غم انگیز دروغ پشت زیبا و رویایی از تراس خانه

در بسیاری از زمینه ها, تراس, خانه, ضربه, ژاپنی, واقعیت نشان می دهد که در آن 20-چیزی غریبه حرکت به یک خانه با ه

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

در بسیاری از زمینه ها, تراس, خانه, ضربه, ژاپنی, واقعیت نشان می دهد که در آن 20-چیزی غریبه حرکت به یک خانه با هم (à la دنیای واقعی) است تخیلی رویایی از آنچه واقعیت تلویزیون می تواند در بهترین حالت آن است. پس از آن آغاز شد و در سال 2012 نشان می دهد از قبل پیش بینی معمولی که صفات را به سمت پایین بکشید نوع — وجود دارد هیچ رسانه ای محدودیت های ساختگی تاب, فردی, مسابقات, تاسف کنسول یا $1,000,000 جوایز.

در عوض denizens از عنوانی مغرور-اما نه بیش از حد مغرور خانه به سادگی به اشتراک گذاشتن یک زندگی در فضا در حالی که باقی مانده قادر به آمدن و رفتن به عنوان آنها لطفا ادامه روال معمول و خروج از خانه را نشان دهد و در مجموع هر زمان که آنها می خواهند. به آن وسواس بین المللی fanbase, درخواست تجدید نظر از تراس خانه نهفته در طبیعت آن محیط و چگونه relatable — حتی تسکین دهنده — این طبیعی بی ادعا مردم به عنوان آنها به زندگی می کنند زندگی خود را.

اما این توهم که تراس خانه صلح آمیز است عقب نشینی از به طور معمول کثیف, درام, دیگر تلویزیون واقعیت را درهم شکست ماه گذشته با ظاهری خودکشی از تراس خانه ساکن حنا کیمورا. کیمورا یک طرفدار کشتی گیر حال تحمل ثابت آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی پس از پیوستن به آخرین فصل از نشان می دهد در پاییز سال 2019 و آزار و اذیت شدت زیر به تازگی پخش قسمت که در آن او استدلال با دیگر همخانه.

کیمورا مرگ به ارمغان آورد سریع واکنش ها: اعضای, ژاپنی, نماینده مجلس قول داد برای تصویب قوانین مزاحمت سایبری در پاسخ, در حالی که تولید کنندگان از تراس خانه به سرعت لغو بقیه 2019-'20 فصل است. نشان می دهد در حال حاضر شده است در وقفه با توجه به Covid-19 همه گیر بنابراین تولید کنندگان تصمیم به هوا بقیه از آنچه تا به حال فیلم برداری شده است تا کنون. این معلوم نیست که آیا این نمایش را تولید جدید فصل رفتن به جلو.

آنچه روشن است این است که تراس خانه's نام تجاری خاص از داستان سرایی ممکن است پایدار در جهانی که رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای سمی است. اما به درک که چرا ما باید به درک چگونه تراس خانه آزمایش با واقعیت تلویزیون فرمت — و که در آن همه رفت.

این نرم روشنایی دستور تقارن و آرام احساسات و عواطف همه تراس خانه تخصص.
Netflix

تراس خانه آغاز شده در سال 2012 در ژاپن به عنوان یک سری زیرنویس تراس خانه: Boys x Girls Next Door. نشان می دهد بلافاصله برنده ستایش در ژاپن برای صحت آن و ناتورالیسم و هنگامی که از آن صادر شد و در سطح بین المللی آن را برنده ستایش بیشتر به عنوان یک پنجره را به مدرن ژاپنی فرهنگ جوانان. پسران x Girls Next Door بود تا محبوب آن ballooned به مجموع هشت فصل پخش شده بین سالهای 2012 و 2014 همراه با یک فیلم بسته شدن درب (2015).

در 2015, Netflix پا به تولید چهار مطلب زیر سری: تراس خانه: پسران و دختران در این شهر; تراس خانه: آلوها دولت (که در آن نشان می دهد سعی جابجایی به هاوایی); تراس خانه: باز کردن درب های جدیدو جدید ترین سری تراس خانه: توکیو 2019-2020. با هر سری بعدی نشان می دهد تنها گسترش آن محبوبیت بین المللی.

اما نشان می دهد درخواست تجدید نظر نیست دقیقا آسان به توضیح نیست. که چون بسیار غالبا هیچ چیز "اتفاق می افتد" در نشان می دهد — حداقل نه در حد معمول حس از واقعیت نشان می دهد درام. آن را تا هیچ یک از این ژانر ملودرام طرح تاب, suspenseful مثلث عشق یا ثابت تحولات روحی. در واقع نیویورک تایمز در سال 2017 آن را به نام "staggeringly پیش پا افتاده است."

راه اندازی تراس خانه است که در واقع فریب آمیزی ساده است. نشان می دهد شرکت کنندگان فراهم می کند با یک مغرور خانه که می آید با یک عنوانی تراس و دو ماشین خوب برای به اشتراک گذاشتن بین آنها است. ساکنان — همیشه وجود دارد که شش نفر از آنها سه زن و سه مرد در ابتدا همه غریبه — رفتن در مورد زندگی خود را به اشتراک گذاری وعده های غذایی, خرید رفتن با هم حلق آویز کردن تعامل و اغلب افتادن یکی دیگری را به عنوان هفته پیشرفت است. آنها به طور مداوم فیلم برداری توسط دوربین های استراتژیک قرار داده شده (و با چشم دقیق برای دیدنی ترکیب) در سراسر خانه.

برش در طول هر قسمت مجموعه ای از دوربین-آماده اعضا سازمان دیده بان ویرایش فیلم مشاوره ازدواج و مشاوره — این فیلم ما شاهد آن هستیم — و تحویل تیز و درخشان snarky تفسیر در مینیاتور درام بازی کردن در خانه در هر هفته. اعضا واسطه بیننده واکنش و تجربه برای ما به عنوان دیده بان آنها را به تماشای مشاوره ازدواج — که به نوبه خود و واکنش خود را در تلویزیون وقتی که قسمت جدید هوا همراه با بقیه جهان است.

ما پس از تماشای اعضا تماشای مشاوره ازدواج و مشاوره سازمان دیده بان خود را در قسمت بعدی در بی نسوز چرخه.

که در آن است. که تمام است که اتفاق می افتد.

به جز این فقط شروع است.

تراس خانه's تمرکز بر روی جنبه های دنیوی از زندگی است به نحوی بلافاصله اعتیاد آور است. زمان مؤلف اندرو Ridker آن را به نام "خوردن خسته کننده" درست قبل از اینکه گفت: او می خواهم استنشاق 46 قسمت در یک ماه. یکی از مورد علاقه من در واکنش به تراس خانه متشکل از یک گیج YouTuber, Derek Fults تند کردن چیزهایی که او را دوست دارد/متنفر مورد نشان می دهد و سپس پر حرف "من نمی دانم چه باید بکنید! من نمی دانم چه چیزی برای انجام دیگر!" — که دقیقا چگونه درست تلویزیون اعتیاد می تواند به شما ضربه تقلا مغز خود را و ترک شما قادر به تمرکز بر روی هر چیز دیگری.

یک جنبه نشان می دهد درخواست تجدید نظر به نظر می رسد عرضه سالم و صحت و یا حداقل موفق شبیه سازی آن است. در دوربین نشان می دهد "شخصیت ها" تقریبا واجب خوب و دلسوز حتی زمانی که آنها استدلال و یا ساخت هر یک از دیگر گریه. نوشتن به صورت چند ضلعی جاستین McElroy, ستایش تراس خانه برای "اجازه واقعی انسان بود خواهم heartbreakingly انسان است." که در آن دیگر از واقعیت را نشان می دهد از آنها به نفع عاطفی بالا و پایین در اینجا به عنوان McElroy, یادداشت آن را "عدم آشکار مخاطرات" است که مشاوره ازدواج و مشاوره' minor تنش "بی نهایت بیشتر فوتی و فوری و relatable."

نشان می دهد عدم وجود ریسک بالا می تواند بیننده احساس راه درک این YouTuber بود — به شدت سرمایه گذاری در این درگیری. در یک قوس داستان از دختران و پسران در شهرستانمحاوره به عنوان "گوشت حادثه" یک زن آشپز تا دوست پسر او را در $200-a-پوند استیک بدون درخواست او را ترک نمی کند او هر. این نوع از (به معنای واقعی کلمه) آبدار سناریو که شوت به بالای ق را من احمق?— تنها نقش آن بیش از دو نسبتا آرام قسمت از نشان می دهد از طریق یک سری از آرام مبادلات و نا امید عبارات و چه شروع می شود به عنوان "فقط" گوشت می شود ایستادن برای بزرگتر اساسی تنش ها و درگیری ها در این جفت ارز هنوز هم-رابطه جدید.

نشان می دهد این نوع از میکرو/ماکرو ارز دوباره و دوباره مانند برای مثال زمانی که یکی از ساکنان آن تلاش می کند به درخواست یکی دیگر تنها برای او به طور مستمر هدایت تلاش خود را برای دعوت از او در تاریخ به گرفتن یک سفر به Costco به جای. "Costco" است که هر دو خنده دار تعبیری برای او عدم علاقه و سنگین نمایندگی از خود را رد و آن را به نحوی می شود هر دو شوخ و غمگین به عنوان صحنه کشیده شده است:

بسیاری از بینندگان را در مقایسه با سری به بازی گاه به گاه ناتورالیسم از یوتیوب, وی لاگ و یا حتی یک "بیایید بازی" بازی ویدئویی جریان — اما به عنوان من تماشا تراس خانه برای اولین بار من نگه داشته در حال یادآوری دو یاد arthouse فیلم Jeanne Dielman, Chantal Akerman را 1975 فیلم در مورد یک به آرامی کشف مادر تنها و Louis Malle را شام من با آندره (1981), که در آن Wallace Shawn و آندره گرگوری ارز مکالمه اعم از نوکر به عمیق در طول شب است.

بر خلاف تراس خانهکه ادعا می شود به طور کامل unscripted هر دو از این فیلم اسکریپت — اما آنچه در هر سه مشترک است این است که آنها همه ساله در خود آگاه تصنع و تظاهر و نه به صحنه. هر دو Jeanne Dielman و آندره تقریبی احساس بداهه سابق اتحاد توالی طولانی فیلم برداری در زمان واقعی در حالی که دومی اساسا کل فیلم تشکیل شده از یک صحنه. مانند تراس خانههر دو فیلم خود را با استفاده از تکنیک های سینمایی برای مقاومت در برابر انتظارات خود را برای آنها چگونه باید بازی را وادار بیننده را به تسلیم و ارسال به داخلی خود منطق است. به عنوان Ridker قرار داده و آن را: "من متوقف در انتظار تاب تکان دهنده و یا آیات و یا پاداش دیگر برای من توجه است. من شروع به زندگی در تراس خانه' زمان است."

تراس خانه نیز تساوی در یک ژاپنی سینمایی زیبایی. آن بسیار متقارن با دقت قاب صحنه به خصوص دعوت از مقایسه به این فیلم از سینما استاد Yasujiro Ozu. Ozu است به خصوص شناخته شده برای ایجاد صحنه به عمد از صحنه طبیعت است که به دست آوردن یک حس پر تنش از بیننده تجاوز آگاهی آن است صحنه. آگاهی ما از دروغی که خونریزی به داستان تم Ozu دوست دارد به اکتشاف — آن را به معنی چیزی برای روایت خود را.

تند و تلخ تاریخ از تراس خانه: پسران و دختران در شهر
Netflix
تند و تلخ تابلو از Ozu را Tokyo Story (1953)
معیار

این استادی از تراس خانه به طور مشابه نقش بزرگی در آن روایت حتی اگر این نشان می دهد می خواهد به شما اعتقاد دارم که همه چیز واقعی است. مثلا "unscripted" نشان می دهد گزارش شده است که بسیار صحنه و با دقت ویرایش در این راه از تمام دیگر واقعیت را نشان می دهد با برخی از آشکار روابط عاشقانه بین ساکنان بودن به سوال نامیده می شود به عنوان به خوبی. و در حالی که نشان می دهد ما را دعوت به چه چیزی قرار است به ساکنان' روز به روز زندگی می کند که دعوت شامل یک گروه فیلم برداری به خانه روزانه یک یا دو بار می آید و با این شرط که ساکنان تماشای هر قسمت از زندگی خود را به عنوان آنها بوده است و ویرایش شده برای تلویزیون است.

نشان می دهد سپس همیشگی تفسیر در آنچه در آن به معنی یک شکل عمومی زندگی یک "معتبر" زندگی در شدت فضای خصوصی از تراس خانه با اینحال آگاه در همه زمان ها است که شما در حال فیلم برداری شده است. به عنوان خانه ساکنان تماشا نشان می دهد در تلویزیون, آنها اغلب انقباض غیر ارادی ماهیچه در خود و تنظیم رفتار خود را هفته به هفته تلاش را مجددا انتظارات خود را از خود و هر یک از دیگر با توجه به ویرایشهای روی صفحه و رسانه های اجتماعی واکنش نشان می دهد بینندگان. جایی که دیگر واقعیت تلویزیون نشان می دهد به طور معمول جدا کردن خود, ستاره های تراس خانه صنایع دستی چشمگیر روایات برای آن فصل با انجام فقط مخالف است. این اجازه می دهد تا ساکنان به تعامل با جهان را به عنوان جهان واکنش نشان می دهد هر هفته را نمایش می دهد.

این متا-لایه بندی ایجاد می کند چه Ridker به نام "اصل ادبی تعالی." اما آن را نیز ممکن است ایجاد یک parasocial توهم صمیمیت بود که همیشه به مقصد به منفجر کردن — هر چند نه در راه هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند در صحنه و یا اسکریپت.

Hana کیمورا در زنان Pro-Wrestling ستارگی "سیندرلا مسابقات" در مارس 24 سال 2020 در توکیو.
Masashi حرا/گتی ایماژ

در مارس 31, یک قسمت از تراس خانه پخش در ژاپن که در آن عضو بازیگران و ساکن حنا کیمورا رو دیوانه در یک همکار همخانه به صورت تصادفی شستن گران کشتی کج لباس به ارزش چند هزار دلار و از ارزش زیادی احساساتی به او. همانطور که با "گوشت حادثه" سرخوردگی او بود نه فقط در مورد خسارات پولی اگر چه کیمورا آیا استدلال می کنند که بدون اتکا بیش از حد به شدت در دیگران برای پول او تا به حال هیچ وجه قصد پرداخت. اما بیشتر تلویحی از گفتگو این است که کیمورا احساس می کند هویت خود را به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای نیست که جدی گرفته شود و یا احترام است.

اگر کیمورا تا به حال شده است قادر به دریافت بیش خشم خود را بدون فشار اضافه از یک کانون توجه رسانه های ما احتمالا نمی تواند صحبت کردن در مورد این لحظه منفجر کردن. اما کیمورا مشخصه ناراحت و تمایلی به صحبت در مورد آن را رد کرد و هر دو مشاوره ازدواج و تلاش برای جلب رضایت او و همچنین بسیاری از ناگفته کنوانسیون از تراس خانه خود را. نشان می دهد که واجب فریم آن شرکت کنندگان به عنوان سالم و بی خطر بی ادعا و پایین کلید کیمورا کردم با صدای بلند و عصبانی فحش و خواستار است. در این صحنه او را شکست به تنهایی کیمورا به طور کامل سوراخ نشان می دهد اولیه غرور — که آن را اجرا می کند در هیچکدام کاملا طبیعی relatability از بازیگران آن.

شاید قابل توجه است که این استدلال که به دست آورد کیمورا بسیار واکنش بیش تخریب او کشتی, صحنه و لباس, رئیس واسطه بین او معتبر خود واقعی و شخصیت های عمومی. با لباس از خدمات عمومی مشاهده دیدم کیمورا را لجام گسیخته خشم برای نخستین بار و در پاسخ کیمورا دریافت یک سیل از آزار و اذیت.

و این است که در آن تراس خانه می شکند با آن arthouse سینما زیبایی و آهسته تأملاتی در لایه های معنا در سفر به سوپر مارکت. چون تراس خانه واقعا یک واقعیت نشان می دهد, با گزارش صحنه درام, یک تیم از سردبیران و جهانی مشاهده مخاطبان از طرفداران که عقده روحی هر یک درگیری کوچک.

در این مصنوعی زمینه یکی از نشان می دهد تنها مورد نیاز — که ساکنان آن خانه دیده بان خود را بر روی دوربین و تعامل با نسخه ویرایش شده از خود در حال توزیع برای مصرف عمومی — شد وحشتناک مجازات برای کیمورا. در مه 23, کیمورا درگذشت, در سن 22. "هر روز من دریافت نزدیک به 100 نظرات صادقانه و من نمی تواند انکار کند که من صدمه دیده است" او بنا به گزارش توییتی به زودی قبل از مرگ او.

پس کیمورا مرگ دیگر زمان castmates و سابق تراس خانه اعضای بازیگران ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, بازتاب احساسات خود را مورد آزار و اذیت آنها در معرض. "صادقانه صحبت من دریافت مقدار زیادی از تهمت هر روز" سابق castmate Ryo Tawatari نوشت: در Instagram. "اعضای دیگر در عذاب بیش از حد."

"ما باید برای پایان دادن به این روند که در آن شما می توانید می گویند چیزی به اصطلاح معروف مردم" نوشت: castmate Emika Mizukoshi همچنین در Instagram.

اما در این مرحله پایان دادن به این روند نیاز به پایان دادن به اینترنت در دسترس نباشد — و این شاید اصلی بود تراس خانه توهم درهم شکست کیمورا مرگ: این غرور که هیچ یک از نشان می دهد داستان های بودند که در دنیای واقعی بلکه یک نسخه جایگزین که در آن هر کس ذاتا مهربان و که در آن اینترنت به عنوان آنجا که این آرامش نسبی به زندگی نشان داده شده روی صفحه خنثی است حضور. به جای وحشیانه حقیقت این است که رسانه های اجتماعی می تواند مردم را تشویق به تبدیل شدن به بدترین شویم. در نهایت این جنبه از واقعیت های جاسازی شده را نشان می دهد تخیلی زیبایی در یک راه آن را نمی تواند کنترل و یا کررل.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در مورد اینکه آیا این نمایش خواهد بود بازگشت اما به نظر می رسد بعید است که آن می تواند بازگشت پس از این بالا-مشخصات عمومی بسیار مرگ — حداقل نه در بسیار به همان شیوه. آن را واقعا کیمورا مرگ که آورده اند ممکن نهایی به تراس خانه پس از موفقیت های زیادی. در آن بود و نه غرور از تراس خانه خود را -- یک رویا لوله از واقعیت بود که هرگز به گذشته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن