جعلی "Obamagate" رسوایی نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن هک رسانه ها

ما معرفی شده به یک تئوری توطئه در این هفته: "Obamagate." وجود دارد هیچ نقطه ای در باز کردن این نظریه در اینجا

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

ما معرفی شده به یک تئوری توطئه در این هفته: "Obamagate."

وجود دارد هیچ نقطه ای در باز کردن این نظریه در اینجا به دلیل آن را مزخرف و هر کس آن را می داند. (اگر شما نیاز به یک مبین من Vox همکار جن کربی شما پوشانده شده است.) اما به خاطر یک نقطه مرجع در اینجا ساده ترین نسخه ممکن است: "دولت عمیق" holdovers از دولت اوباما گفته پیشگام دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

من واقعا نمی خواهم به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر به خاطر, دوباره, این یک داستان مزخرف. (تهمت به رغم آن را ترویج بی وقفه حتی نمی تواند آن را توضیح دهید وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار.)

نکته مهم در اینجا این است که این نظریه غلط است. نکته مهم این است که ما در حال صحبت کردن در مورد آن در تمام, و ما فقط صحبت کردن در مورد آن را به این دلیل که رئیس جمهور می خواهد ما را به بحث در مورد آن. صحبت کردن در مورد این غیر داستان بدان معنی است که ما در حال صحبت کردن کمتر مورد, می گویند نزدیک به 85,000 آمریکایی که فوت کرده اند تا کنون از coronavirus یا قریب الوقوع رکود است.

تماشای رسانه ها با آگاهی کامل در این داستان مانند لوح المركم تعقیب مکانیکی خرگوش شده است اما همچنین عمیقا آشنا. این یک الگوی ما دیده ایم گشوده بارها. رئیس جمهور رها tweetstorm میلیون ها نفر از مردم پاسخ آن را جناح راست رسانه های افزایش سیگنال و پس از آن رسانه های جریان اصلی رسانه ها آن را پوشش اغلب نفس نفس.

در نظر گرفتن این Axios جیر بیان کرد که "بایدن حضور در این لیست می تواند آن را تبدیل به یک انتخابات سال موضوع هر چند سند خود نشان نمی دهد هیچ مدرکی دال بر تخلف است." اما بایدن نام در یک سند است که تنها یک انتخابات مسئله اگر مطبوعات رفتار آن را مانند یک. و اگر "سند خود را نشان نمی دهد هیچ مدرکی دال بر تخلف" چرا جهنم ما صحبت کردن در مورد آن ؟ ما در حال صحبت کردن در مورد آن به دلیل تهمت در مورد آن صحبت کردیم و در حال حاضر آن را یک مشروعیت "داستان است."

این آخرین نمونه از منطقه سیل یک پدیده را توضیح دادم و در طول بازگشت در ماه فوریه است. این استراتژی بود که بهترین بیان (در امریکا حداقل) توسط استیو Bannon, رئیس سابق Breitbart اخبار و استراتژیست ارشد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در سال 2018 گزارش گفت: "دموکرات ها مهم نیست. مخالف واقعی است که رسانه ها. و راه مقابله با آنها این است که سیل در این منطقه با گه."

این شکل جدیدی از تبلیغات متناسب با عصر دیجیتال و آثار آن را نه با ایجاد یک اجماع در اطراف هر طور خاص روایت اما muddying آب به طوری که اجماع امکان پذیر نیست. و این همه سخت تر است چرا که حتی اکثر متفکرين به خوبی نیت پوشش به راحتی می توانید به سقوط به دام جاری شدن سیل در این منطقه.

نگرانی من در ماه فوریه بود که منطقه-جاری شدن سیل در حال ایجاد یک محیط رسانه ای است که در آن حقایق از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه خواهد بود کاملا بی معنی است. مهم نیست که چگونه محاکمه بازی کردن مهم نیست چه بود, کشف, هیچ نسخه ای از این حقیقت را پذیرفته است. که متاسفانه این است که چگونه آن را انجام.

با Obamagate ما در حال ورود به یک چرخه جدید از جاری شدن سیل در این منطقه که در آن آن را به طور فزاینده آشکار است که مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی خواهد بود برای نگه داشتن پرتاب به رسانه ها اکوسیستم داستان طراحی شده برای منحرف کردن توجه و دور از رکورد خود را.

هدف از منطقه سیل ساده است: معرفی مزخرف داستان به اطلاعات در خون نشسته در حالی که رسانه ها feverishly آنها را پوشش می دهد (از همه طرف) و سپس بهره برداری از هرج و مرج است که نتایج پس از آن مه از دروغ.

این یک رویکرد است که رشد متعارف روزنامه نگاری هنجارهای اطراف طرفی و انصاف. واشنگتن پست Greg Sargent تیز ناظر این روند توضیح داد که آن را به خوبی اخیرا در یک قطعه. نقطه او مثل من است که گزارش عمدا گمراه کننده داستان در ظاهر هدف راه خدمت تنها به پاداش بد-ایمان بازیگران, پخش كردن, مزخرف در وهله اول.

AP برای مثال زد در مقاله ای با تیتر: "فلین مورد افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای خنثیسازی روسیه پروب روایت." کلمه "افزایش" خنثی به نظر می رسد اما از آن نمی باشد. فلین مورد nothingburger و نمی ذاتا افزایش هر چیزی. اما گفتن آن را ندارد حتی در چنین یک بی طرف مد است خود انجام. حداقل آن سیمان این تصور که چیزی وجود دارد در اینجا در زمانی که در واقعیت وجود ندارد.

این یک ظریف اما آموزنده ، به عنوان با Axios وجود دارد هوا از عینیت. اما در اینجا به عنوان در جای دیگر عمل در ارتباط با "اطلاعات" است اثر عادی آن است. برای پوشش چیزی است که همیشه به شان و مقام دادن آن به خیال آن را شایسته عمل متقابل. و در پایان همه از آن است که حرکت نادرست در گفتگو کاذب از نظر به لذت بزرگ از purveyors از اطلاعات غلط.

این منطقه با آب گرفتگی گه.

مطبوعات مسلما یک کار دشوار است به انجام, به خصوص در این اطلاعات چشم انداز است. اما این چیزی است: چشم انداز تغییر کرده است. رسانه های دیجیتال و اکوسیستم را تحت الشعاع مردم با اطلاعات است. برخی از این اطلاعات است که برخی از آن غلط است و خیلی از آن است که عمدا انحرافی. تلاش برای پوشش هر دیوانه داستان هر batshit ادعا ماموریت یک احمق است. نتیجه نهایی خیلی سر و صدا چیزی است که من به نام "تولید نیهیلیسم" یک وضعیت که در آن مردم هستند بنابراین شک و تردید در مورد امکان حقیقت که آنها را به جستجو.

و منطقه-flooders مانند تهمت حفظ یک مزیت چرا که آنها نه به دنبال متقاعد کردن هر کسی از هر چیزی. آنها حتی نمی نیاز به یک مورد قوی — Obamagate است بنابراین بدیهی است که شل و ول. آنها فقط باید به خودت به اندازه کافی و بی امان به اندازه کافی برای گسترش بدیهی است که شل و ول و غیر داستانی. و آنها فقط باید برای معرفی به اندازه کافی شک به اطمینان حاصل شود که مردم نمی بسیج در اطراف یک روایت منسجم.

در جهانی با تضعیف gatekeepers که در آن هیچ کس می تواند کنترل جریان اطلاعات این است که قابل ملاحظه ای موثر است. در اینجا چگونه من آب مقطر آن را در ماه فوریه:

نقش "gatekeeping" موسسات نیز به طور قابل توجهی تغییر. قبل از اینترنت و رسانه های اجتماعی بیشتر مردم اخبار خود را از یک تعداد انگشت شماری از روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی. این نهادها عمل مانند داوران خواستار دروغ واقعیت-بررسی ادعا و.... و آنها تا به حال توانایی کنترل جریان اطلاعات و مجموعه شرایط گفتگو است.

امروز gatekeepers هنوز موضوع از نظر تنظیم پایه برای دانش سیاسی اما خیلی بیشتر وجود دارد رقابت برای کلیک و مخاطبان و تغییر انگیزه برای چه اعلام شده و قابل انتشار در وهله اول. در همان زمان رسانه های سنتی باقی می ماند متعهد به مجموعه ای از هنجارها هستند که بیمار سازگار با محیط های مدرن است.

بنابراین در حال حاضر ما خودمان را درگیر در یک بازی بی پایان از ضربت سخت زدن یک مول, رد کردن و توضیح یک ادعای نادرست پس از دیگری. و ادعاهای دروغین اگر آنها به اندازه کافی تکرار تبدیل شدن به بیشتر قابل قبول تر اغلب آنها مشترک چیزی است که روانشناسان به نام "گمراه کننده حقیقت" اثر.

رسانه ها و سپس در یک حلقه. مغلوب ساختن پیشی جستن — یا یکی از حامیان او — می گوید چیزی است که همه ما می دانیم که پوچ و نادرست است. بقیه جناح راست رسانه ها و اعضای ایران با استقرار اضافه کردن به صدای ناهنجار و خشن ، و سپس ما شان و مقام دادن پوچی با پوشش است که رفتار آن را به عنوان شایسته ملامت. و در این روند ما تقویت غلط روایت ما در حال رد کردن و سیل در این منطقه با بیشتر و بیشتر گه. که مردم را گیج و خسته قادر به تشخیص واقعیت از تخیل و تمایل به رهاسازی در دسترس نباشد و یا حتی بدتر, عقب نشینی بیشتر به حزبی حباب.

مطبوعات همواره به دنبال تسخیر نهفته است با افشای آنها. اما این که کار نمی کنه. وجود دارد بیش از حد اطلاعات غلط بیش از حد بسیاری از ادعاها را رد بیش از حد بسیاری از روایت رقابت. و از آنجا که تصمیم به پوشش چیزی است که تقریبا همیشه یک تصمیم به تقویت آن ریشه مشکل این است که ما مفهوم "اخبار" — چه تعداد و چه چیزی نیست.

ما هنوز هم به طور کامل با حساب 2016 انتخابات و پی در پی پوشش هیلاری کلینتون ایمیل. که یکی دیگر از مزخرف داستان بالا توسط روزنامه نگاران که احساس می کرد که وظیفه خود را به "عینی" آن را گزارش. که ضربه عدالت و انصاف تناسب ممکن است نوک انتخابات — در هر صورت, آن را بسیار مهم. و تمام حماسه نشان می دهد که چگونه حتی تلاش برای رد یک دروغ یا اغراق آمیز ادعا می کنند می تواند کمک به منطقه سیل.

من نقد را به عنوان روشن که ممکن است از روزنامه نگاری نه روزنامه نگاران. اکثر خبرنگاران در حال انجام بهترین خود را برای پوشش اخبار آن را به عنوان گستراند و آنها در حال انجام آن راه آن را همیشه انجام شده است. مشکل این است که مدل های قدیمی از روزنامه نگاری — اغلب به نام "از هیچ جا" رویکرد — هک شده است و ما به سادگی نمی آن سازگار شده است.

Obamagate است مثال دیگری از این سیستمیک شکست. در اینجا ما — و من نمی توانم بگویم این به اندازه کافی — کامل غیر رسوایی. وجود دارد هیچ "وجود" وجود دارد. آن را خالص و اطلاعات غلط. اما ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن است. و من در نوشتن این قطعه در مورد آن. این یک مشکل عظیم. حتی اگر من در تلاش به نقطه یک نقص در سیستم ما, من هنوز هم به نحوی شرکت در ظروف سرباز یا مسافر من امیدوار به تمیز کردن. این تناقض ما همه برابر است.

تشخیص این است که همیشه آسان تر از درمان است و من لازم نیست که هر گونه راه حل است. غالب هنجارهای روزنامه نگاری و اقتصاد سیاسی رسانه ها در حال رانندگی این پویایی است. اما ما باید Obamagate برای آنچه در آن است: trump's انتخاب مجدد استراتژی برای نوامبر و آخرین آزمون از ما hackable رسانه ای سیستم.

و اگر چند روز گذشته هر نشانه ما پیچ.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن