ما باید اولویت بندی بازگشایی مدارس و نه سالن و رستوران

بسیاری از پدر و مادر یک چیز در ذهن خود را در مدارس باز می شود در پاییز ؟ ایالات و شهرستانها در سراسر کشور مشت

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

بسیاری از پدر و مادر یک چیز در ذهن خود را در مدارس باز می شود در پاییز ؟

ایالات و شهرستانها در سراسر کشور مشتاق هستند به رستوران ها و سالن های بازگشایی این ماه, اما آنها مبهم که آیا تمام وقت آموزش و پرورش عمومی آماده خواهد شد برای از سرگیری در ماه سپتامبر.

که شرم آور است. چشم انداز دراز مدت برای ایالات متحده بیشتر به خطر بیافتد با نگه داشتن کودکان از مدرسه برای یک دوره طولانی از آنها توسط مردم همچنان به تاخیر در گرفتن مو و ناخن حرفه ای انجام می شود.

وجود دارد هیچ صفر-خطر فعالیت های مردم می تواند در طول انجام این بیماری همه گیر بدون بهداشت عمومی اقدامات که نمی آیند با تجارت آف. و هنگامی که شما نگاه در بودجه فشار است که دولت و مقامات محلی روبرو هستند تصمیم به اولویت بندی کسب و کار کوچک بیش از آموزش و پرورش است یک واکنش قابل فهم. آنها نیاز به درآمد مالیاتی.

اما که به سادگی نشان دهنده غلط ملی اولویت های سیاست.

دولت فدرال است که منابع مالی را به مراقبت از کسب و کار کوچک صاحبان بسیار واقعی مشکلات اقتصادی. اما چک از عمو سام نمی تواند تدریس دانش آموزان کلاس اول خواندن اصول خواهد بود که بستر را برای بقیه زندگی خود را علمی حرفه. آموزش از راه دور کار می کنند و برای بچه های بزرگتر اما آن را در واقع یک nonstarter برای آنهایی که کمی. و در حالی که پدر و مادر از خانه کار می توانید سعی کنید به نگه داشتن بچه ها در مسیر بسیار کودکان و نوجوانان که نیاز به مدرسه بیشتر — به خصوص کم درآمد کودکان و نوجوانان و زبان انگلیسی-زبان آموزان — آیا حداقل به احتمال زیاد به بزرگسالان در اطراف که می تواند به آنها کمک کند.

جلوگیری از جدید بسیار کشنده coronavirus شیوع بیماری باید اولویت شماره 1. اما گرفتن مدارس و در حال اجرا دوباره در پاییز باید قوی شماره 2.

طیف گسترده ای از سیاست های آموزش و پرورش کارشناسان من مشورت با شما موافقم که طولانی مدت تعطیلی مدارس و بد برای کودکان و نوجوانان به خصوص جوان و کم درآمد دانش آموزان است. که اجماع شامل محققان در سمت چپ و راست و همچنین به عنوان طرفداران و دشمنان از "اصلاحات در آموزش و پرورش."

برخی از نگرانی بر این باور است که تعطیلات تابستانی است که یک راننده عمده دستاورد شکاف بین کم درآمد و مرفه کودکان و نوجوانان.

حسن نیت ارائه میدهد از آموزش و پرورش هفته

اما حتی منتقدان تابستان از دست دادن یادگیری مانند Paul von Hippel به من بگویید که آنها نگران Covid مربوط به تعطیلی مدارس. نظر او این است که تعطیلات تابستان است overhyped به عنوان یک مسئله پس حتی rich kids' "غنی سازی" فعالیت ها در عمل نه که آکادمیک گرا. او اشاره می کند که ما شواهدی از انواع دیگر مدرسه-سال اختلال در آن نقطه به مشکلات مشابه در پیشرفت تحصیلی: دو ماه اعتصاب معلمان در نیویورک در سال 1968 در سمت چپ دانش آموزان دو ماه پشت جایی که قبل از گروه شده بود به هنگام بازگشت به مدرسه. در سال 1990 مدارس فرانسوی در بلژیک بسته برای یک اعتصاب در حالی که فلاندرز-صحبت کردن آنهایی که نمی. در مقایسه با بلژیک بچه ها که ماند در مدرسه در طول اعتصاب, فرانسوی زبانان با احتمال بیشتری به تکرار یک کلاس ساخته شده و کمتر به پیشرفت آموزش عالی در مراحل بعدی زندگی. نمرات آزمون رنج می برد هنگامی که طوفان کاترینا مدارس بسته در داخل و اطراف نیواورلئان.

خدمت به عنوان دو hatted homeschoolers و کارگران بسیار چالش برانگیز برای پدر و مادر (شواهد نشان می دهد که مادران در حال تحمل بار مسئولیت) که بوده است فشرده به انجام این کار است.

اما و توسط بزرگ, کالج-آموزش حرفه ای با یقه سفید کارهایی که انجام می شود از راه دور در حال رفتن به در یک موقعیت بهتر به مطمئن شوید که بچه های خود را نمی افتد بیش از حد ، واقعی مشکلات بوجود می آیند زمانی که پدر و مادر خود را نمی باید مهارت های لازم برای تدریس بچه های خود را و یا مجبور به رفتن به محل کار و یا هر دو.

به حدی که سلامت عمومی کاملا نیاز به تعطیلی مدارس و ما به عنوان یک جامعه نیاز به ایجاد بهترین از آن. اما تجارت کردن در اینجا بسیار تیز است. و فشار به تکیه بر تعطیلی مدارس به عنوان یک ابزار سیاست اساسا نشان دهنده بد تصمیمات سیاسی در سطح فدرال و نه منطقی و حساب دیفرانسیل و انتگرال.

چند مقامات دولت محلی صحبت کردم به آگاه هستند که آنها در حال حرکت رو به جلو در سیاست های بد مسیر اما اصرار دارند با برخی از دلیل خوب است که آنها اساسا هیچ چاره ای.

مشکل اساسی این است که دولت و دولت های محلی در حال گرسنگی برای درآمد مالیاتی کسب و کار تعطیل. از بودجه منظر یک رستوران و یا سالن مو است که یک منبع درآمد. بازگشایی بیشتر کسب و کار هر چه زودتر به معنی کوچکتر کمبود و کمتر furloughs پلیس و کتابداران. مدارس, در مقابل یک مرکز هزینه. پرداخت معلمان به انجام آموزش از راه دور است که ارزان تر از عامل واقعی ساختمان مدرسه — و خیلی ارزان تر از تلاش برای راه اندازی مدارس با افزایش مطابق با پروتکل های.

اما این یک سیاست انتخاب شده در سطح فدرال.

نرخ بهره فعلی بسیار کم در تورم از نظر آنها منفی — که بدان معنی است که کنگره می تواند اساسا گسترش صفر-بهره وام های دراز مدت برای هر نوع از راه دور معتبر نهاد. آدم Ozimek و جان Lettieri را توسعه داده اند یک پیشنهاد دقیق برای انجام این کار برای کسب و کارهای کوچک, دعوت گسترده برای بهره 20 سال وام به هر شرکت با کمتر از 500 کارمند است که تجربه از دست دادن درآمد از 25 درصد یا بیشتر است. اگر با اجرا کردن این ایده می تواند یک بهبود بزرگ بیش از وضعیت فعلی موجود برای صاحبان کسب و کار و همچنین به عنوان یک بیشتر رویکرد تدریجی به "بازگشایی" شخصا و از لحاظ اقتصادی قابل دوام.

برعکس در حالی که یک وام کم بهره نیست رفتن به آموزش یک کودک به عنوان خوانده شده, کنگره می تواند — و باید — پر کردن دولت و خزانه های محلی به طوری که آنها قادر به سوار شدن به یک رکود اقتصادی در فروش مالیات بر درآمد بدون محدود کردن خدمات عمومی است. که اجازه می دهد دولت های محلی را مسئول تصمیم گیری در مورد بهداشت عمومی و آموزش و پرورش به جای عجله willy-nilly به یک پتانسیل سقوط فاجعه است.

مشکل بدیهی است که مدارس نسبتا دشوار است به کار در یک به طور کامل راه بهداشتی. در واقع کمی بچه ها در مدرسه و مراقبت از کودکان تنظیمات بدنام هستند cesspools معمولی سرماخوردگی و flus بنابراین نگرانی که آنها می تواند یک بردار برای coronavirus گسترش است به طور کامل قابل درک است.

اما این همان چیزی است که باعث می شود deprioritization بازگشایی مدارس بسیار خطرناک است.

اگر عفونت نرخ بسیار پایین سه ماه از هم اکنون مدرسه باید قادر به بیشتر ادامه به عنوان معمول است. شما می باید توجه بیشتری به بهداشت کودکان و نوجوانان با پوشیدن ماسک و مقدار زیادی از نظارت تست به طوری که شما می توانید از تعطیل مدرسه به سرعت زمانی که یک مورد مثبت پدیدار می شود برای به حداقل رساندن میزان درون مدرسه گسترش یافته است. اگر شما شروع سال تحصیلی با چند بیمار مردم در جامعه خاموش شدن ناگهانی باید نسبتا نادر است. اما اگر ما برای حل و فصل راکد caseloads به عنوان قیمت به پرداخت هزینه برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک در آمریکا به جای ساخت یک فشار برای سرکوب این تابستان هر گونه تلاش برای آوردن بچه ها به مدرسه در پاییز است که به احتمال زیاد در پایان شکست.

که خطرات نه تنها به خطر انداختن ترم یکی دیگر از یادگیری بلکه جرقه بزرگ "موج دوم شیوع" به خصوص که آب و هوای سرد باعث می شود آن را سخت تر برای مردم را به انجام همه چیز در امن تر, هوای آزاد, تنظیمات.

تصمیم گیری هستند که در حال حاضر ساخته شده توسط دولت و مقامات محلی برخی از آنها درک خطرات و دیگران که بیش از حد بی پروا. اما اساسا همه آنها در حال تصمیم گیری است که در حال شکل با همان بودجه واقعیت است که تنها واشنگتن می تواند حل کند. به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور است یا علاقهای به حل آنها خواهیم بود گیر برخورد نسبت آموزشی سیاست فاجعه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن