کردن یک پیشنهاد است که باید اجازه داد که ایالات متحده به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا داخل

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

دولت فدرال تبدیل کردن یک پیشنهاد است که باید اجازه داد که ایالات متحده به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا داخلی تولید ماسک در اولین مراحل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش واشنگتن پست. این تصمیم بعد از آن مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود به گران, تست نشده شخص ثالث توزیع کنندگان و استفاده از دفاع تولید عمل به وادار کردن شرکت ها برای افزایش خروجی.

این معلوم نیست که دقیقا به همین دلیل مقامات بالا پایین ارائه می داد اما تصمیم به انجام این کار در ادامه به عواقب برای بسیاری از کارگران خط مقدم که هنوز فاقد تجهیزات لازم برای محافظت از خود در کار است.

پست گزارش مایک بون صاحب بزرگترین جراحی صورت ماسک تولید کننده در ایالات متحده — پرستیژ Ameritech در تگزاس — تماس مقامات بالا در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ژانویه 22 روز پس از اولین ما coronavirus موارد شناسایی شدند.

او زمین: ارائه بودجه مورد نیاز به گرد کردن چهار خفته خطوط تولید و شرکت تولید 1.7 میلیون N95 ماسک در هر هفته. با توجه به بون او شده است می خواهم بالا بردن زنگ سال است که آمریکا بیش از حد وابسته به کشورهای خارجی (که در آن نزدیک به 90 درصد از ماسک های مورد استفاده در کشور آمده) برای تولید و استدلال خود را در خطوط تولید و ارائه هر دو یک راه در اطراف آن و به اطمینان حاصل شود که ما را در این ماسک از آن مورد نیاز است.

ریک روشن — مدیر سابق HHS را پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه خودگردان (که سرنگون شد در ماه آوریل و بعد از آن واصل whistleblower شکایت وی از سوی مامورین او تنزل مقام برای مبارزه با علم آماده سازی مبتنی بر "بیش از مصلحت سیاسی") — فشار بالا HHS مقامات به قبول بوون پیشنهاد فایده ای نداشت. اعتبار Ameritech بعد صادر شده یک میلیون ماسک برای چین است.

مقامات به پست انواع دلایل که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست راه اندازی مجدد اعتبار Ameritech خطوط. برخی مقامات ادعا آن بود که HHS نیست به اندازه کافی پول در زمان پرداخت افزایش تولید; یکی دیگر از سرزنش بی حال با سرعت از قراردادهای دولتی. کاخ سفید مشاور اقتصادی پیتر ناوارو از سوی دیگر گفت که "این شرکت درست شد بسیار دشوار است برای کار و ارتباط با."

"این در تضاد به گروه هایی مانند شورای ملی از نساجی سازمان ها و شرکت هایی مانند شرکت Honeywell و Parkdale میلز که باید کمک کرد امریکا بسیار به سرعت در حال ساخت مقرون به صرفه داخلی ماسک ظرفیت اندازه گیری در صدها میلیون" ناوارو گفت: پست.

دولت فدرال در ادامه به صرف بیش از 600 میلیون دلار در قرارداد از جمله ماسک تولید. Honeywell و 3M داده شد قرارداد به ارزش بیش از $170 میلیون برای تولید دنده محافظ. و یک آموزش تاکتیکی شرکت با سابقه تولید تجهیزات پزشکی داده شد 55 میلیون دلار به N95 ماسک برای $5.50 هر — قیمت در حدود هفت تا نه برابر بیشتر از تولید کنندگان دیگر از جمله بوون شرکت. اعتبار Ameritech شد و در نهایت با توجه به $9.5 میلیون قرارداد در اوایل ماه آوریل به تولید N95 ماسک برای 79 سنت در هر.

بوون خطوط تولید است که می تواند به ساخت بیش از 7 میلیون ماسک هر ماه بلا استفاده باقی می ماند.

آیات بوون پیشنهاد آمده است که ما کارکنان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و کارگران خط مقدم تلاش کرده اند برای دو ماه به امن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) — از جمله ماسک و دستکش و در صورت سپر و بیشتر — لازم برای ایمن ماندن در کار است.

به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارفرمایان باید به شدت به دنبال خرید PPE در بالا رفتن سرسام آور هزینه های آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر روشن است که هیچ کشوری از جمله آمریکا آماده شد برای یک بیماری همه گیر این قدر. افزایش تقاضا نمی تواند به سرعت برآورده شود توسط فروشگاه ما استراتژیک ملی ذخایر و شرکت هایی که به طور سنتی ساخت تجهیزات هولناک بود با درخواست از سراسر جهان است.

Vox آلمان لوپز توضیح داد: موضوع این راه:

مشکل این است که در مورد هر دو عرضه و تقاضا است. قبل از شیوع کروناویروس چین ساخته شده و نیمی از جهان را ماسک صورت. هنگامی که شیوع بیماری در زمان خاموش وجود دارد چین شروع به استفاده از آن تامین و ذخیره کردن آنچه باقی مانده است. این مشکل تنها پس از گسترش به عنوان بیشتر و بیشتر کشور ذخیره کردن هر چه لوازم پزشکی آنها می توانید با برخی از مثل آلمان و حتی ممنوعیت ترین PPE صادرات است. به طوری که افزایش تقاضا با توجه به Covid-19 — نه فقط از مراقبت های بهداشتی کارگران اما از عموم مردم به طور فزاینده ترس از عفونت وجود دارد کمتر عرضه برای رفتن به اطراف.

مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور شدند به استفاده از تجهیزات یکبار مصرف چند بار آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت و تهدید بيمارستان توانایی برای مراقبت از هجوم بیماران زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

کارگران در فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه جعبه بزرگ و ارائه خدمات نیز قرار داده شده است در معرض خطر داشتن برای نشان دادن به کار و ارتباط برقرار کردن به طور منظم با مردم اغلب بدون محافظت کافی به عنوان بورسی را Emily Stewart توضیح داده شده است.

یک بررسی انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو بین 7 مارس و آوریل 9 نشان داد که تنها 19 درصد از کارگران ضروری در شرکت های مانند Walmart, مک دونالد, Costco, آمازون, یو پی اس و Walgreens داده شد ماسک در حالی که 56 درصد گفت: کارفرمای خود ساخته دستکش موجود است. در این هفته پس از بررسی های صورت گرفته شرکت ها ممکن است اجرا بیشتر محافظ قوانین هر چند دستورالعمل اغلب توسط دولت متفاوت است.

با وجود روشن تاخیر در آماده سازی برای حفاظت از خط مقدم کارگران از این ویروس هنوز هم وجود دارد راه های کشور می گرفتن.

به عنوان بورسی را متی Yglesias معتقد است دولت می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به موضوع وام و خرید تضمین به شرکت ها کمک به آنها در گسترش تولید در حالی که آنها را به یک اندازه گیری از آسایش در استخدام کارگران بیشتر در نامشخص اقتصادی حاضر است.

DPA نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شل محدودیت در مقررات و بازرسی برای سرعت بخشیدن به تولید بدون مسئولیت در مواجهه با شرایط اضطراری. در عین حال پس از سالها آماده سازی ضعیف رد اعتبار Ameritech را ارائه و هفته تحویل و کسب تاخیر بسیاری از کارگران خط مقدم باید همچنان به انجام این کار با ناکافی و حتی خطرناک — سطح PPE.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن