جنوب ایالات متحده می تواند پول با تمیز کردن شبکه برق خود را صرفه جویی

درک عمومی از انرژی پاک با واقعیت کنار نگفته است. درک محبوب این است که هنوز هم که انرژی پاک با فضیلت اما گران ق

توسط NEWSOULS در 11 شهریور 1399

درک عمومی از انرژی پاک با واقعیت کنار نگفته است. درک محبوب این است که هنوز هم که انرژی پاک با فضیلت اما گران قیمت و غیر قابل اعتماد است، که آن را نیاز به نفع ویژه ای برای رقابت در بازار است.

در واقع در تعداد فزاینده ای از مکان ها معکوس درست است. انرژی پاک ارزان تر از چیزهای کثیف شده است، اما در رقابت مشکل دارد زیرا بازارها از طرف سوخت های فسیلی تقلب می شوند. بازتر، بازارهای رقابتی به نفع انرژی پاک خواهند بود.

برای یک تصویر قانع کننده، بیشتر از ایالت های جنوب آمریکا (آلاباما، فلوریدا، جورجیا، میسیسیپی، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، و تنسی) نگاه کنید.

در حالی که برق پاک شروع به تبدیل بازار تقریبا در هر منطقه از ایالات متحده، آن را تا حد زیادی دور زدن جنوب، که دارای کمترین ظرفیت خورشیدی و باد نصب شده از هر منطقه ایالات متحده، با وجود منابع انرژی تجدید پذیر نسبتا فراوان است.

این به این دلیل نیست که برق سوخت فسیلی در بازار برنده می شود. به این دلیل است که هیچ بازاری وجود ندارد. کل سیستم توسط تاسیسات انحصاری با انگیزه کمی برای نوآوری اجرا می شود.

شرکت تحقیقاتی نوآوری انرژی به تازگی نگاهی نزدیک به آنچه اتفاق می افتد اگر سیستم برق جنوب به رقابت بازار بیشتر باز شد - اگر ارزان ترین گزینه ها می تواند انتخاب و به اشتراک گذاشته شده در سراسر منطقه.

اثر دراماتیک خواهد بود: تا سال 2040، انرژی و باتری های تجدید پذیر تر مستقر خواهد شد، به طور متوسط قیمت برق خرده فروشی خواهد بود پایین 23 درصد، پس انداز تجمعی برای ratepayers منطقه خواهد رسید حدود 384 میلیارد دلار، انتشار گازهای گلخانه ای سقوط خواهد کرد 37 درصد از سطح 2018، آلودگی هوا به طور موثر به صفر فرو می رود، و 385،000 شغل اضافی ایجاد خواهد شد. این یک وضعیت برد-برد-برد-برد-برد-برد-برد است.

و به خاطر داشته باشید: این تنها از طریق رقابت بازار است، بدون فرض هر گونه سیاست اضافی برای حمایت از انرژی پاک. با توجه به محیط هزینه فعلی، بازارهای انرژی رقابتی، به دستگاه های خود را ترک کرد، به سرعت decarbonize.

در یک لحظه به جزئیات نگاه خواهیم کرد. اول، يه پس زمينه کوچيک.

A comparison of wind and solar capacity resource in the Southeast US in 2018. EI
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن