دادگاه عالی فقط دست پایین در برخی از واقعا افتضاح اخبار برای رای دادن حقوق

دیوان عالی کشور صادر دو مختصری unsigned سفارشات در روز جمعه در مورد چه محدودیت متحده ممکن است در رای گیری غایب

توسط NEWSOULS در 13 تیر 1399

دیوان عالی کشور صادر دو مختصری unsigned سفارشات در روز جمعه در مورد چه محدودیت متحده ممکن است در رای گیری غایب در طول coronavirus بیماری همه گیر. هر چند نه منظور این است که قضاوت نهایی — یکی از کمک هزینه های اقامت موقت پایین تر تصمیم دادگاه دیگر را انکار می کند و تسریع بررسی مهم رای گیری حقوق مورد — عملی تاثیر هر دو دستور است که رای دهندگان در آلاباما و تگزاس را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر به بازیگران در یک رای گیری در طول بیماری همه گیر.

تگزاس سفارش ویژه شوم دلیل آن را نشان می دهد که تگزاس خواهد بود قادر به اعمال قوانین انتخابات است که اطمینان حاصل شود که خانه جمهوری خواه متمایل رای دهندگان باید زمان آسان در پای صندوق رای — در حالی که جوان می تواند رای دهندگان مجبور به ریسک عفونت به منظور رای دادن.

آلاباما مورد مریل v. مردم آلاباما. آلاباما قانون اجازه می دهد تا هر کسی به بازیگران غایب رای گیری طول pandemic, اما آن را نیز تحمیل محدودیت های خاصی در آن رای دهندگان. در میان چیزهای دیگر غایب رای دهندگان باید یک کپی از عکس خود را شناسایی و رای گیری باید امضا شده توسط هر دو شاهد و یا یک دفتر اسناد رسمی عمومی.

دادگاه بدوی مسدود شده این محدودیت "برای رای دهندگان که نمی تواند با خیال راحت به دست آوردن امضای دو شاهد و یا یک دفتر اسناد رسمی عمومی با توجه به COVID-19 همه گیر" و "برای غایب رای دهندگان هستند که بیش از سن 65 یا معلول و کسی که نمی تواند با خیال راحت به دست آوردن یک کپی از عکس خود را ID با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر." اما دادگاه عالی ماند که پایین تر تصمیم دادگاه — تضمین این که حداقل این محدودیت در محل برای آلاباما در جولای 14 رواناب اولیه انتخابات.

به ویژه دیوان عالی کشور را در مریل ملحق شد تنها توسط دادگاه پنج خواهان. تمام چهار دموکراتیک انتصاب عقیده داشت. نه طرف توضیح داد که چرا آنها رای دادند در راه است که آنها را انجام داد.

تگزاس مورد در ضمن تگزاس از حزب دموکرات v. ابوتو ریسک در آن صورت به سادگی بسیار زیاد است.

تگزاس قانون اجازه رای دهندگان بیش از سن 65 به درخواست غیابی و بدون مشکل است. اما اکثر رای دهندگان با سن کمتر از 65 مجاز به رای غایب. در طول یک بیماری همه گیر در انتخابات, که بدان معنی است که رای دهندگان مسن تر — جمعیتی که در طول تاریخ مورد علاقه جمهوریخواهان بیش از دموکراتها — باید زمان نسبتا آسان است شرکت در انتخابات ماه نوامبر. اما جوانتر رای دهندگان به احتمال زیاد به خطر عفونت در یک فرد رای گیری سایت در صورتی که مایل به بازیگران در یک رای گیری.

این ترتیب است که دشوار است به مربع با 26 متمم آن را فراهم می کند که "حق شهروندان ایالات متحده هستند که 18 سال سن و یا بالاتر برای رای دادن باید نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر کشور به حساب سن."

دادگاه را در تگزاس از حزب دموکرات ظریف است اما به احتمال زیاد به این معنی است که تگزاس خواهد بود قادر به انکار و یا abridge حق رای در حساب سن و حداقل در انتخابات ماه نوامبر.

ماه گذشته محافظه کار دادگاه استیناف ایالات متحده برای پنجمین مدار مسدود محاکمه قاضی منظور که اجازه داده اند جوان تگزاسی به رای غایب. اگر چه این پنجمین مدار نظم است نه دادگاه تجدید نظر تاریخ و زمان آخرین کلمه در این مورد آن است که بسیار بعید است که شاکیان در تگزاس از حزب دموکرات پیروز خواهد شد قبل از مدار پنجم است که در میان محافظه کار ترین دادگاه در کشور است.

بنابراین کسانی که شاکیان خواسته دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد آنها در تسریع اساس. روز جمعه دادگاه عالی رد کرده است که درخواست. به عنوان یک موضوع عملی می نویسد SCOTUSBlog را امی هاو این امتناع به منظور تسریع در تگزاس از حزب دموکرات مورد "اما حذف این چشم انداز است که قضات خواهد وزن در محاسن که اختلاف قبل از سال 2020 انتخابات در ماه نوامبر است."

حتی اگر دیوان عالی کشور در نهایت تصمیم گیری می کند که تگزاس سن تبعیض نقض 26 متمم که تصمیم تقریبا قطعا خیلی دیر آمده به نفع هر کسی در ماه نوامبر.

دادگاه عالی دستور در مریل و تگزاس از حزب دموکرات جا یک الگوی. در ماه آوریل گذشته در جمهوریخواه کمیته ملی v. دموکرات کمیته ملی, دیوان عالی کشور اعطا درخواست از حزب جمهوری خواه و دستور داد تمام برگه های رای از طریق پست بعد از یک تاریخ خاص در ویسکانسین مارس انتخابات به بیرون پرتاب — تصمیم گیری که در عمل به احتمال زیاد مجبور هزاران نفر از رای دهندگان به خطر عفونت در سفارش به بازیگران یک فرد در انتخابات.

تصمیم دادگاه در جمهوریخواه کمیته ملی نیز 5-4 با تمام پنج جمهوری خواه قضات در اکثریت و چهار دموکرات ها در مخالفت.

در هفته های اخیر دادگاه به دست کردن یک تعداد انگشت شماری از سمت چپ متمایل تصمیم گیری — از جمله باریک تصمیم به طور موقت حفظ معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه و حتی باریک تر تصمیم گیری قابل توجه پایین لوئیزیانا ضد سقط جنین قانون است.

اما در مهم ترین سوال در یک دموکراسی — که آیا شهروندان توانمند هستند برای انتخاب رهبران خود — این دیوان باقی مانده چندان اشتیاقی به احزاب به دنبال محافظت از حق رای با وجود بزرگترین بحران بهداشت عمومی در بیش از یک قرن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب