ارتش ایالات متحده خواهد ماند در مرز آمریکا و مکزیک حتی با مهاجرت سقوط

پنتاگون رسما به نگه داشتن به عنوان بسیاری از 4000 سرباز در مرز آمریکا و مکزیک در ماه اکتبر — حصول اطمینان از ر

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

پنتاگون رسما به نگه داشتن به عنوان بسیاری از 4000 سرباز در مرز آمریکا و مکزیک در ماه اکتبر — حصول اطمینان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نظامی همچنان در طول فصل انتخابات با وجود هیچ نشانه ای از یک واقعی بحران است.

در روز شنبه بیانیه ارتش ستوان سرهنگ کریس Mitchell یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: وزیر دفاع علامت Esper مورد تایید وزارت امنیت داخلی را برای درخواست کمک در مرز. نظامی ترین نسخه پشتیبان تهیه خواهد آمد از گارد ملی او اشاره کرد که کمک خواهد کرد که نظارت بر مرز ارائه تدارکات و ارائه حمل و نقل به گشت مرزی پرسنل. نیروهای نمی تواند درگیر در اجرای قانون و فعالیت های.

در پی اظهار نظر به بورسی که چرا چنین تصمیمی گرفته شده ماه در پیشبرد میچل گفت: "ماموریت کنونی تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان ماه سپتامبر. این فقط یک فرمت از ماموریت را از طریق سال مالی آینده." جدید مجاز تعداد نیروهای نظامی واقع می شود کاهش از 5,500 پرسنل نظامی در حال حاضر در مرز.

ویلیام بانک ها, یک کارشناس امنیت ملی در قانون در دانشگاه سیراکیوز گفت: بورسی که چنین استقرار مانند قبلی است که به وضوح قانونی است. اما او افزود: "من همچنان به این سوال که آیا دیوار ساخت و ساز خود را حلال است" و اشاره کرد که چندین پرونده های حقوقی ادامه دهید.

این همه برای تلفن های موبایل به خوبی و خوب است اما مسئله این است که آنچه که قرار بود موقت سطحی در مرز در حال حاضر تبدیل به یک راه حل دائمی و روشن نیست که نظامی است و حتی مورد نیاز در مرز مکزیک کنه.

در اکتبر سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال هزاران نفر از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به مرز برای جلوگیری از به اصطلاح "کاروان" از مهاجران از آمریکای مرکزی به دنبال پناهندگی در امریکا است. آنها فرستاده شده بودند به ارائه پشتیبانی در مرز و عوامل گشت مرزی برای انجام شغل خود را به جای کاغذ یا دیوار نگهداری.

منتقدان را دیدم که به عنوان چیزی بیش از یک بازی انتخاباتی پیش از midterms پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سیاست های مهاجرتی مرکزی به خود و حزب جمهوری خواه سیاسی و اقبال.

در آن زمان پنتاگون رهبری و دیگر مقامات دولت گفت: چنین حمایت از ماموریت خواهد بود به طور موقت و انحلال زمانی که نیروهای دیگر مورد نیاز است. اما در حال حاضر به نظر می رسد وزارت امنیت داخلی تلقی شده است لازم به ادامه داشتن سربازان در اطراف همه اما مطمئن شوید که به rekindle انتقادات ناروا ممکن است در تلاش برای تقویت مهاجرت خود را واجد fides جلوتر از انتخاب مجدد در نوامبر است.

در سال گذشته بالای مقامات پنتاگون گفت: استقرار نظامی را آخرین تا زمانی که مورد نیاز است. "ما در حال رفتن به ترک تا مرز امن است" سابق وزیر دفاع پاتریک Shanahan گفت: ممکن است 2019.

دولت استدلال در آن زمان می توان دفاع کرد. در حال حاضر آن را واقعا نمی باید مورد خوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است شارژ پیش با استقرار ارتش و تصویب سایر اقدامات برای حفظ مرز با وجود این واقعیت است که مهاجرت به طور کلی کاهش یافته است و در میان همه گیر.

ما گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) دستگیر و مورد 23,000 مهاجران در ماه مه کاهش از 114,000 در همان ماه در سال 2019. در حالی که آمریکای مرکزی خانواده ها قبلا به حساب برای اکثر افراد دستگیر شده تنها مردان بالغ در حال حاضر آینده در اعداد بزرگتر.

مرز باقی می ماند بسته به غیرضروری سفر از طریق اواسط ماه جولای و بسته شدن می تواند تمدید شود تا مقامات تصمیم می گیرید که مهاجرت دیگر به شمار خطر بهداشت عمومی به آمریکایی ها است. کشورهایی که تولید بیشترین تعداد متقاضیان پناهندگی از جمله گواتمالا هندوراس و السالوادور — نیز مرزهای خود را بسته و اجرا محدودیت حتی در مسافرت داخلی, ساخت حرکت دشوار است. قاچاقچیان که کمک به مهاجران از مرز عبور کرده اند نیز تا حد زیادی متوقف شد و عملیات در حال حاضر.

حتی اگر مهاجران قادر به رسیدن به مرز ایالات متحده تهمت ساخته شده است اما غیر ممکن است برای آنها به دنبال ادعای پناهندگی و یا سایر حمایت های آمریکا. وزارت دادگستری به تعویق انداخته است اکثر مهاجرت جلسات دادگاه برای کسانی که در مکزیک که در حال انتظار برای شانس خود را برای درخواست پناهندگی خود را مورد به یک قاضی مهاجرت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "باقی می ماند در مکزیک" برنامه.

مقامات مهاجرت نیز اجرا یک اخراج منظور به سرعت به نوبه خود به دور مهاجران در مرز از جمله کودکان بی سرپرست, هر چند آن را در حال حاضر رو به یک چالش قانونی آورده شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. مهاجران از مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس در حال پردازش در این زمینه به جای درون ما ایستگاه های گشت مرزی و بسیار به عنوان یک دکتر در حال ارسال به مکزیک در سال به طور متوسط 96 دقیقه تگزاس تریبیون گزارش داد. برخی از 43,000 مهاجران فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک تحت سیستم جدید با توجه به CBP.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن