مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط حمایت را در تلاش خود را برای ضربه دانشجویان خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که آن را لغو یک تغییر سیاست است که باید ممنوع دانشجویان بین المللی از باق

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که آن را لغو یک تغییر سیاست است که باید ممنوع دانشجویان بین المللی از باقی مانده در ایالات متحده اگر آنها در حال گرفتن تنها کلاس های آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وی در طول یک جلسه در دادگاه فدرال ماساچوست. هاروارد و MIT حمایت بیش از 200 دانشگاه های دیگر به چالش کشیده بود سیاست جدید که مجبور دانش آموزان در نظر گرفتن صرفا کلاس های آنلاین یا بازگشت به خانه انتقال به برنامه کلاس های حضوری و یا در صورت خطر اخراج.

ما مهاجرت و گمرک اعلام کرد: تغییر سیاست در هفته گذشته تنها چند ساعت پس از دانشگاه هاروارد پرده برداری از برنامه های خود را به نگه داشتن تنها کلاس های آنلاین برای آمدن سال تحصیلی. کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی بعد از سی ان ان گفت که این تغییر سیاست به معنای "تشویق مدارس برای بازگشایی" — بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هدف وادار به زندگی در آمریکا به سر حتی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و مرگ و میر مانت.

دانشگاه ها استدلال کرده اند که سیاست نادیده گرفته تلاش خود را برای نگه داشتن دانش آموزان و مربيان و دیگر اعضای جوامع امن دلیل افزایش موارد در سراسر کشور — به خصوص کسانی که ضعف سيستم ايمنی و صورت در معرض خطر بیشتر عوارض از Covid-19.

این یکی از موارد نادر است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقب نشینی در مهاجرت عمده اولویت های سیاست در صورت گسترده عمومی میکند. در مقابل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیمات خود برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه و اعمال خود را با ممنوعیت سفر در چند اکثریت کشورهای مسلمان — هر دو به شدت منفور سیاست — تا زمانی که دادگاه عالی وزن در.

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد دیده می شود که آسیب های آن در جولای 6, بخشنامه, اما آن را نباید دادخواهی و اعتراض گسترده برای آنها را به انجام کار خود" کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که تا به حال ثبت یک پرونده جداگانه به چالش کشیدن سیاست در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه. "در میان اقتصادی و بحران بهداشت عمومی ما لازم نیست دولت فدرال هشدار دهنده آمریکایی ها و یا هدر رفتن همه زمان و منابع با خطرناک تصمیم گیری های سیاست. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات خودسرانه قرار داده و سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و جوامع در سراسر کشور در خطر است."

یخ بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد ان تصمیم گیری آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است هنوز اعلام باریک تر مجموعه ای از محدودیت های دانشجویان خارجی که به تازگی ثبت نام در دانشگاه های ایالات متحده از جمله دانشجویان سال اول کالج, the Wall Street Journal گزارش روز سه شنبه.

که می تواند upend برنامه از هزاران نفر از دانش آموزان که در حال حاضر متعهد به حضور در دانشگاه ما فقط هفته قبل از شروع ترم پاییز. اما قاضی در دانشگاه هاروارد و MIT مورد اعلام کرده است که او در نظر دارد به نگه داشتن پرونده باز, معنی برگ برنده دولت به احتمال زیاد باید برای دفاع از هر گونه تغییرات قبل از دادگاه. (دانشگاه هاروارد کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آن را به چالش چنین شایعه محدودیت در دادگاه است.)

آن را فقط می تواند آخرین راه که تهمت که انتقاد دانشگاهها برای "گرفتن آسان از راه" با لغو کلاس های حضوری در میان همه گیر شده هدفمند دانشجویان خارجی است. در سال های اخیر او به دنبال سرکوب ویزا برنامه های است که اجازه می دهد دانش آموزان خارجی برای به دست آوردن تجربه کاری پس از فارغ التحصیلی ریاست نیش عملیات به علف هرز ویزای دانشجویی تقلب آن را آسان تر برای دانش آموزان به سقوط از وضعیت حقوقی.

خارجی ثبت نام دانشجویی که بالغ بر حدود 1 میلیون دانش آموز در سراسر کشور در سال 2014 بوده است در کاهش مداوم پس از انتخابات خود را. که ضربه به دانشگاه ها است که تکیه بر استعدادها و کمک درسی و به اقتصاد آمریکا — دانشجویان خارجی تولید حدود 32 میلیارد دلار در درآمد سالانه و پشتیبانی بیش از 300,000 شغل با توجه به این فکر می کنم تانک جدید آمریکا اقتصاد است.

قبل از همه گیر یخ بود و دیرینه سیاست محرومیت دانشجویان بین المللی از زندگی در ایالات متحده در حالی که به دنبال آنلاین-تنها برنامه های درسی. برای حفظ یک ویزای معتبر خارجی دانش آموزان باید دنبال تعداد اعتبارات لازم برای تکمیل هر چه مدرسه خود را بداند به یک "دوره کامل مطالعه است." برای دانش آموزان در F-1 ویزای تنها یک کلاس آنلاین می توانید تعداد خود را نسبت به دوره کامل مطالعه برای دانش آموزان فنی و حرفه ای برنامه های در M-1 ویزای هیچ یک حساب کند.

یخ تغییر سیاست خود را به عنوان دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های حضوری شروع در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به طور موقت waiving محدودیتی برای چگونه بسیاری از دوره های آنلاین دانشجویان خارجی می توانند برای بهار و تابستان ترم. معافیت باقی خواهد ماند "در اثر طول مدت اضطراری" مربوط به Covid-19 آژانس گفت: در آن زمان.

اما اضطراری ملی است که به هیچ وجه و دانشگاه ها کار کرده اند برای ماه برای تعیین چگونه آنها می توانند با خیال راحت برگزاری کلاس در پاییز بدون تبدیل شدن به "superspreaders." یخ با این وجود اعلام کرد که آن را به روز رسانی تغییر سیاست در هفته گذشته به طوری که دانش آموزان به دنبال آنلاین-تنها درسی دیگر نمی خواهد اجازه را به باقی می ماند در ایالات متحده است.

آن را ارائه داده اند و مدارس و انعطاف پذیری بیشتر نسبت به این سازمان قبل از همه گیر سیاست Cuccinelli سی ان ان گفت در هفته گذشته اضافه کرد که "هر چیزی کوتاه از 100 درصد آنلاین" را مجاز به دانشجویان خارجی در ایالات متحده باقی بماند.

اما مدارس می گویند که سیاست تغییر خواهد مختل کرده خود را مراقب باشید برنامه ای برای بازگشایی و ترک دانش آموزان خود را با هیچ گزینه ای جز ترک کشور است. یخ پیشنهاد کرد که دانش آموزان می تواند منتقل کرده اند برای برنامه هایی که نه فقط آنلاین, اما این امر غیر ممکن بوده است در عرض چند هفته از شروع ترم پاییز.

و برای بسیاری از دانش آموزان چشم انداز بازگشت به کشورهای خود را به کلاس حاضر شده اند که "غیر ممکن است غیر عملی, گران, و/یا خطرناک" با توجه به هاروارد و MIT را کت و شلوار. رائول رومرو یک کنیون کالج دانشجویی از ونزوئلا گفت که بازگشت به کشور خود به معنی رفتن به یک اجتماعی و اقتصادی و بحران سیاسی است که هزاران آواره و منجر به افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز گرسنگی و فقر است.

روز سه شنبه اعلام از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد دولت را به عنوان کمک به آن دسته از دانش آموزانی که دیگر نمی خواهد باید به imminently بازگشت به کشورهای خود.

در مبارزات انتخاباتی در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز پشتیبانی برای نگه داشتن دانشجویان خارجی در ایالات متحده است. اما هنگامی که او در زمان کار او را دنبال تعدادی از سیاست های در نظر گرفتن هدف در آنها به جای.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال محدودیت در صدور ویزا برنامه هایی که ارائه یک مسیر برای دانش آموزان باقی می ماند در آمریکا در دراز مدت از جمله در پی ویزای H-1B برنامه کارگران ماهر. این خط لوله برای استعداد های خارجی به خصوص در زمینه علوم کامپیوتر و مهندسی و آموزش و پزشکی است.

در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بیانیه به طور موقت مسدود کردن ورود کارگران خارجی از آمدن به ایالات متحده در ثانیه-1Bs و دیگر ویزاها را از طریق پایان سال است. به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی او همچنین به دنبال اصلاحات به این برنامه که آن را سخت تر برای ورود به سطح کارگران فقط فارغ التحصیلی از دانشگاههای آمریکا برای واجد شرایط.

بیش از 85,000 مهاجران دریافت ویزای H-1B برای کارگران ماهر سالانه از جمله هزاران نفر از کارگران در تکنولوژی غول های مانند گوگل و آمازون است. گیرندگان در حال حاضر انتخاب شده توسط قرعه کشی اما تهمت پیشنهاد به جای اولویت بندی کارگران با کمترین دستمزد و افزایش این برنامه حداقل دستمزد مورد نیاز است.

برای دانشجویان خارجی تصمیم به حضور در دانشگاه های آمریکا چشم انداز قادر به کار در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی یک قرعه کشی بزرگ. وجود ندارد که توانایی آنها ممکن است تصمیم بگیرید در برابر حضور در مدرسه در ایالات متحده است.

تهمت نیز به دنبال سرکوب ویزای دانشجویی, تقلب با استفاده از چه بسیاری از طرفداران به نظر مشکوک. یخ مکرمه در ماه نوامبر پس از اعلام کرد که آن را به حال شده است عامل جعلی دانشگاه طراحی شده برای فریب در مهاجران به دنبال به دست آوردن ویزای دانشجویی متقلبانه — اما دانش آموزان ادعا کرد که آنها کسانی بودند که فریب خورده اند. برخی از 250 دانش آموزان در دانشگاه فارمینگتون در فارمینگتون هیلز میشیگان شد و در نتیجه دستگیر شد.

دانشگاه فارمینگتون نبود یک موسسه آموزشی: اگر چه یخ آگهی دانشگاه به عنوان ارائه فارغ التحصیل بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) دوره آن نیست که هر معلمان برنامه درسی کلاس ها و یا دیگر فعالیت های آموزشی. اولیه آن نقطه فروش دادستان گفت: یک بلیط برای یک ویزای F-1.

اما وکلای مدافع برای دانش آموزان تاثیر می گویند این عملیات به دام افتادنطراحی شده برای فریب ادراک و فهم دانشجویان بین المللی به پرداخت هزاران دلار برای یک دانشگاه در حالی که هیچ راهی برای دانستن اینکه اقدامات آنها غیرقانونی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز سعی کردم به آن را آسان تر برای دانش آموزان به صورت مجازات برای نقض شرایط ویزای خود را. ما خدمات مهاجرت و شهروندی صادر یادداشت در سال 2018 است که بدان معنی است که اشتباهات به عنوان جزئی به عنوان شکست به فایل یک آدرس تغییر گزارش و یا نیاز به رها کردن یک دوره می تواند مانع از دانشجويان درخواست ویزا و یا منع آنها از reentering ما تا 10 سال ران Klasko یک فیلادلفیا مبتنی بر وکیل مهاجرت, گفت:. که یادداشت اما مسدود شده بود در دادگاه فدرال قبل از آن می تواند به اثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای هدف قرار دادن دانشجویان خارجی در حال حاضر منجر به کاهش تقریبا 11 درصد در ثبت نام پس از سقوط 2016. که رها کردن تا حد زیادی می تواند نسبت به خود را درک است که ما کمتر استقبال از سوی دانشجویان خارجی است.

که از دست دادن برای هر دو دانشگاه و کسب و کار است که با تکیه بر استعداد و قدرت اقتصادی. دانشجویان خارجی تمایل به پرداخت بیشتر در شهریه از آمریکایی ها و از دست دادن آن درآمد می تواند صدمه دیده است کیفیت از ما بالاتر آموزش و پرورش به طور گسترده تر دانشگاه ها باید استدلال کرد. در سطح تحصیلات تکمیلی بسیاری از خدمت به عنوان پژوهش و آموزش دستیاران در حال حاضر کمک به تحقیقات انتقادی در coronavirus همه گیر و برخی از گرادیان برنامه نمی تواند وجود داشته باشد در زمینه های بنیادی و علوم اجتماعی بدون آنها.

پس از فارغ التحصیلی بسیاری از دانشجویان بین المللی و تبدیل شدن به کارآفرینان و یا به دنبال فرصت های شغلی در زمینه های که نیاز به مهارت های تخصصی به ویژه در زمینه های بنیادی که در آن وجود دارد به خوبی مستند کمبود نیروی کار. نزدیک به یک چهارم از بنیانگذاران میلیارد-دلار آمریکا راه اندازی آمد به ما در ابتدا به عنوان دانشجویان بین المللی, با توجه به بنیاد ملی برای سیاست آمریکا.

وجود ندارد که استعداد بسیاری از کسب و کار ممکن است مجبور به توسل به نامزدها که کمتر واجد شرایط موسسه آموزش و reskilling برنامه برای کارکنان خود و یا برون سپاری کار به خارج از کشور Bhaskar Chakravorti دین از کسب و کار جهانی در فلچر دانشکده حقوق و دیپلماسی در دانشگاه تافتز گفت.

حتی اگر دانشجویان بین المللی بازگشت به کشورهای خود پس از فارغ التحصیلی آنها هنوز هم به طور غیر مستقیم کمک به اقتصاد ما است. بسیاری از تبدیل شدن به نقاط تماس برای آمریکا کسب و کار به دنبال ایجاد ارتباط با شرکت های خارج از کشور و یا گسترش کسب و کار خود در خارج از ایالات متحده. و ما-تحصیل فارغ التحصیلان پر دولت های خارجی ممکن است به دنبال ما پسند سیاست.

"این است که آمریکا آموزش دیده آمریکا-تحصیل فارغ التحصیلان که تبدیل به اصلی مخاطبان," Chakravorti گفت.

اما به عنوان Chakravorti نشد و در میان خود دانش آموزان تهمت مهاجرت سیاست های خصمانه بسیاری از خارجی ها در, حضور در دانشگاه در ایالات متحده و یا ماندن در این کشور پس از فارغ التحصیل می شوند.

هنگامی که در ژوئن Cardoso, صعود ارشد از پرتغال پذیرفته شد ییل شد به طور جدی با توجه به پیدا کردن یک شغل در آمریکا پس از فارغ التحصیلی اما در سه سال گذشته باید او را منصرف. او آلمانی صحبت می کند به طوری که او می تواند یک کار در آلمان به جای به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و حتی نمی نیاز به درخواست برای ویزای جدید از آنجا که او یک شهروند اتحادیه اروپا. برای او ماندن در ما نیست ارزش بدون هیچ زحمتی و یا اندوه.

"من از اینجا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است," او گفت:. "من کاملا نا امید با این کشور در راه های بسیاری."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن